Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase fail, nejsi schopný ani říct, musíš postovat nějaké videa, hra je debílku desingovaná tak, jakýsi to uděláš, takový to máš, pokud máš skill zvládneš to projít na základním levelu bez umrtí, pokud jsi lama celou hru můžeš projít v PVE, takže i když to hraješ poprvé a jsi nováček, můžeš použit coop a dojedeš to bez opakovaní. Tak se prober a hru si někdy zahraj. Hra je extrémně svobodná, takže říkat něco o grindu je totálni ignorace a tupost. Se prober....
  • https://m.youtube.com/results?q=dark souls grinding spot&sm=1

    Lol... tuna videí o grindu. Nejsem nejchytřejší, ale Youtube ještě zvládnu heh.

    Tvrdit, že to jde projít bez umírání, je nesmysl, protože herní design se hodnotí z pohledu prvního dohrání (kdy chcípá každej a hodně) a ne po x letech hraní dokola. DS je postavenej na neustálým opakování lokací, chcípání a NEW GAME+. Vzhledem k tomu, že grind je definovaný jako repetitivní činnost sloužící k výhodě nebo postupu hrou, tak tvrdit, že DS není o grindu, je naprosto absurdní blábol.
  • "Stačí se podívat na kritiku lidí, který DS nebavil, tohle je on nich asi nejvíc kritizovaná věc"

    To je moc pěkný argument, přestaň měnit nicky a řekni mi, co se v Dark Souls musí grindit...
  • Tak samozřejmě. Ta hra je na tom založená. Kdyby to nebylo o grindu, tak by to spousta lidí, který nemaj trpělivost a nebaví je hodněkrát opakovat lokace, nevzdala. Stačí se podívat na kritiku lidí, který DS nebavil, tohle je on nich asi nejvíc kritizovaná věc. Jednoduchá logika. Samozřejmě, je blbost kritizovat hru, protože nemájí rádi grind, ale to je na jinou debatu. :)
  • a když jsi tak chytrej, co se v Dark Souls vlastně grinduje?
  • Každá hra jde projít bez toho, aniž bys opakoval jedinou věc, ale jen teoreticky nebo možná pro hráče, kterej už jí dohrál stokrát, tzn. tvůj pseudo argument nefunguje. Ale hezký pokus o popření reality, že DS je o grindu.
  • negativní příspěvky se netolerují!
  • Sony přichazí na něco, co už na PC funguje roky, nechápu, co tím chceš říct...
  • hra, která jde projít bez toho, aniž bys opakoval jedinou věc považováná za grind? Hezký trolling...
  • Ne...
  • "Třeba lidi co si kupujou hry na konzole vůbec tyhle věci neřešej."

    Ale brzo budou. Sony plánuje systém mikrotransakcí rozšiřovat.
  • yep
  • Protože je tu spousta trollů...
  • ringmancz
    Proč to tady selektivně promázáváte?
  • je
  • Jack1947
    Na tom se shodnem oba dva *3*

    Mikrotransakce + lootboxy + grind = ?! nic hezkého.

    Ten troll nahoře já bych ho nechal bejt, zase nějakej ten zneuctěnej konzolista nejspíše co mu blizzard někoho v mládi zneužil *4* *12*
  • Já to právě chápu. A to mi na tom vadí, mě ten tyhle hry kvůli tomu pěkně serou. A myslim si, že tahle evoluce grindu jde nějak podivně ruku v ruce s vývojem lootboxů a mitrotransakcí, ale nechci tady tvořit konspirační teorie.
  • Jack1947
    Dneska už slouží grind jako běžná nápln er (Wildlands - Shadow of war nejspíše i ten Asssasín)

    Je to špatně protožwe to pak kazí zábavu doby jsou ty tam kdy se člověk mohl svobodně rozhodovat co bude dělat (čest vyjjímkám) prostě udělali z nezábavné složky důležitou složku takže za mě palec dolů taky. V Ea to jen dovedli k dokonalosti a zkazily tím veškerou zábavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit