Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Málo která hra mě dokáže pohltit a tím myslím na několik hodin cv kuse, ( ještě jednu misi a uvidím co je zač) k tomu monumentální souboje s bossy a celkem zajímavej příběh, nerbo minimálně jeho průběh se zvraty za které by se nemusel stydět žádný seriál ani film v dnešní době to že se hrálo za děti a a emaře nebo goty mi až tak nevadilo 20hodin intenzivní akce jen ke konci trochu zdlouhavé.

    Ještě si dám všechny DLC a spokojenost tohle na pc nemá a nikdy nebude mít obdoby.

  • Tak jsem videl cca 3 min. na yt, nekolik skrynsoku a precet jsem asi 10 vet v recenzi a musim rict ze komu se ta hra nelibi je tupec co tomu nerozumi, za me 10/10 a snad za rok konecne dostanu ps4 abych si to mohl zaparit...
  • 8/10? Docela nadhodnocená recenze...
  • Zdar chlapi, doufám, že se tu najde někdo ochotný a odpoví mi normálně. Hra mi nenaskakuje ve full screenu a já nevím co s tím. V nastavení jsem nic nenašel.. a ještě jsem si aktivoval na square stránkách season pass a také nevím jak ho využít na mém PS účtě. Díky za všechny rady
    • Zkus si nastavit rozlišení na konzoli misto auto tam dej maximum mě to pomohlo
  • Tak konečně odehráno nějakých 87 hodín čistého času to za 1400 ujde. Už aby byl hotovi pass
  • JRPG je mŕtvy žáner. Posledné dobré bolo LO a aj to len hovorím z nostalgie, lebo to bolo take retro JRPG z pohľadu herných mechanik. Aj technicky minimálne hry od squaresoftu boli na top urovni z pohľadu konzolovej grafiky. A dnes ? Na toto čudo sa hanbím pozrieť.
    • JRPG zanr je tak maximalne mrtvy u nas a na slovensku a zrejme treba v bulharsku, ale jinak rozhodne ne, akorat toho AAA JRPG dost ubylo. takovej Nippon ichi software klidne vyblije 20 jrpg rocne na vsechny platformy vcetne PC a jen se po nich zaprasi, jen to holt jsou hry s mensim rozpoctem.
    • Mrtvý, pohřbený a zapomenutý. Pravdu máš, a proto prodalo FFXV za týden pět milionů kusů...
      • 10 let hypu se projevi presne takhle, ze to packovaci koupi hned po vydani bez ohledu na kvalitu

        proto vydavatele milujou zole
        • Nevím co je zole, a přesto má fanoušky, co to znamená?
      • Ano. Milion zajíců v pytli... *15*
  • lol asi byly nezávádné jen v tvojí hlavě, ostatně napadání zdejších redaktorů konzolovými trolly jako jsi ty se tu bohužel v posledních týdnech vyskytuje až nezdravě často, je dobře, že redakce a moderátoři s podobnými rychle zametou
  • Nahráno přes 20 hodin a zatím jsem se ani minutu nenudil a to většinu času zabraly víceméně opakující se vedlejšáky. Nevěřil jsem, že ta hra může dopadnout dobře, ale opak pravdou :)
  • Nepotrebujete recenzie a ludi ktory hladaju chyby. Zahrajte si ju v klude bez internetu bez nejakých videii. Ja hram FF od prvej casti , kazdej jednej by som našiel chyby a dostal a by 7/10. Ale vsetky su skvele a drobnosti nevadia. FFXV hrám 38 hodin som v kapitole 7 hru si užívam a je skvelá. Uz by mali zrušiť recenzie aj internetové weby . Nech kazdy objaví čaro hry sam a nie ze si vsetko najde na webe a potom sa zaujíma o somariny a prichadzate o ten pocit ked objavite nieco sami . Som zvedavý keby neboli recenzie a stranky s radami kolko by ste FF dali. Trištvrte z vas by ani nesplnilo vedľajšie aktivity a to nehovorím o skrytých veciach.
    • taky te vidim, jak bys prskal, kdybysis koupil hru za dvojku a doma ("bez intrnetu") zjistil, ze stoji za prd. takhle ji da recenzent dvojku z deseti a ty dvojku usetris.
      • FF si kúpim aj keby dostala 1/10. Tak ako som to robil v 90tich rokoch. Proste som chcel len povedat ze nech ludia nekupujú hry podla recenzii. Nech si ju kazdy zahrá a uvidi. Co baví mna nemusi baviť recenzenta. Proste je vela hier aspon u mna co dostali slabšie hodnotenia a bavili ma viac ako hry co dostali lepsie hodnotenie. Napr. u mna FFXV 9/10 Witcher 3 6/10 v dobe vydania. A urcite viem ze u vela ludi je to naopak. Lenže koli recenziam si ju niektorý ludia co by ich hra bavila nekupia.
        • "Napr. u mna FFXV 9/10 Witcher 3 6/10 v dobe vydania."

          Tak to je dobře, že nepíšeš recenze. U tebe by asi člověk snahu o objektivitu nenašel.
          • on je "hráč" z Horního Maďarska z 90. let ... prostě má deformovaný pohled na svět :)
          • to trošku přepálil no. FFXV 8/10, W3 5/10...
        • jenze ff by 1/10 tezko dostala, od normalniho recenzenta s nepredpojatym pohledem, normalniho kritika. pokud by to nebyla megas*acka, coz by na vlastni pest poznal asi kazdej, pokud hraje hry od devadesatejch let a nevratil se vcera z galaxie bez pocitacovejch her. a o tom to zhruba je. verdikt recenze neni smerodatnej bozi zakon, ale text, kterej ti proste rekne neco o hre. jsi spis nostalgik, jak jai napsal, v devadesatejch letech to bylo jiny a melo to kouzlo, ale devadesaty leta skoncily pred dvaceti lety. je jina doba
          • Já třeba na recenze dával i v devadesátkách. Jedničková hra by mě asi nijak nezaujala, ledaže bych byl zaslepený fanboy.
    • tvl, co je proboha spatnyho na tom, ze nekdo recenzuje hry, podava o nich lidem informace a sdeluje svuj, v dobrym pripade fundovanej, nazor? to je zase vyblitek. vzdyt te to nikdo cist nenuti a ridit hodnocenim tedaktora se taky nemusis. kdyby neexistovsly weby o hrach, casopisy, recenze a hracsky komunity, tak bys spis o vetsine her v zivote neslysel. a ani by jich tolik nevznikalo, protoze by do toho nikdo tolik neinvestoval, kdyby hry "nesmely" mmit zadnej ohlas. muzes se rovnou pokusit zakazat internet. ale na slovensku. a co tu vubec delas (myslim na webu o hrach)?
    • maros.goc
      ja hram FF seriu od prveho dielu a 7/10 by som dal možno 1tke, ale inak sú to skvelé hry, každá jedna, takže netrep láskavo :) neboli bezchybné, ale rovnako tak mali konzistentné príbehy, postavy, čo sa vyvíjali a neboli vyplnené trápnou vatou v podobe fetch questov...
    • Stačilo by zrušit jakékoli hodnocení, recenze můžou zůstat.
  • tak jsem si chtěl taky mOcInKy mOc vylejt srdíčto, protŽe tOhle nElaVÍSKuJU!!!!! *14* trochu kriticky si přisadit k Japonské tvorbě, nadhodit mrtvolnou stereotypnost, okatý holčičky cumlající ostří meče a porozprávět nad smyslem debžotsky přihřátejch hlavních hrdinů a on mě Hovňousek, ten prevít proradnej, co je všude se mnou, předběhl *15* ......kakám jim na jejich "neotřelou" tvorbu! Ať žije demokracíéé

    Lord Kakánek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit