Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    Hele v první reakci jsem se jen snažil naznažit že často dochází k selekci dat/myšlenek/hočico podle toho co se zrovna hodí a ostatní je záměrně ignorováno. Něco jako když si začal vypisovat jak často se tvé predikce vyplní a že máš na to čuch.

    A to je vše, pokud si viděl nějaký útok na tvou neochvějnou modlu, tak si viděl špatně.

  • TheGGG

    ano o netflixu jsem se bavil, protože to souvisí s witcherem... mé předchozí správné odhady po*urvení dobré značky jsem uváděl jen jako příklad, abych podložil svá tvrzení o tom, že witcher bude fail... get woke go broke, to platí pořád bez ohledu na lidi jak ty

  • twicer

    No jde vidět jak jen generuješ písmenka, když si ani nedokážeš zpětně uvědomit že jste se v první řadě bavili o netflixu a filmech. Ale jo v pohodě já na tydle tvoje debílkoviny taky nejsem zvědavej...

  • TheGGG

    potom nereaguj hošku, toto je diskuze o witcherovi... na tvůj soy nejsem zvědav

  • twicer

    Ale ňuňu ty ses nám kvůli tomu zaklínáčkovi nějak rozohnil, stím fanboiem by to chtělo trošku sebereflexe. Kór když to pak aplikuješ i na lidi kteří se o witcherovi vůbec nebaví ;-)

  • TheGGG

    ty jsi asi nějaký milovník prznění dobré značky co... nebo fanboi femta?

  • TheGGG

    jak sebou škubá a jak se snaží... ten je už hodně zoufalej. Pravděpodobně pořád mačká F5 a čeká kdy přijde další rekt. Chudák... hochu já ti dal argumentů spoustu, že tobě se nelíbí mě je celkem volné...

  • twicer

    člověk rád zmíní případy kdy se trefí, ale trefy vedle zůstávají pro mlčeny protože nehezky ovlivní průměr :)

  • twicer

    celkově ti musím dát v této diskuzi za pravdu, ale trošku sebereflexe ( hlavně co se týče tohodle příspěvku ) by ti neuškodilo :)

  • twicer

    nechává tě to tak chladným až ty tvoje reakce jsou delší než ty jeho :)

  • lito

    😂 Hochu ty jsi tu nedal ani jeden argument! Tak si prosím neserr do papule...

    Opravdu se necitis trapně?

  • Jack1947

    No právě, dokonce i mě nařknul s napadání lol, hrozneh komediant tohleto 😂

    Nejhorší je když si troll nepřizná že je trollem.

  • TheGGG

    došly argumenty, takže zkouší prudit s gramatikou... hahaha asi jsi zvyklý že máš poslední slovo a to tě uspokojuje, že to s takovou trubkou každý vzdá, ale sorry, tu radost ti neudělám... dál budu pěkně psát a dívat se jak se kroutíš. Witcher je geniální RPG, nejlepší fantasy RPG za posledních 20 let a je třeba ti to opakovat pořád a pořád dokola bez ohledu na to jaký si dáš nick...

  • lito

    😂nepřipadáš si sám sobě k smíchu, když reaguješ jako postižené děcko?


    Jinak člověk co neumí ani vyjmenována slova po v, nikdy nebude brán vážně, takže si alespoň dostuduj základku. 

  • Jack1947

    Jo jen díky tomu jménu mi příjde jak nějaký míšenec, to je jedno. Podle mě jde i o to že o sobě nedal vedět dříve než v Man of steel a toho hlavně proslavilo.

    Jinak netušíl jsem že bylo tolik možných herců hmm... to fakt smrdí něčím nekalým nekalou soutěží nebo tak něco😬 jenžev šukbyznysu není nic fér dneska a ani vlastně dříve ne.

  • TheGGG

    nah southern gate ani hierarch gate není vnější brána, takže dveře nepotřebuje... oxenfurt je možná trošku divná, ale je před ní most, takže ten se dá vždycky snadno strhnout, aby do brány nikdo nevlezl... pokud jsou toto tvé největší problémy, pak jsi blázen a witcher 3 je pořád nejlepší fantasy rpg za posledních 20 let....

  • lito

    už toho nech, jsem rád, že už víš, jak se píše nezavíslý, ale ty kecy už si nech.

    http://witcher.wikia.com/wiki/Gate_of_the_Hierarch - žádná brána.

    http://witcher.wikia.com/wiki/Oxenfurt_Gate - žádná brána.

    http://witcher.wikia.com/wiki/Southern_Gate - žádná brána.


    Úplně stupidně desingovaný město středověku.  Jestli chceš, můžeme se bavit dál o chybách Novigradu :)

  • Coffin.Corner

    Upřímně. Západní produkce nikdy, opakuji nikdy nedokázala natočit film ze slovanského prostředí, aby to na lidi kteří jsou schopní vnímat slovanská "špecifiká" nepůsobilo divně, až směšně. Pochybuji že by tomu v případě Netflixu, mělo být jinak...  

  • Carnage666

    Je to běloch, ale neni to extra herec. Ale co mi přišlo divný bylo když právě bylo řečeno že se prostě ozval a tu roli dostal a přitom se o tu roli snažilo třeba 150 herců. Trochu z toho smrdí dobrá reklama mít v hl. roli herce co hraje v Hollywoodských blockbusterech než nějaký ho no name herce.

  • TheGGG

    špatně, všechny vnější brány mají buď normální nebo padací dveře..... nezávislé je ve věcech války mezi národy a panovníky... to s glejtem nijak nepodkopává fakt že je město nezávislé. Nezávislý neznamená, že si každýho pustí do města... proto jsou taky u každé brány stráže co to kontrolují (protože i nezávislé státy v reaálu mohou mít přísnou migrační politiku a kontrolu hranic) Pogrom byl pokud se nepletu na shapeshiftery a to opět nijak nenarušuje nezávislost města v globální politice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit