Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fordzy
    Děkuji po dlouhé době za kvalitní recenzi. Je vidět, že nasloucháte hlasu lidu. *4* Dejte recenzi přečíst Olejníkovi, ať vidí, jak se mají psát kvalitní recenze a snad nahlédne do svého nitra a nebude opakovat ten jeho exces s poslední doby.
    • MickeyMutant
      Honza Olejník je v tom nevinně. To mu poradil Hora, ten blbec.
  • nejako nechapem prečo niekto stale kritzuje tie udajne emo učesy a imidž hlavnych postav...
    ale vlastne chapem ked vidim ake tragicke učesy a ako sa nemožne obliekaju ludia v česku
    (aj na slovensku ale nie až v takej miere) tak sa len ťažko môžu stotožniť s hrdinami vo FF hrach
    nuž zakonzervovany stredoeuropan prijma ťažšie japonsku estetiku
    • Mě zase přijde tragický si myslet, že chtít hrát za nějakýho pubescenta metrosexuála by jakože mělo být pro většinu normální. Osobně nevidím jediný důvod, proč bych měl dát přednost takový postavě v nějakém fiktivním světě a v rpg, kde je pointa to, že si postavu tvořím sám, pracuju s fantazií a hlavně chci být někým, kým v reálném světě být nemůžu. Pro mě je naprosto nesmyslný chtít být nějakým japonským floutkem, nezajímavý, obyčejný a vůbec nehodící se do seriózního sci-fi. Takovou hru prostě nemůžu brát vážně. Radši budu hrát za robota na kolečkách nebo za trpaslíka a to je fakt nemusim.
    • Taky si obcas rikam co to leze po ulici a pritom se mi ff libi a uces takovej nemam tak ktera skupina je divna :D
    • tady v cechach frci styl kanadskej drevorubec kombinovanej s pankacem...na hlave lajnu vlasu po stranach nic, vousy jak krakonos a tetovani na ksichte..obcas to nekdo prolozi kovovym bordelem kdesi na obliceji a vetsinou se tvari jako by zrovna osvobodil ukrajinu.
      PS: jo, slovaci sli vzdycky vic modne ,,se svetem,,
      • Ty jsi případ pro psychiatra :D. A ano, taky mám vole plnovous, tetovačky, tunely v uších a účes ala Hitler jugend.
        • A víš, že se dá vypadat jako hňup i s vynaloženim podstatně méně času a úsilí?
          • Nepovídej, prase.
            • Tak víš jak, mam s tim bohatý zkušenosti, snažim se tady akorát pomoct.
            • Az budes stary dedo a tie kramy z hlavy nebudes vediet dat dolu budes za chu .j .a
  • Asi tak http://videacesky.cz/video/clueless-gamer-conan-recenzuje-final-fantasy-xv ..uz aby to bylo opravdu finalni :D
    • ty tuhle satiru povazujes za smerodatnou?,..potespanbu teda..
  • MickeyMutant
    Nejdřív bych chtěl autorovi poděkovat za nové slovo. Jedná se samozřejmě o "heteronormativitu", kterou jsem si musel vyhledat. A když už to je v recenzi takhle nakousnuté, chtěl bych se místních znalců zeptat, jestli jsou všichni čtyři protagonisté gayové, či jen někteří z nich. Anebo nikdo? Pokud je to tedy hra schopná vyjádřit i jinými prostředky než nadbytkem gelu ve vlasech.
    • Nikdo, v jrpg se gayove nevyskytuji skoro vubec, tohle je spis domena zapadnich rpg (viz rpg od bioware atd).
      • https://www.youtube.com/watch?v=8X_Ot0k4XJc
      • MickeyMutant
        Aha. A jak to hra dává najevo? Ukazují si hrdinové fotky svých děvčat za dlouhých večerů u ohně?
        • tak neco, i v rozhovorech, ze se mu libi holka od pumpy, jeden ma mit svatbu atd.
          • Jo jsem.Japonci se v tehle tematech moc nevyzivaji, jsou treba bizarni ale homosexualita je u nich brana spis jako slabost a neco co je tak trochu mimo misu. to same rasove predsudky, spis to ignoruji, leda poslednich par let kdy hry chteji protlacit na zapad tam soupnou obcas cernocha atd..ale spis minimalne.
            • Takže mají sklony k "heteronormativitě"?
          • MickeyMutant
            Jsi si opravdu jistý, že ta svatba nebude vstupem do registrovaného partnerství?
  • Tak tady konečně máte tu recenzy, vy cundy nevděčné, co jste prskali v diskuzi k fight clubu.
    • A běda všem jak nedostane FF15 / TLG tady na Games GOTY alespoň v jedné kategorii...
  • RPG v asijským stylu? Ne, děkuji.
  • Hnisavec
    a na nadupanom PC za 2000 eur je to ešte lepšie, detto Last Guardian...oh wait.... *14* *15*
    • Test
    • navic to ma na pc vyjit, az to predelaj z ty sedlacky kvality do neceho koukatelnejsiho...
    • nekromant33
      dobrý no, bizár jrpg a průměrná artovka
    • Jo jo. Když už nic, tak aspoň vytáhnout exkluzivitu, jediné, co zbylo. *1*
    • Heh a čo by to robilo na PC, zbytočne zaberalo miesto ?
    • Další konzolovej sedlák...
      • Test
      • Hlavně že Tobě leze sláma z kapes...
  • Tak recenze je myslim dobra, a souhlasim s ni, jen s tim rozdilem ze ja bych dal 9/10 mozna i 10/10, protoze proc ne, podobne hry vychazeji jednou za uhersky rok, a tahle je navic hodne povedena. Problemy s kamerou a par dalsich detailu by zkuseneho jrpg veterana nemeli ani nahodou rozhodit.

    PS: jo a dik za recenzi panove z redakce, vcera sem remcal ze na to kaslete, tak aspon ted podekuju.
    • To jako ze v kazdem jrpg je problematicka kamera a tak jsi na to zvykly? A nezlob se na mne, ale 10 to fakt neni.
      • maros.goc
        ani na 9 a ani na 8...ta hra okrem vyborneho subojoveho systemu a paradnom systeme magii neponuka nic extra z coho by racionalne rozmyslajuci hrac padol na zadok ...tak 6-7/10 ...a to hovorim ja, clovek ktory miluje seriu Final Fantasy absolútne so všetkým a dokonca sa mne velmi pacila aj 13tka
        • tak to zrejme miluju serii FF vic nez ty:)..jo FF13 jsem dohral 5x..fajn hra:)
      • v kazdem ne, ale je jich plno..posledne treba tales of zestiria. Samo je lepsi kdyz tomu tak neni, ale ja si s tim nejak dokazu poradit a rozhodne me to nijak extremne neirituje. Ono to hodnoceni neni nijak podstatne, az cas ukaze jestli ma FF 15 na to zapsat se do zlateho fondu her. Ona treba FF12 kdyz vysla nemela taky zrovna na ruzich ustlano, az po letech se ukazalo jak dobra hra to je, coz je krasne videt na tom ze na jeji remaster se fanousci tesi vic nez se tesily na samotnou FF XV.
  • Další japonský průjem s Emo účesy.....
    • porad lepsi nez potetovanej lumberjack, ktery jsou dneska na kazdym rohu..
      • porad radeji lumberjack, kde alespon poznas, jestli ma koule na spravnym miste, nez ty pohlavne neutralni stvoreni z japonska...
  • Uz nech tu mame remake FF VII :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit