Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neviem ako dopadla trilogia, vykaslal som sa na to v 3/4 Mass Effect 3. Ale znicil to jednoznacne gameplay. Mozu tam byt desiatky hodin videa, ale stale je to HRA. A v trojke film zabil hru.
  • Úplně to chápu. Když člověk něco dělá, tak většinou chce, aby se o tom nemusel stydět mluvit ve společnosti. Proto, když píše o hrách, tak se v nich pokouší najít něco víc, než jen přepálený brak a konzumní zábavu z mekáče. Marně
    • Cahir
      "Úplně to chápu. Když člověk něco dělá, tak většinou chce, aby se o tom nemusel stydět mluvit ve společnosti." Já zase nechápu tyhle maloměšťácký ubohý předsudky. Dělám-li nějakej job pořádně a řádně platím daně, můžu na sebe bejt hrdej. Kdybych byl třeba kuchař, hrdě to o sobě prohlásím. A namachrovanýmu mamažerovi, kterej by měl potřebu se povyšovat, se akorát tak vysměju.
      • Jestli si Polreich, tak to o sobě klidně hrdě prohlaš, ale jestli si ten Smutný kuchař dole od Matoušků, co mi minule uvařil tu rozblemcanou svíčkovou se čtyřma, tak radši mlč...
        • Cahir
          Asi jsi minul tu část o dělání věcí pořádně...

          Když svíčková, tak jedině se šesti. *3*
      • Nic proti, ale platit dane a chodit do prace... Ze zrovna na takovou nudnou obycejnost bejt hrdej? *3* Ja vim, budu nekvalitni, ale nemoh sem si nerejpnout :)
        • Ja myslim,ze se tim snazil rict trochu neco jineho,nez na co tady narazis ty *3* .
  • Trol.diskuzni
    "Mass Effect je bez diskusí jedna z nejlepších ... sérií herní historie..."

    Dobrý trolling na úvod! *1*
    • tak pod to se podepisuju. To už i Worms nabídli hluboké charaktery, které si hráč oblíbil.
    • Ringwraith
      "Nejlepší" je silně diskutabilní.
      "Nejvýznamější" asi sedí, vzhledem k shitstormu jaký proběhl kolem ME3.
    • Cahir
      Bože, ty si trapka. Zato tvůj trolling je ukázkový.... Sniž kvantitu svých příspěvků a možná se ti podaří nějaký kvalitní.
      • Trol.diskuzni
        Já jsem se svými příspěvky spokojen. *3*
        • To ses porad ten samej Trol.diskusni, kterej pred par mesici tvrdil, ze je tu jenom na chvilku, protoze ma lepsi veci na praci, a jinak ho hry ani moc nebavej a nezajimaj?
          • Trol.diskuzni
            Já jsem říkal, že mě hry nebaví, a né, že mě nezajímají. *3*

            Jo a změnil jsem názor, protože mám stále co říct. *5*
            • Trol.diskuzni
              Život je někdy těžký, ale neboj, zlepší se to! *4*
            • Smutny. A to nemyslim Alese.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit