Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Málo která hra mě dokáže pohltit a tím myslím na několik hodin cv kuse, ( ještě jednu misi a uvidím co je zač) k tomu monumentální souboje s bossy a celkem zajímavej příběh, nerbo minimálně jeho průběh se zvraty za které by se nemusel stydět žádný seriál ani film v dnešní době to že se hrálo za děti a a emaře nebo goty mi až tak nevadilo 20hodin intenzivní akce jen ke konci trochu zdlouhavé.

    Ještě si dám všechny DLC a spokojenost tohle na pc nemá a nikdy nebude mít obdoby.

  • Tak jsem videl cca 3 min. na yt, nekolik skrynsoku a precet jsem asi 10 vet v recenzi a musim rict ze komu se ta hra nelibi je tupec co tomu nerozumi, za me 10/10 a snad za rok konecne dostanu ps4 abych si to mohl zaparit...
  • 8/10? Docela nadhodnocená recenze...
  • Zkus si nastavit rozlišení na konzoli misto auto tam dej maximum mě to pomohlo
  • Zdar chlapi, doufám, že se tu najde někdo ochotný a odpoví mi normálně. Hra mi nenaskakuje ve full screenu a já nevím co s tím. V nastavení jsem nic nenašel.. a ještě jsem si aktivoval na square stránkách season pass a také nevím jak ho využít na mém PS účtě. Díky za všechny rady
  • Tak konečně odehráno nějakých 87 hodín čistého času to za 1400 ujde. Už aby byl hotovi pass
  • Nevím co je zole, a přesto má fanoušky, co to znamená?
  • JRPG zanr je tak maximalne mrtvy u nas a na slovensku a zrejme treba v bulharsku, ale jinak rozhodne ne, akorat toho AAA JRPG dost ubylo. takovej Nippon ichi software klidne vyblije 20 jrpg rocne na vsechny platformy vcetne PC a jen se po nich zaprasi, jen to holt jsou hry s mensim rozpoctem.
  • 10 let hypu se projevi presne takhle, ze to packovaci koupi hned po vydani bez ohledu na kvalitu

    proto vydavatele milujou zole
  • Ano. Milion zajíců v pytli... *15*
  • Mrtvý, pohřbený a zapomenutý. Pravdu máš, a proto prodalo FFXV za týden pět milionů kusů...
  • JRPG je mŕtvy žáner. Posledné dobré bolo LO a aj to len hovorím z nostalgie, lebo to bolo take retro JRPG z pohľadu herných mechanik. Aj technicky minimálne hry od squaresoftu boli na top urovni z pohľadu konzolovej grafiky. A dnes ? Na toto čudo sa hanbím pozrieť.
  • Nepindat, dohrát a napsat vlastní elaborát. To tu snad jde, ne?
  • Neoblbuj, psal si kazda postava, zadny nepratele jsi nemel na mysli, jen se ted snazis z toho vybruslit..
  • Ty nejsi normální. Ty jsi totální PRAČŮRÁK!!!!!!!! MAMRD KTEREJ MÁ TOHO SVÝHO MALÝHO SHNILÍHO DICKA AKORÁT NA CHCANÍ!!!!!!!
  • S myšlením na něj nechoď.
  • on je "hráč" z Horního Maďarska z 90. let ... prostě má deformovaný pohled na svět :)
  • a nepřátelé jsou co?? Vzduch?

    Když se člověk baví o "soubojovém systému", tak nepřátelé jsou jeho důležitou součástí... nemyslíte? :)
  • ja si vsiml, neboj, ale u tebe moc nevim, preci jen jsi psal o LR postavach v mnoznem cisle:)
  • to trošku přepálil no. FFXV 8/10, W3 5/10...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit