zavřít
...

Fight Club Special o sérii Mass Effect

To jsme jednou takhle odpoledne dostali chuť udělat něco jiného, než obvykle. Něco jiného, než jenom recenze, videorecenze, podcasty a témata, zkrátka takovou tu naší rutinu. Výsledkem zkoumání o tom, na co jiného vlastně máme chuť, je Fight Club Special, nepravidelný video-občasník, v němž se budeme...

Novější 1 2 3 4 5 6 7 Starší

 • CJ (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Výjde tento špeciál aj v audio podobe?
  12.4.2012

  reagovat

 • Doktormozek (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Jenom jedna vec. Nemohli byste si seridit mikrofony na stejno, treba Alzbeta je strasne potichu vetsinou.
  9.4.2012

  reagovat

 • risa2000 tiscali.cz
  2 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Tak jsem si to konečně pustil (normálně si podcasty dávám na iPodu) a musím přiznat, že jsem byl příjemně překvapen. Líbilo se mi jak to Martin vedl, a to, že dal každému prostor se vyjádřit, což občas u ostatních moderátorů bývá trochu problém.

  No a ač jsem až doteď byl ME nepoznamenán, tak mám pořádnou chuť si to zahrát - od začátku. Akorát si říkám, abych se zbytečně nenavnadil, protože ME3 si budu muset nechat (kvůli Originu) ujít.

  Mimochodem, nevíte někdo, jaké byly kopírovací ochrany pro PC v prvním a druhém dílu? Hledal jsem to na netu a vypadá to, že v prvním byl SecuROM (což je bohužel také pasé) a co bylo ve druhém jsem nenašel.
  9.4.2012

  reagovat

 • elkvetako (anonym)
  5 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Co se konce týče, tak opravdu tu scénku po titulkách si mohli odpustit (aby byl příběh opravdu uzavřen), ale jinak mě konec nijak nezklamal. Pravda mohl bejt podanej trošku líp, ale jinak na něm nevidím nic špatného. Spoustu her má mnohem stupidnějších konců. I když třeba s tím koncem nesouhlasím (ne v tomto případě), tak to neznamená že ze sebe budu dělat chytráka a támhle lidem od BioWare budu nadávat do debilů, že to sou č*ráci a že by lepší konec napsala i opice na heroinu atd. Kdyby se konec dal do rukou těm co to tak kritizují, myslím si že by z toho vzniknul takovej humus že by to ani nebylo možný. A nakonec si myslím že konec mě jako každýho fandu ME neodradí od toho, abych si celou serii zahrál znova i stímhle koncem *5*
  6.4.2012

  reagovat

  • Kim (inkognito)
   2 souhlasí, 0 nesouhlasí
   tři konce a tak jako tak smrt??no nevim?
   10.4.2012

   reagovat

   • elkvetako (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Vždyt v ME není ale jen Shep, je tam plno postav se kterýma by šlo udělat jinej příběh. A co je na tom že hlavní hrdina zemře?? Je to pořád lepší než ty konce plný jendoho cliché za druhým např.: žil štastně až do smrti a jiný žvásty. Akorát prostě ta scéna po titulkách tam vůbec neměla bejt, ta scéna je to co trošku kazí atmosféru celýho konce.
    11.4.2012

    reagovat

 • Brutus (anonym)
  2 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Special je dobrý nápad. Dúfam, že bude viac dielov. Ku koncu ME len toľko že WTF?
  6.4.2012

  reagovat

 • Loki137 (anonym)
  5 souhlasí, 2 nesouhlasí
  nechápu jak někdo kdo hrál všechny díly mass effect a viděl video o indoctrination theory může být spokojen s koncem trojky :-/... Vždyť to nedává smysl! a geniové nejsou ... jen narozdíl od fight clubu přijmuli ME tak jak je a nehledali tam nějaké symboliky aby se cítili jako žurnalisti
  6.4.2012

  reagovat

  • saidlik (anonym)
   4 souhlasí, 1 nesouhlasí
   smysl to nedává, ale furt lepší, než ten současnej konec :)
   6.4.2012

   reagovat

 • saidlik (anonym)
  7 souhlasí, 3 nesouhlasí
  Se vší úctou všem zúčastněným ve speciálu, ale konec ME3 prostě není skvělej a není ani dobrej. Nezáleželo na mých rozhodnutích a je zcela nelogickej!!! OK dejme tomu, že jsem zničil Reapery, Shepard přežil, vyhráli jsme. Relé vybouchla, tj. jsme mrtvý. Kdybychom zázrakem mrtvý nebyli, budeme umírat hlady a modlit se, aby nás radši sežrali turiani než krogani. Vyloženě mě ale vytočilo posledních pár sekund hry, konkrétně větou "OK, I tell you another story...". WTF? To má být kompletní ukončení trilogie když s promem na další DLC nepočkali ani na den po vydání?
  6.4.2012

  reagovat

  • xyy (anonym)
   6 souhlasí, 2 nesouhlasí
   mě hlavně nasra*o to nesmyslný výsvětlení kolem existence reaperů. Původní konec příběhu byl sice trochu klišé ale dobrej, tydle bláboly o válce a míru mezi organiky a syntetiky jsou blábol.
   6.4.2012

   reagovat

 • rmt (anonym)
  6 souhlasí, 4 nesouhlasí
  Sakra k čemu máte ten mixák, vždyť každej mluví uplně jinak nahlas...
  5.4.2012

  reagovat

 • Coffin Corner (inkognito)
  7 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Poprvé a naposledy se vyjádřím k Alžbětě....ty brejličky jí fakt sluší.... *4*
  5.4.2012

  reagovat

  • Polackovo.svedomi (anonym)
   1 souhlasí, 21 nesouhlasí
   To sice ano, hned vzápětí však dobrý dojem totálně zabije svým připitomělým hihňáním pubertální nanynky... Chudák její přítel.
   5.4.2012

   reagovat

 • Trol.diskuzni (anonym)
  8 souhlasí, 14 nesouhlasí
  Jo a co to je za blbečka ten slovák, co si tam stěžuje víc než já a Vávra dohromady?
  5.4.2012

  reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.159.94.253.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.