Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R-BLOG
    "Výrazy obličejů těch čtyř jakoby říkaly:Co je to za drzou pakáž tam dole"
  • Já ti to řeknu z mého pohledu:

    Petr je podle mě nesmírně sympatický člověk, ale jakmile je v podcastu s více lidma, příjde mi strašně znuděný a takový nezůčastněný, nebo jak to nazvat. Znuděně se kouká do notebooku, někdy ani moc nereaguje. výraz jeho tváře je naprosto demotivující. Naopak v gamesplayích, kde sedí jen s jedním dalším člověkem, mi příjde naprosto skvělý. Chtělo by to pro Petra nějaký samostatný pořad, kde by byl sám + třeba host. To by se mi dost líbilo.
  • Souhlas. Já se snažím fakt vypínat Adblock, jak to jen jde a na Hrej a na Games ho mívám vypnutý, ale kolikrát mě ta reklama tak naštve, že ho zase zapnu na nějakou dobu. Všeho s mírou. Vyskakovací reklama se zvukem mě štve vůbec nejvíce a ta tu je taky - hlavně když člověk listuje galerií hry.
  • Draken69CZ
    Tak buď nepoznám barvy nebo se mi to ani minulí týden nezobrazovalo, mě na těch reklamách plaví že mi nabízí věci co už jsem si někde koupil *15*
  • MikeR
    Jedna reklama na pozadí stránky byla fakt celá oranžová. Dneska jsem to ještě neviděl, třeba ta kampaň trvala do konce milulýho týdne. Těžko říct, uvidíme. Já si až zas tak nestěžuju, ladilo mi to k profilovýmu obrázku. *1* Ale chápu, že třeba emařům by to mohlo i vypálit sítnici.
  • Draken69CZ
    Co oranžového? Mě se to asi ještě nezobrazilo.
  • Koukám, že Petr leží v žaludku dost lidem, nechápu proč?
  • Jako pánové už začněte trochu redukovat tu reklamu. Nemám nic proti reklamě jako takové ale musí být použita střídmě a na rozumných místech a ne že vám tak to pěkný design zasvítí nějaká oranžová sra*ka atd. Prostě to snad nemůžete myslet vážně. Nevím jak ostatní ale mě to opravdu začíná poslední dobou tak rušit že chodím už jinam. Nehledě na to někdy načítání vašeho webu je taky docela adrenalin.
  • Jack1947
    Ta titulní fotka je brá lol, taková netradiční *12* *4*
  • však aj dobrovský má adblock :D
  • Ale proč by to nešlo? Význam slova intelektuál se v posledních dvaceti letech značně posunul.
  • Meow
    Nejlepší věc na tomhle Fight Clubu je stejně to, že to je bez Poláčka.
  • TheGGG
    nečtou komentáře? No tak to asi addblock zůstane...
  • TheGGG
    a taky má vávra pravdu, pokud jde o politiku... sice keca blbosti, pokud přijde na hry, ale je dobře, že to není další neo-liberální multikulti hejhula co si s*re do huby...
  • TheGGG
    řadíš tam i Lenina a Stalina? Nebo jen Maa, Pol Pota a Kima?
  • Draken69CZ
    To asi nekoukali na komentáře *15*
  • Mart9
    On to říkal ve FC i před pár lety, když ještě psal, takže je to dlouhodobý stav.
  • MikeR
    Tak asi takhle si to představuju.
    http://i.imgur.com/HrXB4r2.gifv
  • To jako, že třeba ve Francii komentáře nečtou ?
  • vždyť skoro nic nepíše, tak co by četl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit