Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umíte lepší Trailer? Když to tu spousta tak pomlouvá
    Tak dělejte udělejte něco ad mohu říct že to stojí za hovno.
    I takovídle Trailer je 1000x lepší než nějakej film .
    • A ty bys udělal lepší trailer než ti co to pomlouvají? Jestli ne, tak podle svého přesvědčení nemáš právo říct, že to stojí za hovno
    • tak a ted tu o popelce *3*
  • OMG !
    jak jsem mohou chodit takový dementi kteří o něčem tak věrném své předloze řeknou že je to blbost a hodí se to jako 20minutový sitcom
    ano CoD je neustále o tom samém ale tohle není hra ale snímek , kostýmy místa herci a kamera a pakliže je to skutečně amateur - fan video pak i to nejlepší jaké jsem kdy viděl
    • Praveze je to verne predloze az moc.Podivej se treba na Escape from city 17 a mozna pochopis jak vypada povedeny fan film v amaterskem podani.
      A urcite kvality se tomuto bez pochyb uprit nedaji,problem je spis v podani nez zpracovani *3*
  • nejsem fanousek ani odpurce serie CoD...ale zprava pro ty kteri tady husti ze to je blbost ten filmek: Az udelate nekod neco podobneho tak prosim machrujte, jo?....a kdyz rikate ze to je blbost tak si udeljte filmek treba z B:BC2 a uvidime jak bude vypadat *3*
    • Nidky by mě nanapadlo natočit film, aby byl naprosto k nerozeznání od toho, jak se hraje Call of Duty. Zpracování je dobrý, ale myšlenka dementní.
    • takovehle reci mam nejradsi *1* .Podle tebe nemuzu neco kritizovat dokud to neudelam lepe?Takze kdyz neumim varit ,tak nemam pravo rict,ze mi neco nechutna?nebo ,ze se mi ten a ten film nelibi?pripadne ta a ta hra?
      Nenech se vysmat *3*
      Jo a kdyby se delal filmecek podle bc stejnym zpusobem jako tady ,tak to bude vypadat stejne blbe :-P protoze,to co funguje dobre ve hre ,nefunguje ve filmu a naopak.Vzdy se k tomu musi pristupovat s ohledem na druh media *2*
  • je mi tu fuk o cem to je... ja se na to rad podival s tim, ze za dvacet let takhle budou vypadat hry. tedy COD :-) No a nevypada to veru zle. I kdyz dvacet neni moc, to bude dnesnim tempem teprve PS5
    • no jestli bude za 20 let cod vypadat jako v tomto traileru, tak to bude dost smutny,ze za 20 let se nehnulo z mista *1* ,krom hezci grafiky
      • skoro se bojim, ze hry budou jeste jednodussi... z otevrene krajiny a bloudeni jsme se dnes dostali opravdu hlavne k tunelu a skriptum. takze uz jen zbyva udelat tunely primitivnejsi i a skripty velkolepejsi a nesmrtelnost uplnou. Vysledkem bude sp pro casual a mp pro "hardcore". Ale kdovi co bude....
        • no pokud to bude pokracovat timto tempem tak se brzo dostaneme k hram ala automatove strilecky kdy jedine co clovek dela je strileni zatimco chozeni a pohyb kamery je predskriptovane a akorat na obrazovce vyskakuji protivnici a to vse v super ultra grafice *1*
          Nastesti se porad najdou hry,ktere cestou mainstreamu a jednoduchosti nejdou
          *3*
  • smejki
    je to blbé, je to patetické, zbraně se chovají hůř jak na airsoftu... skvělá práce, hoši, velmi věrná napodobenina CoDu.
  • to vyzera skoro tak dobre ako BF3 trailer :D LOL *1* *1*
    • Vrat se zpátky do reality. Na BF3 to nemá. *3*
  • pusobi to hodne komicky .. ale zase udelat z toho 20 minutove sitcomy by s timhle pristupem nemuselo dopadnout marne :)
    • jo 20min sitcom neni spatny napad *1* ,aspon trochu originalni pristup,ale myslim,ze tohle se bere moc vazne na sitcom *2*
  • montatatana
    Smarja, jakej smysl ma tocit doslovnej prepis uz tak filmove hry zaber po zaberu.
    • Je to jednoduché, protože to dělá někdo, kdo miluje CoD a nezná nic jiného než linearitu a je s vlastní představivostí na 0. *1* Je to stejně pitomé jako ta hra, ale proti gustu... Když už máme tu demokracii *12*
      • Ocelot23
        Určitě ty co udělali tenhle film jsou něci víc než ty s tvýma zbytečnýma komentářema...
        • kazdej ma pravo na svuj nazor *3* ,jedinej kdo tady ma zbytecny komentar ses spis ty hele *2*
      • jj asi tak nejak.Verim,ze u cod fanousku to bude mit uspech *1*
  • Mohli by udělat filmeček nebo seriál :-D na CoDko
  • Prosim pekne co je to za hru Call of Duty? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit