Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašně moc moc krásná holčička - několikrát jsem si nad ní vyhonil.
  • Když to tak sleduji , tak jediný season pass který bych koupil je ten od Microsoftu ;)
  • Všechny čtyři DLC k druhému dílu pak mají být venku do června příštího roku ..... to není náhoda , to je už záměr ;)
  • Mám předobjednáno na amazonu, jak oni vlastně zjistí, že to bylo předobjednáno??
  • Vypadá jak trpaslice z Lineage 2 :)
  • Aktivoval jsem na Steamu kód na Borderlands 2 z GeForce 660 GT. Zatím se to hlásí jako předplatné, s přívlastkem NVIDIA. Nevíte, jestli mám stejné podmínky, jako klasický předplatitelé? Postava navíc a DLC zdarma by se hodilo :-)
    • Nie nemas. http://forums.gearboxsoftware.com/showthread.php?t=145452
  • A už to zase začíná , 1100kč za 75% Borderlands 2, Pak po 5%,každý za 200 kč
    • Prodává se od 800 Kč ty trubko. *6*
      • :) Nechtějí pochopit ... už drží v ručkách tátovu šrajtofli ....
        • Ale všichni moc dobře víme, na co naráží, ale pokud se chce vyjádřit, tak ať se vyjadřuje přesně, což s těmi 1100,- neudělal.
    • rancor1223
      Čekal bys tedy raději další pravděpodobně rok než dodělají obsah co má být teď v DLC? A co když je časem napadnou další věci, které by do hry seděly? Takhle bys vývoj mohl protahovat do nekonečna. Prodeje už ovšem ne. A dokud budou DLC kvalitní (o což se u Gearboxu bát nemusíme), nemám problém jim těch 10éček za DLC dát...
    • 15k3
      No já nevím kde hledáš ceny, ale na PC startují ceny okolo 800 kč...
      • To nebyla moje pointa
    • Hej, ty šašku, co to tlacháš? Jak zase? Těch tvých 75 % v případě jedničky předčí herní dobou většinu AAA titulů, tak tady laskavě nepičuj. Navíc tě nikdo nenutí si to kopovat nebo vůbec hrát hry, když už jsme u toho.
      • Jako taky mě tohle neuvěřitelně se**, ješte před tímhle oznámením jsem si tu hru chtěl koupit
        ale 4 dlc a navíc ješte postava je prostě moc...... Kam herní průmysl dneska dospěl až hamba
  • rancor1223
    Vypadá fajnově. Na prvních návrzích vypadalo dost dětinsky, ale to razantně vylepšili. To už mám 3. postavu za kterou chci hrát. Season Pass je jistota, třeba ho i o Vánoce zlevní. Už aby byla Loot Chest edice doma, týden se od toho nehnu!
    • nepleteš si tu slova dětinsky a dětsky? :D
    • Dost lidi si celkem vystaci s predobjednavkou kde mas dostanes ten novy char, nejake ty zlate zbrane & klic a potom 1 DLC nejaka arena.
    • Jneom týden? :/ :D
      • rancor1223
        No pak si budu dělat pauzy na BF3 Armored Kill a Torchlight 2 *15*
  • Tank girl :)
    • Přesně to první, co mě napadlo.
  • Lawliet
    Beru na vědomí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit