Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Napr. u mna FFXV 9/10 Witcher 3 6/10 v dobe vydania."

    Tak to je dobře, že nepíšeš recenze. U tebe by asi člověk snahu o objektivitu nenašel.
  • Já třeba na recenze dával i v devadesátkách. Jedničková hra by mě asi nijak nezaujala, ledaže bych byl zaslepený fanboy.
  • jenze ff by 1/10 tezko dostala, od normalniho recenzenta s nepredpojatym pohledem, normalniho kritika. pokud by to nebyla megas*acka, coz by na vlastni pest poznal asi kazdej, pokud hraje hry od devadesatejch let a nevratil se vcera z galaxie bez pocitacovejch her. a o tom to zhruba je. verdikt recenze neni smerodatnej bozi zakon, ale text, kterej ti proste rekne neco o hre. jsi spis nostalgik, jak jai napsal, v devadesatejch letech to bylo jiny a melo to kouzlo, ale devadesaty leta skoncily pred dvaceti lety. je jina doba
  • FF si kúpim aj keby dostala 1/10. Tak ako som to robil v 90tich rokoch. Proste som chcel len povedat ze nech ludia nekupujú hry podla recenzii. Nech si ju kazdy zahrá a uvidi. Co baví mna nemusi baviť recenzenta. Proste je vela hier aspon u mna co dostali slabšie hodnotenia a bavili ma viac ako hry co dostali lepsie hodnotenie. Napr. u mna FFXV 9/10 Witcher 3 6/10 v dobe vydania. A urcite viem ze u vela ludi je to naopak. Lenže koli recenziam si ju niektorý ludia co by ich hra bavila nekupia.
  • taky te vidim, jak bys prskal, kdybysis koupil hru za dvojku a doma ("bez intrnetu") zjistil, ze stoji za prd. takhle ji da recenzent dvojku z deseti a ty dvojku usetris.
  • tvl, co je proboha spatnyho na tom, ze nekdo recenzuje hry, podava o nich lidem informace a sdeluje svuj, v dobrym pripade fundovanej, nazor? to je zase vyblitek. vzdyt te to nikdo cist nenuti a ridit hodnocenim tedaktora se taky nemusis. kdyby neexistovsly weby o hrach, casopisy, recenze a hracsky komunity, tak bys spis o vetsine her v zivote neslysel. a ani by jich tolik nevznikalo, protoze by do toho nikdo tolik neinvestoval, kdyby hry "nesmely" mmit zadnej ohlas. muzes se rovnou pokusit zakazat internet. ale na slovensku. a co tu vubec delas (myslim na webu o hrach)?
  • Test
  • Vy jste si všimnul, že v Lightning Returns je jenom jedna postava?!! Bravo!

    Ale to nic nemění na tom, že souboje jsou v reálném čase. I když pro vás to nemá moc velký význam, protože nemáte parťáky, ale když narazíte na více nepřátel, tak se můžete dost zapotit.
  • Test
  • lol asi byly nezávádné jen v tvojí hlavě, ostatně napadání zdejších redaktorů konzolovými trolly jako jsi ty se tu bohužel v posledních týdnech vyskytuje až nezdravě často, je dobře, že redakce a moderátoři s podobnými rychle zametou
  • Nahráno přes 20 hodin a zatím jsem se ani minutu nenudil a to většinu času zabraly víceméně opakující se vedlejšáky. Nevěřil jsem, že ta hra může dopadnout dobře, ale opak pravdou :)
  • Rozdil je ten ze FF 15 nema ATB, jestli to je revoluce nebo evoluce je tak trochu jedno..rozdil tam proste je. Stejne resis kravinu, kremser se zasnil a ty spisujes vojnu a mir..

    PS: mimochodem v Lightning returns je jen jedna postava a muzes se pohybovat.
  • Opravím můj předchozí citát, aby to bylo přesnější a aby to pochopili i ti hloupí:

    - od FF12 už se začalo pomalu najíždět na real-time systém (v boji se pohybovat v reálnem čase).
    - v FF13 (plus FF13-2 a Lightning Returns) to šlo mnohem dál, když už každá postava útočí nezávisle na sobě. Jediné omezení je rychlost jak často mohou útočit a ještě pevně stanovené pozice v boji.
    - o FF14 snad ani není potřeba mluvit, volnost každé postavy

    ať se na to dívám, jak chci, žádná revoluce se nekonala. Je to jenom postupný evoluční vývoj.
  • ...pes šteka spoza plota ?? priď nam to povedať osobne...
  • maros.goc
    neviem, nehlásili nič z Budapešti a ani z Miškolca, prečo sa vlastne pýtaš?
  • maros.goc
    ja hram FF seriu od prveho dielu a 7/10 by som dal možno 1tke, ale inak sú to skvelé hry, každá jedna, takže netrep láskavo :) neboli bezchybné, ale rovnako tak mali konzistentné príbehy, postavy, čo sa vyvíjali a neboli vyplnené trápnou vatou v podobe fetch questov...
  • Ve FF 12 realtime souboje nejsou, pouziva se tam klasicky system ATB, jen s tim rozdilem ze se pri nem muzem pohybovat. kdyz uz by si chtel dehonestovat ten vyrok o revolucnim systemu tak si mel pouzit prirovnani spis k FF TYPE 0, tam to je skutecne realtime, ale zase na seperatni obrazovce. takze jo, v ramci FF je system patnactky vzasade revolucni..
  • tak to zrejme miluju serii FF vic nez ty:)..jo FF13 jsem dohral 5x..fajn hra:)
  • Ty toho nechápeš víc...
  • Kadžá druhá hra, určitě. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit