Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hudba v oznamovacím traileru je příšerná, nechápu, kdo to schválil. Každopádně přes obyčejný epsxe emulátor ta hra vypadá líp (pozadí) takže se jedná o další odfláknutý port. Samozřejmostí určitě bude i hrozná kvalita hudby stejně, jako je tomu v případě PC FFVII a FFVIII (kde je použita hudba snad z kontajneru a původní PS1 verze mají hudbu o několik tříd kvalitnější) a opomenout se nesmí ani klasické japonské PC rozlišení, tedy max 720p. Bohužel tyhle "líné" porty si strčte za klobouk, jen se tím ničí dojem z původních verzí.
    (PS: FFIX je můj nejoblíbenější FF co se týče zasazení a pojetí světa)
    • Co blbneš, to jsou Melodies of Life z původní verze FF9. Kdyby byla FF9 skutečně tvoje "nejoblíbenější FF", tak to víš.
      • Neni moje nejoblíbenější. Já koukal na video na ofiko stránkách kde byl nějakej hroznej zpěv https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=4oDeSJI0qJc.
        • Vogon
          Jsou to vskutku klasické Melodies of Life, ale je to vážně rozdílné, a typuji, že když to ta zpěvačka zpívala do originální hry, tak dostala zaplaceno od Squaresoftu, kdežto když to zpívala do tohoto traileru tak dostala "zaplaceno" od yakuzy...teda square enixu.
        • Jj, Melodies of Life z Final Fantasy 9.
          • Odpřísahnul bych, že do třináctého dílu jsem neslyšel ve FF zpěv v hudbě. (pozor mluvim o zpěvu ne o dabingu). Vadi mi ten zpěv.
            • Stárneme všichni - ale jen do krásy! *3*
            • TVL no jo :D Jak jsem mohl zapomenout na tu nekonečnou pecku jež krásně podkreslovala onu dvou minutovou animaci padajícího meteoru mimo jiné... Asi stárnu či co :D (ikdyž je pravda, že už je to asi tak čtyři roky kdy jsem to dohrál znovu) Každopádně, ale tam to bylo takove neurcite a snad i latinsky a znelo to fajn.... Tady sem se teda zasekl jen kvuli tomu, že mi tam neseděl ten zpev a naposledy jsem se takhle zasekl kdyz sem slysel ten příšernej zpěv u FFXIII.
              A přitom ten záverečnej song u FFVII je muj oblíbenej :D
              Počkat, kde jsou ty prášky... tady někde byli...
            • Co blbneš, ty jsi ty hry nehrál? Ve Final Fantasy 7 je zpívaná One-Winged Angel, ve FF8 je Eyes on Me, ve FF9 Melodies of Life a ve FF10 Suteki da Ne.
    • PS: Samozřejmě pokud vám neschopnost udělat pořádnej port nevadí a spokojíte se s horší verzí než je ta původní tak honem palce dolu.
  • Xicht desetiletý holčičky naroubovanej na tělo třicetiletý ženský, začínám chápat, co je to ta Japonská finální fantazie *7*
    • Té postavě je 16 let.

      To co píšeš za výplod ani radši komentovat nebudu.
      • del0
        "Té postavě je 16 let..."

        Hmm, tak to je pecka. Vždy sem snil hrát RPG, kde budu v partě šestnáctiletých.
      • Nema cenu resit protoze generalizovani,dezinformace a ignoranstvi neni neco s cim na internetu muzes bojovat at uz mas sebevic dukazu a argumentu hlupaka nezmenis.
        • To byl vtip simtě, já mám sérii FF docela rád, to že tam postavy vypadaj jako děti mi zas tak nevadí, když můžou hrát v českejch filmech z první republiky studenty gymnázia čtyřicetiletý chlapi, proč by to jinde nemohlo být naopak *4*
          • BangMeInBangladesh
            Vtip byl, jak te utrel.
            • Dík, zatim se zvládnu utřít sám, ale pokud bys fakt moc chtěl asistovat, mohl bys teda držet utírací pohotovost *3*
      • Ok, tak tedy "xicht desetiletý holčičky naroubovanej na tělo šestnácky s prsama třicítky, začínám chápat, co je to ta Japonská finální fantazie"

        Lepší? *3*
        • Mnohem
  • nejlepší FF je 6, pak 7, pak 10, pak 9
    http://www.gamespot.com/forums/system-wars-314159282/what-is-the-best-final-fantasy-game-31827357/

    všechny jde hrát na emulátorech
    • Já mám nejradši FF8, čili pokud jde o mě, nejlepší je osmička.
    • Gamespot= to mluví za vše.... Tam vládne velké míře PC klika
    • Vogon
      Zelené jablka jsou lepší než červené.

      Už jen to že třináctka má více hlasů než jedenáctka, této "anketě" bere i tu minimální váhu, kterou měla. Nehledě na faktor, že tahle série je strašně obsáhla a velká část hráčů hrála pouze jednu z nich. Taky nezapomínejme, že nelze tvrdit, že je něco nejlepší, protože je to populární, to už nám tu rovnou můžeš tvrdit že padesát odstínů šedi je jedna z nejlepších knih.
    • FF 1-6 vyšlo i na Android, 7 zatim jen na iOS
    • Nejlepší jsou FF7,FF9,FF6,FFXII
      Nejhorší jsou FF X, FF XI, FF XIII 234567.., FFXIV a další se hrnou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit