Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    No Vávra? No fun! *13*
    • Ten tvůj Vávra mluví taky pěkně sprostě přitom sis tu stěžoval na Drdu jak je vulgární,moralisto jeden *6* BTW: Už tě zase pustili v léčebně na internet? *1*
    • kubi-wan
      Mym oblíbencem je naopak Karel Drda. 80. díl podcastu o Diablu jsem slyšel už nesčetněkrát a Drdovy hlášky mě bavěj čim dál víc :)
      • Jojo mě taky baví Drdovy hlášky *1* Ale tady se občas najdou lidi,co prostě tohle nemají rádi tak dávají mínuska *5*
      • prosím tě nějaké zatuchlé diablo, nemá to na 63 podcast s Drdou o SWTOR i když ta hra taky nic moc
        • kubi-wan
          Tam mi právě přišlo, že se Karel teprv rozjížděl, kdežto v Diablo dílu jede jak drak! (Diablo jsem nikdy nehrál, ale baví mě, jak o tom on mluví... "Se*e mě to! Se*e mě, že si tu hru nevemu na chalupu v Orlickejch horách, protože Orlický hory jsou v p*deli..." apod.) *4*
      • kubi-wan
        A teď by mě zajímalo, za co mám mínuska...
    • DangerousDave
      choď tam ty... to by bolo za 10 Vávrov.
      • Amylee.Anderson
        Tohle mi přijde jako urážka Vávry :D
        • Vávra je osel...
        • Robotron3
          Z mý zkušenosti, lidé, kteří toho nejvíc napovídají v diskusích na internetu, tak v reálu když se s nimi setkáš, tak z nich kloudné slovo musíš páčit heverem.
          • Cahir
            stereotyp...
        • ZvacA
          Naopak, mohli by rovnou pozvat oba dva - Vávra by si měl s kým pokecat, páč kolegovi Trollovi to žvanit umí a sám Troll by se počůral štěstím, že se setkal se svým idolem, navíc je místním maskotem, takže by bylo o co stát. Sledovat oba dva v hodinu a půl dlouhé diskusi na téma oblíbených in-game záchodů by byl hodně silným zážitkem v historii FC.
          • Inquisitor
            Jo a poslouchat to hodinu a půl by bylo něco jako sebemrskačství.
        • Trol.diskuzni
          Vávra je nejlepší, bez diskuze.

          OT: Bude RIPfail článek?
    • Už si back :D :)
  • Kde je Vávra? Postrádám objektivitu.
    • Keyz
      No jo,mnoho lidí bez něj neví co si myslet když jim to neřekne *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit