Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Kingsglaive Final Fantasy XV

    Doporučuji shlédnout pro všechny hráče. Ve hře je totiž spousta věcí, co na něj buď navazují, odkazují nebo se přímo týkají hry samotné, ale není to zde vysvětleno. Hra totiž místy působí naprosto roztrženě a některé důležité části jsou prostě vypuštěné. Film samozřejmě je i se skvělým dabingem v čele s "Boromirem aneb umřu v každém filmu".
    • Ztrata casu
    • Hele, Bobromil pár filmů přežil. Ale ano, bez filmu je přechod mezi chapterem 1 a 2 jen pár probliknutí toho co se stalo ve filmu, takže by mě to spíš na*ralo.
  • Strasny ty zjevy...
    • Tak povídej, kterého z nich si pověsíš nad postel?
  • Odulin
    Rozehraných máme s dcerou teprve 7 hodin, ale bavíme se dobře. Když je ale řeč o FF, tak se prostě musí nějak zmínit i soundtrack. Moc jsem toho zatím neslyšel, ale už teď mi furt hraje v palici ten song z Hammerheadu a pak tracka Valse di Fantastica. No a jak tam na začátku v intru pomalu spustí Stand By Me.....no není to asi pro každýho, ale za mě velké bravo! :)
    • maros.goc
      no po takmer 60 hodinach musim povedat, ze soundtrack je asi najslabsi z celej serie :) strasne odosobnene skladby bez duse, az na par vynimiek ako je Somnus, a niekolko bojovych tém, je soundtrack dost priemerny
    • Kolik let ma tvoje dcera?
      • Odulin
        V lednu jí bude 8.
      • To ti může být úplně jedno *3*
    • Navíc můžeš u obchodníků kupovat soundtracky všech FF dílů. Navíc můžeš v Regalii koupit mp3 přehrávač (nebo něco takové) , měl bys mít možnost si je pouštět i mimo auto.
      • Odulin
        !!! Díky za super tip, to je dost dobrý.
  • osmička je náhodou hezká známka :D
  • Malleth
    Zrovna na tý hlavní příběhový lince se problémy s vývojem podepsali pořádně. To je normální slepenec. Squeenix dokonce chystá patchnout do hry nový cutscény, aby některý pasáže a motivace postav vůbec dávali nějakej smysl.
    • maros.goc
      presne tak :) ale to Kremser písal recenziu, človek musí počítať s tým, že tá recenzia bude stať za šit
      • Furt jste tu brečeli, že na Games není recenze, a když ji tu máte, budete brečet znova? Problém je na vašem přijímači.
    • Pokud vim tak nove cutsceny byli v day one patchi, ale je mozny ze budou dalsi..
      • maros.goc
        budu dalsie, o tom rozsireni hovoril reziser po vydani hry a prídu v budúcom roku niekedy
    • bladius
      y
  • How to make a great game garbage in two steps:
    1. make it anime
    2. enjoy the cringe
  • N0isy
    Stal se zázrak.
    • Vogon
      Stal se Hajime Tabata.
    • Hra vyšla?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit