Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EA právě vydalo prohlášení o Extended Cut verzi (free DLC):

    http://social.bioware.com/forum/1/topic/355/index/11021386

    Z nějakýho důvodu mi nejde dát link přímo na ty stránky EA.
    • Bioware jsou hrdinové herního průmyslu! Blahořečit!
    • Ringwraith
      Supér, vše odpuštěno, tady máte prachy za DA3 kolektorku, která obsahuje jeden quest a dva itemy navíc. <- To asi bude přístup většiny fandů.

      Ale budiž, je to zadara a tak to má být. I když po dalším zvážení je jasné, že nebýt to zadara, tak je to PR katastrofa.

      A už teď EA musí hasit výhru Zlatýho ho*na.
  • martanos
    Co bych, ale chtěl vidět a slyšet ještě raději tak je speciál na Prince of persia. Tato série troufám si říct dnes patří mezi herní povinnost, především úplně 1. díl. Určitě by se pro ni místo ve speciálu také našlo.
  • martanos
    Já osobně bych se Max Payne speciálu vůbec nebránil, protože jsem velký fanda této série,dohrál jsem oba díly a už se nesmírně těším na 3. Jen doufám, že po dlouhé době čekání nebudu zklamán,jako se to stalo u Duke Nukem Forever. *3*
  • Mne sa hlavne páčilo že to bolo o jedenej hre do hĺbky a so spoilermi, rozhodne by som niečo podobné rád videl aj nabudúce.
  • Preed
    Pacilo sa mi to,urcite viac takych do buducna,jedina otazka je o akych hrach to robit aby to fungovalo.
  • ..všetko pekné ,lek keby správne používali mikrofóny *16* tak by to bolo epické..
    • jj pravda
  • Přál bych si pro příští speciál, aby si tam pan Grygar vzal 3-hodinový monolog o dokonalosti hry Skyrim, potažmo celé série TES, načež by vyhlásili soutěž, jejíž vítěz by měl na Games.cz do konce života bannery s tématikou této neuvěřitelné série namísto původních reklam. Pak by můj život konečně nabyl kompletnosti! *5*
    • Cahir
      To má bejt jako vtipný?
      • No teda Cahire, co se s Tebou děje, Ty jsi podlehl svodům trolovým.
      • E-e. To jsem napsal, aby měl blbeček Cahir na co reagovat. *5*
    • Jo a na třetí speciál by mohl naklusat opět Grygar a vzít si další 3-hodinový monolog o tom, jak je série Gothic ve všech možných ohledech na h*vno. To už bych asi dosáhl osvícení. *3*
      • Však gothic je nudná blbost
      • Teprve u posledního Fight clubu jsem pochopil, proč jdeš po Lukášovi, jak slepice po flusu... *15*
        • A to se na adresu Gothiku naposledy vyjádřil velmi velmi velmi pozitivně, pokud to porovnám s tím, jak o něm hovoříval dříve...
          • smejki
            Gothic je šit, zcela objektivně.
            • smejki
              nah, já chtěl jen popíchnout trola. Jednotku a dvojku mám rád *4*
            • dvojka je jedna z nejlepších her ever, trojka je celkem šit, to je fakt
            • Užij si svoji internetovou objektivitu. *4*
  • konec mass effectu je...divný/zajímavý a nějakých 24 h od dohrání si pořád nejsem jist estli se mi líbí nebo ne,na čem by se asi valná většina hráčů shodla je že konec byl proveden velmi dobře...až do chvíle kdy se na scéně objeví ono"průhledné dítě“,pak to již začíná být trochu zvláštní.Estli je indoktrinační teorie pravdivá pak jsou v bioware fakt machři,pakliže by tato teorie pravdivá nebyla tak je to trošičku průšvih. Asi největší problém který s tím zakončením mám je to že se na něm vůbec neprojevují v průběhu hry učiněná rozhodnutí a nasbírané war ,celý ten „strategický panel“ (či jak se to jmenuje) je tam pak v podstatě zbytečný.Jinak mě taky trochu zamrzelo že jste se v tomto speciálním podcastu(a pokud se nemýlím tak ani v Pavlově recenzi) vůbec nezmínili o velmi odfláklých vedlejších úkolech jež hráč dostává na citadele...
    • Přesně, vedlejší úkoly jsou opravdu špatný + v deníku se nedočteš co a jak. Ve ME 2 to bylo mnohem líp uděláno. Stačilo si přečíst deník a hned si věděl.
      • Máš poslouchat rozhovory, když ty questy nabíráš, každý tě ve hrách pořád nebude vodit za ručičku *6*
      • J, quest log je asi nejhorší část ME3. Chápu, proč do něj zařadili codex, ale to, že člověk z popisu úkolu neví, co má dělat, aby ho splnil mě celkem štvalo.
    • A co když Bioware plánovali toto jako konec, ale ten se lidem nelíbí. Bioware si všimnou rozšířené teorie o indoktrinaci a skočí po ni ve snaze si zachránit tvář.

      Jako nemám s tím v zásadě problém, pokud to indoktrinační DLC bude zadara. Ale tak nějak o tom pochybuji. Uvidíme.
      • Opravdu věříš, že to byl záměr??? Pokud jo, tak Javik není vytažený z kompletu hry a je to opravdové DLC.
        • Jistě, že je From Ashes (Javik) DLC. Co by to bylo? Nikdo si v listopadu nesedl a nevymazal 20 řádků kódu, k rozhodnutí nedat Protheana přímo do hry došlo rok před vydáním, při ohlášení CE byl ohlášen jako DLC. Nevím, co se na tom pořád všem nelíbí.
          • Slendrian
            no ja osobne mam Collectorku takze som mal DLC v cene a nedotklo sa ma to. ALE, hru som si chcel zahrat v cestine kedze pri pribehovych hrach nemam rad ak mi ujde co len najmensi detail takze som si ju stiahol. Prekladatelsky tim mal problemy integrovat cestinu do DLC from ashes takze tento kusok hry bol v anglictine. Nevadilo by mi to, ale sprievodne texty ohladom Javika boli v cestine, cize z tohoto hladiska to chapem ako kus hry vytrhnuty z kontextu s cielom privyrobit dalsie peniaze na predaji, mne osobne sa tato politika nepaci, ked si porovnas v minulosti vydavane datadisky a terajsie DLC, obsah hry sa rapidne zuzil a cena zvysila.
            • To se řeší pořád dokola, tak ještě jednou pro zdejší čtenáře: BW pro budoucí členy party, který chce do hry dodat vytvoří framework, kterej obsahuje model postavy, část dabingu (některý dialogy během misí atd..) a vloží to přímo do hry. DLC potom tenhle framework doplní a aktivuje, takže hráč nepozná (nebo by neměl poznat), jestli postava byla součástí DLC, nebo v původní hře. Javik se v tomhle ohledu chová stejně jako Kasumi a Zaed v ME2.

              Proč ho ze hry odstranili jsem myslím psal už včera, nemá cenu to sem opisovat. Zastávám názor, že měl zůstal exkluzivní pro majitele CE, tak, jak to BW původně plánovalo a bylo by.
  • Nejzábavněší Fight Club co tu byl...
  • Only Chuck Norris can complete the ME trilogy. Others just die trying!
    • vlastik.plaminek
      Jo, Chuck viděl i Iggy Popa v tričku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit