Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na úvod musím říct, že speciál fight clubu se mi líbil a těším se na další podobné díly. Každopádně, mrzí mě trochu, že se víc nezabývali teorií indoktrinace, respektive, že ji celkem zavrhli. Když jsem dohrál ME3 tak jsem si říkal něco jako hm, no nebylo to špatné, ale není to ono. Mohlo to být mnohem epičtější. Na druhou stranu jsem si oddechl, že to není nějaké trapné klišé s projevem, vlajkama a famfárou... Jediné co mě hned na poprvé přišlo divné, bylo že Joker, trpící nemocí zkřehlých kostí, přežil takový držkopád bez zranění. Ale ok, normandy asi byla na takové věci stavěná. Když jsem nad tím potom začal dál přemýšlet a pátrat na youtube, uvědomil jsem si že opravdu moc nedává smysl proč někam normandy letí, i s posádkou. A to popradě nechápu doteď a tak nějak tuším, že by to mohlo mít něco společného s DLC (mimochodem, nerozklíčoval jsem, podle čeho se určuje, jaké dvě postavy vystoupí z normandy spolu s Jokerem?). Každopádně když jsem potom viděl video o indoktrinaci zůstal jsem sedět jako omráčený a řekl si, TOHLE JE SAKRA ONO! Je to sice trochu ošemetné, jako konspirační videa o 11 září (autor předkládá jen důkazy podporující jeho teorii). Otázka je jestli jsou nějaké které ji popírají. Každopádně těch důkazů je takové množství, menších či větších a dává to celé tak perfektní smysl že tomu prostě věřím. Jediné co mě mrzí je, že jsem si na to nepřišel sám ale musel mi to někdo ukázat. Něco jako film Inception. Díky tomu se u mě mass effect vyhoupl zase o stupínek výš a v podstatě zaujal místo hned za mafií jedničkou. Protože kdy naposledy jsem ještě týden po dohrání nějaké hry řešil její konec a vyhledával si o ní nějaké informace...
    • Dvě strany mince:
      Pokud je to pravda, tak se z nejhoršího závěru velké hry stává ten nejlepší. Skutečná indoktrinace hráče (já je stejně zničil, šmejdy syntetický) a asi největší experiment s hráčskou trpělivostí.

      Druhá strana:
      Ale pokud má Bioware jen trochu rozumu, tak klidně tuhle teorii dodatečně použije, protože prostě sedí a pro ten vesmír funguje. Jestli to tak bude, tak doufám, že se to nikdy nedozvíme, i když Bioware sklidí ovoce, které tak úplně není jeho...
      • S prvni stranou souhlas.
        S druhou stranou vsak souhlasit nemuzu. Tech indici smerujicich k indoktrinaci je tolik, ze neni mozne to vysvetlit pouhou nahodou. Nektere veci se sice daji vysvetlit jinak (napr. kluka si pri nastupovani do raketoplanu nikdo nevsima => nekomu se holt nechtelo babrat s animacema), ale nektere jsou tak jasne (treba ty oci, vid. prispevek od "latu" nad tebou), ze ja se normalne stydim, ze jsem na to neprisel sam a prijde mi naprosto smesne obvinovat Bioware z toho, ze ani nevi, jak vlastne ukoncili vlastni hru *7*
    • Teorie indoktrinace je pěkná, ale opravdu je to spíš takový přání otcem myšlenky. I když pominu skutečnost, že Bioware by si nelajsli takhle neukončit jejich zásadní velkou hru, jejich scénáristi prostě nemají na to, aby vymysleli něco takhle rafinovanýho. Někteří Bioware scénáristi jsou lepší řemeslníci, jiní jsou horší řemeslníci, ale nikdo tam nemá představivost a kreativitu na to, aby udělali takovejhle mindf*ck.
      • a proč by to nemohli scénáristé mít? Nejsem naivní osoba ale když se koukneš na tu teorii sakra 97% věcí do sebe zapadá neříkej mi že je to náhoda nemuže být obzvlášt když toto sahý až do prvního dílu.Pravděpodobnost že by autoři nevěděli co píšou se velice malá a co když to plánovali od začátku?Bioware již potvrdilo tvorbu příběhového DLC ,nevim třeba se pletu nicméně věřim v to že je teorie pravdivá a že ono vyvíjené DLC (detaily maji přijít tento měsíc) bude definitivním zakončením ale také věřim v to že DLC NEBUDE zadarmo
        • Většina těch takzvaných "důkazů" indoktrinační teorie ve skutečnosti žádný důkazy nejsou a můžou bejt vysvětlený milionem jinejch faktorů. Třeba ty kecy o tom, jak nikdo nereaguje na dítě, a proto musí bejt halucinace - bylo by to zbytečný, narušovalo by to pocit, že Shepard je jedinej, kdo dítěti může pomoci, a tím i emocionální zainteresovanost hráče. Navíc by museli udělat víc animací okolních lidí a celkově by to dalo víc práce. Nekonečno nábojů po zasažení paprskem - naprosto běžnej gameplay prvek u takovejch příběhovejch momentů, Anderson první u konzole - opět ve hrách vůbec nic neobvyklýho...Někdo se snažil vidět v každý drobnosti strašně rafinovanej záměr, a to i tam, kde očividně žádnej záměr nebyl.

          Jinak konec nebyl plánovanej od začátku, když pominu, že se v průběhu vystřídalo několik hlavních scénáristů, původně zamýšlenej konec byl ten hintovanej ve dvojce (nějaká ta umírající hvězda či co). Tenhle závěr udělali až těsně před koncem vývoje.
          • Co třeba fakt, že když si hráč vybere modrý nebo zelený konec (tzn. Reapeři přežijou), tak je záběr na Catalysta, jak se usmívá. Zatímco při výběru červeného konce (Reapeři zničeni), se Catalyst rozplyne. Náhoda? Je pravda, že u teorie indoktrinace je spousta "důkazů", které si hráči prostě domýšlejí, ale pár věcí tam prostě nesedí objektivně - pak se můžem bavit o tom, že to je prostě "chyba/náhoda" tvůrců, nebo záměr a na te indoktrinaci něco bude. Nechce se mi věřit, že by úsměv/zmizení Catalysta byla jen náhoda. A jak vůbec vysvětlit fakt, že typicky paragonský závěr je červený a typicky renegadeský je modrý? Ať už je indoktrinace pravda nebo ne, závěr obsahuje spoustu nesrovnalostí, které imho nemůžou být jen "náhodnými nedodělky".
            • jj, presne tak, prehozeni modre/cervene je jednim z hlavnich dukazu (a pekne vyuzitim stroopova testu). a finalnim dukazem je pak to nadechnuti na konci, ktery se objevi az pri velkym mnozstvi EMS (tzn. za odmenu).

              nehlede na to, ze shepardovi zari v modrym i v zelenym konci oci indoktrincaci, v cervenym ne
              nehlede na to, ze na konci vystupujou z lodi zrovna partaci, ktere jste meli s sebou na posledni misi
              nehlede na to, ze prostredi citadely je zamerne poskladano z prvku, ktere uz shepard predtim videl jinde (stejne jak ve snu)
              nehlede na to, ze kdyz je anderson strelenej do bricha, objevi se potom rana na shepardovi (odraz zraneni jeho vlastniho ja)
              nehlede na to, ze twittery mnoha pracovniku z bioware (zdravim jessicu merizan) hintujou, ze pribeh jeste nekonci a indoktrinacni teorii nevyvraci
              a tak bych mohl pokracovat donekonecna...
          • -taková volovina,že se jim nechtěli přidávat animace ale jdi prosim tě kdyby nevznikla ta teorie tak by sis takový věci ani nevšimnul.
            -že by halucinace narušovali pocit?Ten pocit byl pro mě osobně hnohem větší když jsem zjistil že je parchant halucinace a že to neni jen podstrčená scéna kde by jako člověk měl ,,brečet"to bylo až trapný.
            -ve snu já osobně mám nekonečný na co si vzpomenu tak proč by šepy neměl náboje? *1* že je to sen dokazuje slow motion rozmazání a ty malé stromy co tam PŘED TIM NEBYLI.
            -Anderson tam udajně vůbec neni je jen v shepyho hlavě navíc neni způsob jak by se tam TIM a anderson dostali před shepym+ke konzoli vede jen jedna cesta.
            Nevim zda si hater či to (podle obrázku by mě to ani nepřekvapilo)ale měj přeci trochu víry,jasně třeba je to opravdu jen nahoda ale pokud tomu trošičku nevěříš a podkládáš to takovejma argumentama tak nevim teda no *4*
          • Žádný původně zamýšlený konec neexistuje, viz. blog Drew Karphyshina.
          • Hairy_Ass
            Jen taková maličkost, jak se může Shepard v reálu pohybovat po vnější straně Citadely, ve vesmírném vakuu, a jak pak přežil pád na Zem?

            Pro zajímavost: http://i40.tinypic.com/339ppiw.png
            a http://i43.tinypic.com/344z4pf.png
            • 2 Hairy: Jenom jsem chtel rict, ze nechapu, proc se dokola resi zrovna takovy "detail". Uz jsem to zahledl v nekolika diskuzich. Pokud slo o indoktrinaci, k cemuz se priklanim, pak neni o cem debatovat. Pokud o indoktrinaci neslo, pak uz nemusi davat smysl vubec nic a zrovna zpusob Shepardovi dopravy z Citadely by mne na celem konci trapil nejmene... (i proto, ze muj renegadsky Shepard nemohl moznosti ovladnuti Reaperu odolat, takze zadne probuzeni se v jeho pripade nekonalo... *1* )
            • Hairy_Ass
              Alfons Anonym: Vždyť to je právě jeden z důkazů, že by se mu to mělo celé zdát. Ty sám o pár příspěvků níže tvrdíš, že konec v ME3 musí být indoktrinace, ale tady mi píšeš, proč se v tom šťourám? Pochopil jsem něco špatně? *3*
            • Uplne zasnu, jak nekdo porad resi, jak by se asi Shepard dostal pryc z Citadely. Pokud bychom vychazeli z toho, ze ten konec se opravdu udal a nebyl jenom dusledkem indoktrinace, pak nevim co se tady sakra resi! Shepard se potkal s nejakou bozskou entitou nebo co to chtelo byt. Takze jak se dostal z Citadely? Co treba lusknutim prstu te entity...? Neuveritelne? O nic vic, nez cely ten konec, pokud ho mam brat vazne...
            • trolo
              a hlavne tie trubky su na citadele....ako sa tam d0:prdele dostali?
        • jj, presne tak, a jestli DLC vyjde ted v dubnu (kdy presne se dozvime v patek na PAX), tak proste neni mozny, aby to naplanovany nemeli. jedna verze mluvi o tom, ze chteli nejak indoktrinovat samotny hrace a to se jim timhle stoprocentne podarilo (pokud by to shepardovo probuzeni v londyne a ten souboj se sovreignem a zaver byl primo ve hre, tak by to rozhodne nemelo takovej dopad, takhle pak o tom budou psat naprosto vsude - reklama zadarmo).

          a za druhy - v tom zaveru je tolik detailu umisteno zamerne, ze by to naopak vyzadovalo praci navic, takze tam ani nahodou nemohly byt jen tak omylem, protoze to blbe napsali - kor kdyz zbytek hry a i tesne pred koncem je propracovanej do nejmensich detailu, takze neni proste mozny, aby to takhle odflakli a pak to pustili ven, zvlast, kdyz ta hra pred vydanim musela projit tolika rukama (navic, kdyz se hry stejne jako filmy rozhodne NEVYVIJEJI chronologicky pasaz po pasazi za sebou)
          • em, sovreign, pardon, samozrejme jsem mel na mysli harbingera :)
      • Možný je všechno, pokud je ta indoktrinační teorie pravdivá, tak bohužel bude další problém, protože si skupina fanoušků začne stěžovat, že nedostali kompletní hru. Což by byla pravda. Ale to DLC by asi stejně v tom případě bylo zdarma...

        Nevím, scénáristů ME si vážím celkem dost (i když, kdyby tam zůstal Drew Karphysin, byl byl spokojenější), takže si nedovolím říct, že nemají dost představivosti.
    • IMHO a teď píšu jako někdo, kdo tu teorii ani nečetl a budu se bavit obecně, tak se omlouvám předem, ale na 99.9999999 procenta ta indokrinační teorie není to, co BW plánovali a to, co plánovali, je to, co jsme dostali + další vysvětlující obsah, na který neměli čas (závěrečnou část hry dokončovali na začátku prosince 2011, certifikace začínala 16.1.2012). Možná nemám pravdu a nedivil bych se, v některých věcech se to stává celkem často, ale nemyslím si to. Of course, BW teď může přijít a říct, že to vždycky měla být indokrinace, že to vždycky plánovali a nikdo jim nedokáže opak.

      Jedna z těch postav je pravděpodobně LI (já jsem měl Liaru), další nevím, možná nejoblíbenější parťák na misích?
  • tak ten přítel na telefonu...
  • Tak ta debata o konci a autorské integritě to mi pomalu přijde že jsou za to placený od EA. Protože mi to přijde jako blabost. Nevadil by mi ten konec tolik, kdyby v něm nebyli logické chyby typu kam letěla Normandie, a kdy stihla nabrat členy týmu, kteří v té době byli na Zemi? A proto, že jsou v tom konci takovéhle chyby, tak jsem pro petice za "lepší" konec, kde nebudou takovéhle nesrovnalosti.
    • zas to nepřeháněj EA není žádný zločinecký syndikát co by měl zaplacené recenzenry po celém světě. Ale s nízkou úrovní konce souhlasím ten původní byl lepší
      • Pamatuj, že když jde o prachy, je možný všechno. Tím zdejší redakci neobviňuju, ale taky mi celej ten speciál přišel trochu moc přetaženej za vlasy. ME je zajímavá série, o tom žádná, ale chvílema jsem si opravdu řikal, že je to snad skrytá inzerce...
      • Jo to jsem trochu přehnal ikdyž po tom, co mě opět origin vyhodil ze hry, ptotože se ukončíl, a při X pokusech o restart mi nikdy neautorizoval DLC a tudíž jsem nemohl hrát singl se nediv že vidím zlou EA všude
        • Mno to souhlasím a nemluvě o tom jak EA rozhazuje bany na všechny strany
          • Ikdyž už jsem na problém s DLC možná našel řešení prý stačí se odpojit od netu a hra se nepokusí DLC znovu ověřit. Zatím to fungovalo jednou, na jednom PC, ale snad to bude fungovat i příště.
  • Podcast se mi moc líbíl a souhlasil jsem prakticky se vším co zůčastnění řekli, kromě poslední části. Přijde mi, že konec byl neuvěřitelně uspěchaný, a že vůbec neseděl ke konceptu celé série (včetně trojky). Můj první problém je, že vzhledem k předchozím rozhodnutím bych čekal, že se ta podstatná rozhodnutí zůročí v tom konci. To, že se na výsledku neprojeví ani tak podstatné věci jako quariani nebo genofage ze třetího dílu mě opravdu zklamalo a zaměstnanci Bioware, dokonce těsně před vydáním, v několika interview prohlašovali o konci věci o kterých museli vědět, že nejsou pravda. např.:
    "It’s not even in any way like the traditional game endings,
    where you can say how many endings there are or whether you got
    ending A, B, or C.....The endings have a lot more sophistication and
    variety in them.” - Casey Hudson -
    Tak jsme nakonec dostali tři, až na barvu identická rozhodnutí, to by ještě nebylo až tak hrozné (je to hodně víc než má většina her). Ale to mě přivádí k dalšímu problému...
    Ta tři rozhodnutí NEDÁVAJÍ SMYSL. Teď určitě někdo namítne, že v sobě mají nějaký hlubší význam apod. a to by nebyl problém, pokud by tak byla koncipována celá hra (tři hry). Kvůli tomu mi přijde, jako by tam byl ten konec uměle naroubovaný. Pokud si odmyslíme jakýkoliv filozofický podtext, který tomu někteří přisuzují, zjistíme že ta konečná scéna je "plotholes" uplně plná. Společníci které si Shepard vzal na misi se "teleportují" na Normandy. Normandy uniká z nepochopitelného důvodu a havaruje na planetě bez toho aby vybuchla. Vždyť ani samotný rozhovor s catalystem nedává smysl... Shepard, který má ve zvyku zpochybňovat vždycky všechno, najednou ani nehlesne když mu jsou předneseny tři volby, které ani neřeší ten problém se syntetiky!!! Celá logika catalystova řešení zpočívá v "Pošlu každejch milion let syntetiky (reapery), aby zabili všechny organiky, proto aby organici nevytvořili syntetiky kteří by je zabili" Vždyť to vůbec nedává smysl, nebylo by jednodušší zabít reaperama syntetiky aby neohrožovali organiky? Navíc celé tohle dilema padá se situací s quariany a gethy a s jokerem a EDI - jasným důkazem toho, že organici a syntetici spolu žít můžou.
    Můj poslední problém s tím koncem je neukončnost. Nevadilo by mi ani tak že nevím jak se to všechno vyvíjelo dál, ale to že zničením mass relays je prakticky celá galaxie odsouzena k záhubě (celá flotila mimozemšťanů nemůže ze Země), a to i když pominu to, že nějakým zázrakem nevybuchli, přesto že by měli (viz DLC k ME2 Arrival). V poslední řadě mi vadí myšlenka, že si Joker užívá na tropické planetě s mým LI, zatím co Shepard hnije pod troskami Londýna (ano další plothole)...
    Mass Effect je moje oblíbená série a nezanevřu na ní jenom kvůli nepovedenému konci ale myslím si že pokud by byla možnost aby Bioware dodalo i nějaké další možnosti na konec (přidalo, ne vyměnilo za stávající), tak by to hodně lidí potěšilo.
    Hold the line
    • No předně, když se zamyslíš, tak to s těmi konci není tak špatný, ale přesvědčovat nikoho nebudu. Konce můžou být shodné tím, jak vypadají, ale snad ME vesmír je po každém z nich jiný a to je IMHO podstatnější.
      Co se týče rozhovoru s Catalystem, u něj je vidět, že tvůrci hodně věcí z nějakých důvodů vystřihli, stačí jenom poslouchat dialogy a je to slyšet. Ale díváš se na ten problém řekl bych špatně: kdyby nebyly cykly a nějaká rasa A vytvořila "Killer Robots from the Outer Space" TM, lidstvo by pravděpodobně nepřežilo (protože Reapeři úmyslně nechávají málo vyvinuté rasy na pokoji).
      Společníci dostanou rozkaz k ústupu těsně potom, co Sheparda zasáhne paprsek, takže k teleportaci nedojde, nezapomeň, že "herní čas" běží dál a Shepard mohl být třeba 10 minut v bezvědomí (ale to jenom spekuluju). S únikem Normandy máš pravdu, to bude asi jedna z věcí, která se vysvětlí v DLC, tam jaksi BW unikl jeden řádek textu.
      Ad. Quariani, Gethi, EDI. Joker:
      Ano, máš pravdu, minimálně zmínit tuhle možnost mi během konce chybělo a uvědomil jsem si to už během hraní. Máš pravdu, že organici a syntetici spolu žít můžou, ale očividně (viz. The Morning War) stačí málo a organici si balí kufry. Tím neříkám, že bych se za svoje úspěchy nebil, jenom jestli třeba neexistuje nějaký lepší řešení (viz. imho syntesis).
      Ad. Arrival: porovnej si,že do MR v Arrivalu narazil obrovskej asteroid. Ta MR byla plně funkční a připravená ten asteroid jaksi mass relainout kamsi doprčic. Zatímco na konci ME3 MR slouží jenom jako jednoduchá možnost, jak tu elektromagnetickou nebo jako vlnu rychle dostat přes celou galaxii. Jinak by ten konec byl úplně zbytečnej. Nevím, proč se MR rozpadly, třeba se někdo zeptá lidi z BW a dozvíme se to, ale tohle není plothole. A galaxii bych rozhodně nepodceňoval, technologií je k dispozici celkem dost (včetně té malé MR na Citadele btw., i když ta je sama o sobě na dvě věci).
      Ad. LI: Jo, blue children ending by nebyla špatná záležitost, v tom s tebou souhlasím, na druhou stranu, když jsem si vybíral, který konec zvolím, tak mi bylo jasný, že je to asi suicide mission, tak jsem se v duchu rozloučil s LI a zachránil pro ni galaxii (a i pro ty budoucí blue children).
      Omlouvám se za dlouhou odpověď, ale napsal jsi toho celkem dost, tak si myslím, že je na místě. Snad je čitelná, je přece jenom celkem pozdě (nebo hodně brzo, podle toho, jak se na to kdo dívá *3*). A musel jsem odstranit odstavce, ale snad to čitelnost příliš nezhorší.
    • tak mass relay nevybuchly proto ,protože ta energie (ať měla jakoukoliv barvu) měla kam ,,jít'' tzn mass relay poslelo energi do dalšího atd atd. teoreticky by mělo vybuchnout to poslední mass relay protože řetězec končí....jinak stebou vpodstatě souhlasím se vším.... ono to stejně dopadne tak jako s protheanem...nebyl čas tak se to vystřihlo a dostanem to jako DLC a to co jsme viděli jako konec byla indokrinace a ten pravy konec teprve uvidíme :D :D
      • Vím, že se dá to, že mass relay nevybuchly, vždy nějak odůvodnit (třeba to byl jinej typ energie *1* ) ale jsou to všechno spekulace, protože takovéhle chování mass relays nikde v ME vysvětleno nebylo a o to je divnější ukazovat nám ho na konci hry...
      • Všechny vybuchly, akorát nebylo vidět, že by to zničilo celou galaxii (což by mělo)
        • pokud by vybuchly tak by zničili i naši sluneční soustavu a šeprd by se na konci nenadechl...logicky...navíc je to tak jak jsem to napsal...v DLC arrival mass relay vybuchlo protože energii nemělo kam poslat .... to co si viděl na galakticke mapě byla jen šířícíse energie ktera měla barvu podle toho co si vybral
          • LOGICKY by se Shepard neměl nadechnout po výbuchu Citadely, po tom co byl ve vakuu bez brnění a helmy, po tom co proletěl atmosférou a dopadl na Zem. Tohle prostě přežít nejde.
            O explodujich mass relays se můžeme taky dohadovat věčně dokud se k tomu Bioware nevyjádří. Jen je divný že Normandy ten "výbuch" roztrhne a přitom všechno ostatní působí že přežije bez problémů... Samozřejmě kromě "evaporate" konce. Ten jedinej má naprostou neodiskutovatelnou logiku. prostě všechno chcípne :-D
  • Zajímavý článek rozebírající (i z hlediska psychologie) proč lidi nemají konec ME3 rádi. Doporučuji přečíst jak haterům, tak i podporovatelům konce.
    http://www.themetagames.com/2012/03/why-you-enjoy-art-and-one-problem-with.html
    //trochu delší, ale stojí to za to.
  • Kdo chce audio verzi, tak stačí dát např.:

    http://snipmp3.com

    A zde vložit URL videa, čili:
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Um-VKZZA7xY
    • Safra, ta adresa nefunguje... no stačí si jednoduše ten videopodcast zobrazit na youtube a zkopírovat adresu. *4*
  • Umaroth- Já ti povím že ono už je jedno zda je tam happy endové klišé nebo bad endové klišé (protože bad ending je dnes mnohem víc používanej než ten happy ending) . :)
    Podle mého by pak hra s několika konci měla nabízet obojí. *3*
  • Parádní nerdcast,jen škoda že není k dispozici i čistě audio verze...
  • Opravdu parádní práce co jste odvedli a že jste něco takovýho udělali a pozvali fakt svělý hosty a znalce ME.
    Jen pár menších poznámek jen čistě pro doplnění :
    Liaře je 109 ne 150, je to v zásadě jedno, jen že ženy jsou většinou na svůj věk háklivé ;) Jinak souhlasím s Petrem, Liara je moje nejoblíbenější postava jak charakterově tak vzhledově, tak nějak se do ní jako Shepard, coby herní postava zamiloval a sem moc rád, že jsem se s ní ve trojce vyspal...
    Co se týče vtipů, tak určitě se sem hodí James, protože ten je tu vyloženě nastrčen jako někdo kdo chyběl v předešlých dílech, prostě Joker v pravém slova smyslu. Jinak je jedna sekvence, na kterou můžete náhodně narazit v kokptu kdy si Joker s Garrusem vykládá vtipy (pokud to i někdo z games čtete tak jsem to dal na youtube - http://www.youtube.com/watch?v=ESE0-VZCMlc&feature=youtu.be&noredirect=1 )

    Na závěr prosím, moc by se mi líbilo kdybyste udělali speciál o Assassin´s Creed, škoda že je to až tak daleko, fakt by se mi to líbilo.
    • Už si nepamatuju, s kým to Garrus měl, ale s někým porovnával svoje "úspěchy". myslím v baru. To byla konverzace, u které jsem se nemohl přestat smát. Možná zrovna s Jamesem, ale teď opravdu nevím.
      • Masa-san
        To bylo s tím Jamesem (nová postava z ME3)
  • a: Kdo je to?
    b: Čus, hele je kalba. Pojď s náma, bude tam tvrdej fet, chlast, děvky, sežerem se
    a: Já nemůžu hele, zejtra ráno musim odevzdat scénář k jedný hře, už mi zbejvá jen 15 minut a já to ještě nemám vymyšlený...
    b: Co děláš... přijd aspon na chvíli ne?
    a: Dobře no, tak jdu na jedno. Dopíšu to, až se vrátim domů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit