Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Polaček je ten nejnaivnější člověk, kterého znám. Přijde mi, že žije v nějakém tom svém idilickém světě. Pokud není schopen svou inteligencí pochopit jakým způsobem fungují lootboxy a na progress ve hře svázané microtransakce, které EA, ActivisionBlizzard, Ubisoft atd. posunují každým rokem víc a víc, tak mě fascinuje, že je schopen v tomto světě fungovat.
  • Alucard/Femto/Akatosh. Naklikávací soulsboy...
  • Dobře když to říkáš, tak je to fakt, sice jsi nepodal jediný důvod toho grindu, ale je to fakt, jak říká mantor, dle mého je to přesný opak grindu a grind nastává jen v případě platiny, ale proste tvé argumenty jsou ubijecici, tak jsi uzij vítězi Frede
  • Aky s tym mate problem? Proste DS hry su brutalne grind friendly, to je jednoducho fakt. Rovnako ako je fakt, ze to nikto vyuzivat nemusi, co ale na tom prvom fakte nic nemeni.
  • v singlovce to je 100/0, to je proste uchylarna, nutit nekoho platit za to, aby se dostal k obsahu, kterej uz zaplacenej ma
  • proč tady zůstaly příspěvky obsahující vulgarity? není to snad jasné porušení pravidel diskusí? *8*
  • risa2000
    Co se málo zdůrazňuje ja manipulativní aspekt lootboxů. I výherní automaty musí výrobce certifikovat, že nejsou cinklé (co s tím udělá pak někdo jiný je druhá věc), ale lootboxy jsou v plné režii algoritmů vydavatele. Kdo si myslí, že mu perky padají _náhodně_, měl by se nad tím zamyslet.
  • Mám projekty všechny hry od Fs, ani jednou jsem nemusel sbírat duše, abych se vylepšil a tak mohl dal pokracovar
  • Ve hře kterou můžeš projit jenom zabitím bossu na základním levelu, bez použití jakéhokoliv expeni, nemůžeme nazývat grind, kdyby hra byla nějak omezena na lvl a na určitou potvoru bys potřeboval nějaký level, tak by se dalo možno spekulovat o grindu, pokud jsi levý a sbíras duše, abys došel dal,tak je to problém hrace
  • Leveldesign je nieco uplne ine ako RPG design a difficulty balancing. To prve ma DS velmi dobre presne ako pises, to druhe je zufale obarlickovane podporou brutalneho grindu priamo v systeme hry. Hlavne ak univerzalne platidlo v hre ma neobmedzene zasoby.
    Vyuzivat v hrach nemusis vela veci, nemusis pouzivat load, nemusis pouzivat quick save, nemusis pouzivat strelne zbrane....a dalsich x veci. To ale nic nemeni na tom, ze DS ma podporu tupeho grindu priamo v designe.
  • Pravděpodobně Del0 skryty pod x Nicky, ty jeho argumentační faily jsou mu dost podobne
  • Hmmmm, spomenutá DS séria, hysterické záchvaty a poriadny náklik...kto to asi bude? :D
  • Pravda, ale kdyz mikrotransakce vydelis lootboxama a vynasobis grindem vyjde ti neco jineho tedy ne ze by na tom zalezelo (mozna) ... :-) spis je to tak 50 na 50 nebo 100 na 100 co ja vim. Kazdopadne Blizzard ted jede ruku v ruce s Mikrosoftem a Sony a jak se rika ruka ruce mele a nikdy nehovor nikdy nebo alespon nekdy, rekl bych spis obcas ale nekdy vice je lepsi nez mene. Tedy jak kdy.:-) *3* *6*
  • Tvl, kúpim PLNÚ hru za PLNÚ cenu a chce po mne naviac čokoľvek zaplatiť? Je to hnus.
  • Tahle reakce je teda dost OT uz i k tomu co si tady pisem, natoz k cele diskuzi *7*
  • Nikdo té to nenutí využívat, pokud chceš můžeš to proběhnout, navíc hra té motivuje zkoumat okolí hledat zkratky, abys mohl hledat lepší cestu, což z toho děla fantastickou metrovanii, se spojením s famoznim level designem z toho vznikne unikátní záležitost, v současnosti neexistuje lépe navržena hra nez je první Dark Souls, blíží se letošní Prey, ale jenom blíží
  • Pravda I kdyz ne cernobila spis tak 50 na 50
  • Dark Souls povysilo grind na sucast herneho designu. V ziadnej hre snad nejde tak brutalne grindovat ako v DS. Proste respawny ohnikmi ako nekonecny zdroj dusi su uplna designerska zufalost.
  • "Stačí se podívat na kritiku lidí, který DS nebavil, tohle je on nich asi nejvíc kritizovaná věc. " Griffin

    "Tady je realita v praxi. Spousta hráčů tam vysloveně tvrdí, že je hra primárně o grindu, že se zasekávaj, musí opakovat lokace a grindovat, protože nemůžou dál." ukradnutý lol.

    Odkazovaní na anonymní hráče, usvědčený multinick a zloděj nicků.
  • přesně tak, za mnohem větší grind považuji děláni otazníčků a na základě toho vylepšovaní gearu či sebe, dvě obří RPG a to W3 a Dragon Age:I tohle dokonale ukázaly, ano teď jde argumentovat, že vlastně v Zaklínači ty otazníčky nedávají ani pořádný gear, tak proč je dělat a já ti na to řeknu, ano máš pravdu, jsou tam jen na xp, protože vývojaří truhly narvali trashe, což z toho dělá hodně špatný game-desing, když tam dají otazníčky a za to dostaneš trash, takže tady ti řeknu, že v tomhle je Dragon Age daleko lepší hra, protože ten grind tam má aspoň smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit