Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011

    bez toho se to neříkám nedá hrát, ale ano míření gyrem je nejlepší, respektive já mířím pravým analogem a domířím gyrem jak už jsem psal, pro mě je to standart a už nechci jinak, doufám že to takhle budou časem mít všechny hry, kde se střílí čímkoliv, nejlepší je sjíždět na štítu zasněžený sever a střílet při tom lukem lizalfosy, moje oblíbená kratochvíle

  • radim.zaty

    Tak jsem večer zkusil ten Dualshock 4 a gyro funguje a na rozdíl od mobilu, dá se s tím mířit lukem. Chvilku mi trvalo, než jsem si na to zvykl, ale za 2 hoďky už jsem bez problémů dával za chůze eyeshoty gurdianum :-) Takže DS3 letěl do šuplíku, respektive k retropie, ať žije DS4 :-)

  • 0011

    Linka ze SSB mám, takže i eponu, ale lituju že jsem nekoupil wolf linka když jsem měl možnost, osobně mám v BOTW 280 hodin na jednom savu, mám všechny svatyně vymaxováno 90% gearu, nemám všechny korok seeds a nedávno jsem z anglie objednal ofiko příručku, spíš ze sběratelských důvodů než že bych se chystal vybrat úplně všechno. Amiiba jsou super věc je to dlc ale zároveň získáš něco navíc. Když máš rodinu chápu že není jednoduché investovat do nového hw, ale SSBU bude pecka a amiiba jsou super věc ať už jako mocný spoluhráč nebo nebezpečný protivník, sám jich mám hodně, jenom ze série pro SSB jich mám 14

  • radim.zaty

    HW jsem nepořídil, jen hru a jedno amiibo, Linka z SSB na Eponu a zatím jsou na cestě z Francie :)   Možná někdy WII U pořídím, teď mám WII a zatím se u toho s malým vyblbneme dostatečně. 

    ¨Když jsem viděl 90h Main+Extras na howlongtobeat, tak je pro mě BOTW na půl roku, takže mi to vyplní čekání na Sekiro :)

  • 0011

    Já jsem jeden z posledních mohykánů windows phonů takže i kdybych emuloval tak mám smůlu 😀 škoda že marketingově lumie selhali. Já si zvyknul hlavně na střílení s lukem pomocí gyra, nevím jestli to tam taky jde na telefonu, ale to je věc, na kterou jsem si tak zvyknul, že už bez ní nechci fungovat a chci to u každé hry, kde to je možné

  • 0011

    No na druhou stranu je fakt že to dlouho byla katastrofa, prostě měli jenom staré informace (nebo mlžili záměrně). Programátoři z cemu s tím pohnuli hlavně kvůli poptávce po zeldě, obzvlášť poté, co vysbírala ocenění hra roku  všude možně. Hlavně taky wii u je tu delší dobu, emulace switche tu bude o dost později, zatím co jsem četl tak je to v plenkách. Cením že jsi pořídil HW (a doufám i SW)

  • radim.zaty

    Tak jsem právě pomocí mobilu (Honor 9) dal Shrine v Hateno Village a funguje to krásně.

  • radim.zaty

    Tak jsem na to koukal podrobněji a podle všeho by už měl fungovat gyro v Dualshocku 4. Až budu mít chvilku, tak to zkusím.

    Určitě funguje myš, ale ta je samozřejmě jen nouzovka ale podle všeho se ty shrines s tím udělat dají.

    Co se týče emulace, tak mě zajímá hlavně z technického hlediska. Obecně jsem spíše skeptický, co se emulace modernějších systémů týče. To, co někdo považuje za playable je často polofunkční. Proto mě překvapilo, jak brutální kus práce museli programátoři cemu udělat, že je ta funkčnost na vysoké úrovni. Vím v jakém stavu je emulace PS2, neřkuli PS3 (i když Dragons Crown a Demon souls fungují skvěle) a vůbec bych se nenadál, že někdy bude v takovém stavu emulace hry, která vyšla před 2 lety.

    A o to víc mě rozzezlil ten blábol, který v FC padnul. To je už výlet do dojmologie a tu já nemám rád. Když nevím, tak jsem zticha a neplácám. 

  • 0011

    aha díky za odpověď, no já neemuluju ze zásady, ani když mám hru i hw ale štve mě že xenoblade x dle posledních informací se nechce monolithsoftu portovat, doufám že se nechají překecat, protože jestli ne, tak  taky kupuju wii u. Věřím že zelda může vypadat na PC fantasticky a rozhodně mám železo na to rozběhat to na 4k(ale nemám 4k monitor), ale já mám rád tu možnost vzít si jí všude sebou a navíc mám starší 720p plasmu televizi, kde to vypadá bombasticky

  • radim.zaty

    To jsem ještě nezkoušel, ale podle všeho normálně pomocí smarfounu s androidem skrze cemuhook.

  • 0011
    Tak ono zmiňovat se o emulaci nintenda může směřovat k tomu že od
    Conquestu nedostanou hry ani HW, což když jsi herní žurnalista tak úplně
    nechceš propagovat. Příběh je prý už dohratelný ale nejsem si jistý
    jestli všechny svatyně fungují. Když už jsi to nakousnul, jak je tam
    řešený ovládání gyrem? Protože bez toho některý svatyně nedáš a
    pochybuju že by kvůli tomu totálně překopali herní mechanismy
  • Jack1947

    Hmm asi proto že to je nevýkonné Nintendo, jsem přemýšlel zahrát si Bayonettu 2 a to že to je lepší než původní verze tak to bez debat vždyt je to na pc kde máš možnosti 😀😉

  • radim.zaty

    Koukám, že redakce je po... až za ušima, aby se tu náhodou neobjevilo něco, co by se mohlo týkat pirátství :)  Bububu :)

    Když blábolíte v podcast nesmysly, je to OK a necháte to bez reakce. No jen pokračujte :)

  • radim.zaty

     Sorry, ten link měl být https://www.youtube.com/watch?v=-eAWCeECSg8  :)

  • radim.zaty

    Tak jsem si dneska poslechl prvních 20 minut a chci poděkovat Jirkovi za tu zmínku o hraní Zeldy v emulátoru WII U. Před pár týdny se o hraní BOTW v emulátoru Šárka a Adam vyjád´řili, že "je to rozbité", tak jsem měl v plánu tohle tvrzení vyvrátit (protože jak je něco na internetu špatně, je potřeba to opravit :) ) tak jsem si stáhnul poslední build CEMU a BOTW, že to jen zkusím a už v tom mám skoro 10 hodin, na ebayi jsem si koupil WII U hru za petikilo a ještě amiibo Linka ze SSB, který v BOTW dává Epon (ano, není to potřeba, binárky NFC tagů jsou ke stažení, ale už tak mi Amiibo v kontextu hry příjdou jako P2W).

    A v tom emulátoru render v QHD a aplikací Clarity graphics packu strčí i tu switch verzi do kapsy.

    Za těch 10 hodin jsem narazil na jeden grafický glitch, jinak rock stable. Pak jsem jen letmo zkusil i jiné WII U hry, jako Mario 3D World, Xenoblades, Hyrule Warriors, remastery Windwakeru a Twilight princess a všechno při správném nastavení konfiguračního souboru.

    Takže by bylo vhodné, kdyby se redaktoři zdrželi komentářů k tématu, o kterém nemají potuchy, nevypadá to moc profesionálně. A to neberte osobně, Adamovo vystupování mě jinak baví.

  • Jack1947

    No vždyt na to jsem naraážel, to by musel hacknout nějakej Rusák aby to jelo ale vzpětí aspon na Stýmu by byl VAC BAN 😈

  • radim.zaty

    Tak on je to jen frontend, který si přes API natahá, jaké máš kde hry a pak je jen spouští. Bez těch klientů se stále neobejdeš.  Ale je to jinak šikovný nástroj. 

  • Jack1947

    Není nad to mít klienta, který obsáhne všechny ostatní klienty 😀

  • radim.zaty

    A většinu emulátorů.

  • Draken69CZ

    K těm herním klientům Playnite podporuje Steam, Origin, GOG, Battle.net and Uplay

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit