Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito

    Ne, nemá padaci, nemá žádné. Ohledně argumentace, ze je nezávisle? Co ten quest ohledně glejtu? Takže každý tam taky nemůže   a to neřeším pogromy na magy. Ve finále je tam chyb jak máku.

  • TheGGG

    k tomu co udělali s chudák yen a fringilou jsem se radši ani nevyjadřoval... abych zase nedostal ban za názor....

  • TheGGG

    mělo padací brány a faktem je, že novigrad je nezávyslé město, které s nikým ve válce není...

  • TheGGG

    Clavin hlavně neumí hrát a má asi dva výrazy...

  • lito

    Je to subjektivní. Objektivní je, ze Novigrad má šest bran, z toho tři jsou zcela bez dveří a to v době války, tady se tvůj realisticky středověk úplně rozpadá.😉

  • Jack1947

    Tak vtipkovat o tom je jedna věc ( nebo tady schválně trollily trollové v diskuzích) ale říkat to... je druhá.

    Pokud ti mláti dveře pořid si s panty a zarážkou, ty truhlo 😉

  • radim.zaty

    to už fakt mlátí dveřma, tohlecto :D

  • Jack1947

    Ještě že nejsem fanoušek, Henry Cavill je taky nějakej , ne-běloch ne ? Mimoto to může bejt miniseriál když to prosdtě nedopadne no.

  • Jack1947

    Doufejme že to ještě hooooooodně dlouho potrvá, nebo fakt už jste vyhořelý ?? 😯

  • jnsCZ

    Radar je nový člen, který má postupně nahradit vyhořelý duo Olejník a Dobrovský. Momentálně je to tělocvikář a týpek přes sociální sítě nebo tak něco.

  • Carnage666

    Kvůli castu musím souhlasit a moc tomu seroši nevěřím. Sapkowski je idi*t a jeho snaha potrestat fanoušky her mu bouchne do ksichtu, doufám. Lauren řekla, že nechce pošlapat slovanskou atmosféru a že respektuje předlohu a proto obsadila do hl. role Yennefer Indku a do vedlejší role černošku ze Zimbabwe jejíž postava je sestřenice vládkyně Toussaintu... jo vidím tam ten respekt k předloze. Korunu tomu nasadila když prohlásila, že když se ozval Cavill tak rovnou tu roli dostal bez práce.

  • Jack1947

    Z čeho soudíš, naopak jsem koukal na internet a třetí řada se hodně přiblížila komiksu.

  • Carnage666

    Preacher byl sh*t a totálně pošlapal komiksovou předlohu.

  • Jack1947

    To seš MACHR čeče že si to takhle pamatuješ NAZPAmět😱😈

    Nebyl to Lukáš Grygar ?

  • Viděl jsem 396 fightclubů, přes 600 hpodů, sleduju pravidelně vortex a občas i indiana. Poslední fightcluby mi prijdou, že to vázne, že to prostě nějak nejde. Trapný smích, váznoucí debata, divné pauzy, chybí dříve tak častý vtip a hloubka. Problém vidím v šárce a v tom mladíkovi, boha si nevzpomenu jméno. Je hodně intelektuální. Nemyslím toho it hw týpka, ten je dobrý. Myslím, že ti dva prostě fightclubu nějak nesvědčí. Samozřejmě jen můj názor. 

    Šárka slušně píše a i gamesplaye jsou dobrý. Ten intelektuál měl v minulosti několik super vstupů a umím si představit, že by kolem něho mohl vzniknout nový formát, něco úplně jiného. Pamatuju si mj. jeho velmi zajímavou diskuzi úplně mimo s Alesem tak 10 fc zpět.  Fightclub a moderovani mu ale většinou nesedí. Omlouvám se, že si zaboha nevzpomenu na jeho jméno. 

    Nejvyšší standard drží retro i když u posledního jsem si pořád říkal, kdo je sakra ten radar???!!! Hw club ujde, ale občas je to takové bez energie a druhý mluvčí má strašnou výslovnost anglických termínů. Nejlepší pořad o hrách formou videa je ale jinde. Nebudu výslovně jmenovat, ačkoli v mém nudném textu název padl. Naštěstí mohu sjet archiv znovu a znovu. Hodně cestuju a poslouchám na cestách. 

  • TheGGG

    pleteš se, toto není subjektivní... dobře vymodelované město a věrně zpracované vesnice, to lze objektivně posoudit.... novigrad je jedno z nejhezčích měst ve hrách vůbec a má nádhernou atmošku středověkých křivolakých uliček...

    a rozdílných modelů chalup byla ve hře spousta, ale nelze mít v jedné vesničce sto různých architektonických stylů... chaloupky byly krásné

  • Jack1947

    Hmm pravda.

  • Jack1947

    Carbon to byl ten jediný cyberpunk seroš ? docela jsem přemýšlel že mrknu... Punisher mohl mít lepší příběh než stokrát omýlané kliše ale to násilí bylo skvělé a poslední scéna s "Jigsawem" parádní takhle naposled mě dostal až třetí Preacher který podle mě nadhodil latku až dost vysoko.

  • lito

    víš, když tomu řekneš správná atmosféra, nic to neznamená, je to je tvoje subjektivita. Novigrad má rozhodně daleko do nějakého správného středověkého města. Vesnice snad nemá cenu ani komentovat. Jeden typ chalupy tisíckrát jinak aneb tvůrčí impotence. Mně to nevadí, je to fantasy, na kvalitě hry to neubírá, ale vzpamatuj se, Zaklínač a jeho zobrazení má do nějakých reálíí stejně daleko jako Origins. 

  • TheGGG

    já na základě svých zkušeností s komiksem punisher max a podobné očekával drsnou řežbu s pomatenými psycho gangstery a vzeklým punisherem tedy hustou gore akci s lehkým přesahem o duši vojáka... místo toho jsem dostal jaké si shooter, jason bourne, drama o zlé cia pašující drogy a jakém si drbnutém PTSD vojákovy co podomácku dělá bomby... jistě punisher byl skvělý a z jona jde strach, ale ten pravý punisher tam byl tak ve 4 dílech... takže doufám, že tím prvním seasonem jsme si odbyly kecy kolem a druhý season už bude skutečná řežba..... carbon mě nějak nebral, ale prý se vyplatí přečíst knihu, tak zkusím to...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit