Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska jsem zkusil Flatout 4, totální hnus a odpad, i jednička byla daleko lepší, jak hratelnost, tak hudba která u toho byla, kdybych měl Flatout 4 kupovat, otřískal bych jim to o hlavu, jen se živí na značce ale jeto totální hnus, unistal a smazání, pfuj...
  • Totální propadák 2ka pecka a tohle nechápu *10*
  • Lidi nebuďte tak zlí na tu hru v NOVYM updatu to až tak hrozný není je to DOCELA dobrý v CLASSIC modu. Sice grafika je DOST slabá ale hratelnost v classic modu je prostě a jednoduše supr. Sice je zabugovanější než Truck racing(PS. edit až tak zabugovaná není za to přirovnání se omlouvám). Fizika je slabší(o moc) než v 1 nebo 2 ale STUNTMAN mod je kvůli ragdoll bugům sranda :D. Zvuky nic extra (ta formule :D :D :D :D) Bugy jedním slovem: HRŮZA měli by to opravit. Atd. atd. do bych mohl bejt na kompu až do večera abych udělal recenzi a to právě nechci D:. Celkový dojem z nového updatu je 3/10 a v classic mode 6/10¨

    PS: Znáte někdo hru destruction derby 2??? KATASTROFA


    Prosím nedávejte mi hned palce dolů D: je to MŮJ názor *5*
  • Dnes jsem si zahrál toto Flatout 3 a mohu potvrdit, že je to opravdu velké zklamání *11* hnus, hnus *11* nic nového, spíše horšího. Zlatý Flaouty 2 *3*
  • Po prvotřídním Flatout 2 (hraju ještě dnes přes Steam) je todle něco jako plivnutí do xichtu.
  • Pamatujete si ještě Destruction Derby 2? V porovnání s FlatOut 3 by dostal maximum bodů.
  • Hru jsem hrál už předešlé FlatOut-1-2 a ty byly víc než dobré ale trojku musel dělat nějaký šílenec,článek je ještě poměrně mírumilovný.... Hra i když jde grafika upravit paradoxně v HIGH je nehratelná.... Samotná hra je vlastně velká NULA pro ty co rádi závodí!
    Prostě zkuste a uvidíte... pro mne by to byly vyhozené peníze! *6*
  • Když jsem vyděl ten nápis flatout3 tak jsem už chtěl to jít stáhnout na uložto ale pak jsem viděl to video....fakt hnus :-x ...slabá grafika a ještě horší hratelnost dávám 0/10 *8*
    Flatout2 je dobrý,oni zkazili jméno *16*
  • hnusnějších her není mnoho *11*
  • city interactive na tom postavilo svuj model - same podobne paskvily a ted se hraji s sniperem - nejak se penize vydelat musi a jak je comgad spokojenej ted s prodejem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit