Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umaroth
    Co je horšího než nevydanej FlatOut 3??? Vydanej FlatOut 3......
  • Uplna bomba je ako na Steame teraz stale frcia zlavy na F3, dokonca aj s balikom starsich, aby vobec nieco predali. Fakt zufalost.
    • Jj nova hra a z nejakyho duvodu -66% hnedka, cim to asi bude...hlavne jak vyvojari kritizovali mw3
      • Mě se zase líbí jak vývojáři zaplácali Metacricis recenzema že je to nasprosto skvělá hra a kdo ji nemá rád tak není hráč a další žvásty.....
  • Veskoslav
    Myslím, že tato hra nám ukázala, že peklo bude opravdu peklem, jestliže toto budeme muset hrát věčnost *1*
  • Hru jsem sice nehrál protože jsem si ji díky bohu nekoupil ale naprosto slovům autora této recenze důvěřuju. V posledních letech jsem si totiž všimnul, že problémy s hratelností má čím dál tím více nově vyprodukovaných her a je naprosto jedno čím je jejich špatná hratelnost zaviněna. Ať už je to zapřičiněno technickými problémy nebo špatně nastavenou obtížností... je to jedno. Piráta který si hru stáhne z internetu to samozřejmě bolet nemusí. Ten si hru nainstaluje, zjistí jestli se dá hrát a buď si ji nechá nebo ji dá pryč ale člověk který si hru poctivě koupí v obchodě jde do naprosto neúměrného rizika, protože možnost reklamace špatně fungující hry se prakticky rovná nule. No... hrál jsem Flatout 2, velmi se mi líbil ale trojku si určitě nepořídím ani kdyby ji dávali zadarmo a autorovi recenze děkuju, protože mi ušetřil peníze (i kdyby to mělo být jen 199kč za vydání čísla nějakého herního časopisu v jehož příloze se tato hra dříve nebo později zcela jistě objeví *1* ).
  • Mno má to výhody. tohle můžem stahovat a nebát se nějakých morálních pravidel *1*
    • Black_Hand
      a pak budou moci rict, ze to byla dobra hra, ponevadz to pirati stahovali. jenom se to zase prevede na PC piratstvi.
    • Náhodou, sice jsem si to koupil, ale právě toho vůbec nelituju. Je to unikát *4*
    • Inquisitor
      No morálních možná ne, ale hrozba duševních poruch je při hraní tohoto díla velice vysoká :)
  • Inquisitor
    Tohle dílo Flatoutu nesahá ani po kotníky. Tohle si může koupit jenom někdo, kdo se nechá nachytat na známou značku. Jinak si nedokážu představit že by si to někdo dobrovolně koupil. Hodnocení -10/-10. Tuhle hrůzu už nechci v životě vidět. Hnus.
  • ucho
    mám dojem, že autor recenze nezná zdejší stupnici hodnocení.
    "A nulu nedostává jenom proto, že se chová stabilně a že ji lze spustit. I to se však může považovat za chybu, není-liž pravda?" A nejlepším hrám se dává jedenáctka ne? :)
    proti číselným hodnocením zde obvykle nic nemám, ale když se budu držet zde stanovené stupnice:

    2 - Příšerná
    Největší devízou her v této kategorii je, že jdou vůbec spustit. Tím to však končí. Technické problémy, špatné zpracování, amatérská herní náplň a další závažná negativa, vás jedině otráví.

    Tak dle recenze na to sedí jasná dvojka (při pozitivním smýšlení i trojka)...
    • Mno,ta jednička mi tam přijde spiš jako "na truc". ale co už,ta hra je fakt neskutečná píč*ovina
    • Na jedničku to sedne MNOHEM více, přečti si to. :)
      Na hrách v této kategorii byste nenašli jediné pozitivum ani lupou a pinzetou. Buď nejdou vůbec spustit, nebo se nedají hrát. Jedničkové hry jsou nepovedenou parodií na profesionální a kvalitní produkt. Obloukem se takovým hrám vyhněte.
      Ta hra je fakt nehratelná, něco tak nepřehlednýho, poletujícího, blikajícího a s podivnými zvuky si neviděl. :)
      Edit: A vůbec, jak si dovoluješ tomuhle chtít dát 2 nebo dokonce 3?!?! :D
      • Celkově bych řekl, že je stupnice 0/1-10 pořád moc hrubá (nejenom na tuhle hru, ale celkově).
        Aneb při převedení na stupnici 0-5 by téhle hře sedělo 1/5 jako ulitých.
      • ucho
        vycházím z toho, co recenzent napsal a z komentářů lidí, kteří si tu hru opravdu koupili (lidi, kteří si to stáhnou, 10 minut hrají a mažou, ty opravdu vážně brát nemůžu). ano, hra je blbost a nesahá předchozím dílům ani po kotníky. ale vzhledem k tomu, že recenzent uvažoval nad nulou, tak je to mimoň a vzhledem k textu, který napsal, tak má být hodnocení 2. to je celé, co jsem tím chtěl říct. je mi jedno, jaké hodnocení zde hra dostala a osobně využiji doporučení z hodnocení 2 a 3 a takovým hrám se tak jako tak vyhnu. vzhledem k tomu, že někteří to ale opravdu hrají, tak tam nějaká hratelnost po proniknutí je a podle mě to hodnocení 1 odpovídat nemůže. a když si přečteš to hodnocení 2, sedne na to k recenzi prostě lépe. pro zajímavost (na metascore 2,3 a od uživatelů 4,8). z toho mi plyne, že autor recenze chce být pouze něčím zajímavý :)
        • Mám dotaz. Jaký vidíš rozdíl mezi 1 a 2? Autor podle mě chtěl jen říci, že tudy cesta nevede a nepovede. A myslím, že o moc více lidí si asi tu hru nekoupi, i kdyby kdyby dostala dvojku. Celková známka je subjektivni dojem a každý ať si pričte nebo odečte, ale tak nízká známka značí jediné: ruce pryč.
        • to snad není možný, jakej jseš troll :-)
        • si blbý Troll, di trollovat jinam
        • Já to mám taky koupený, nevěděl jsem, že to bude taková pitomost. Ale hrát se to vážně moc nedá, nejsem na to asi zvyklej, ale ta nepřehlednost je uplně neuvěřitelná, to bys musel vidět. Z recese bych tomu taky klidně šupl desítku, ale vím, že víc než 1 si to nezaslouží a ať se zviditelňuje kdo chce jak chce. *4*
          • ucho
            ten classic mód mi nepřijde jako tragédie...
            http://www.youtube.com/watch?v=wT58qZ1PPIA
            • http://www.youtube.com/watch?v=dVzZJ5fe4Uw

              Promin ale to je uplne priserny! Plivnuti do oka tomu co kdysy bylo flatoutem.
            • Asi máš pravdu
            • ucho
              Nemesus: o to jsem se ale nepřel. ono i hodnocení 3 je prostě mizerná hra, od které by měl dát každý člověk ruce pryč. problém je, že tento zprasený flatout může být pro některé lidi opravdu na nějakou chvíli jakž takž zábavný a to prostě hodnocení jedna nikdy nebude. přestože jsou lidi zklamaní, co se stalo s jejich značkou (která by s hodnocením nijak souviset neměla...)

              4 - Otravná
              Nuda, šeď a ještě k tomu závažné nedostatky ve všech směrech symbolizují hry v této kategorii. Občas v nich najdete záblesk kvality nebo dobrého nápadu, ale ten velmi rychle odezní a v rukou vám zůstane nepříliš kvalitní a hlavně nezábavný titul.

              3 - Špatná
              Zklamání na celé čáře. Přestože hra technicky nějak drží pohromadě a funguje, najdete v ní místo zábavy jen zbytečný balast. Pokud vás hra vůbec přes nedodělky a nedomyšlenosti pustí k hraní samotnému. Hry v této kategorii můžete politovat, ale jinak ruce pryč od nich.
            • No když to bereš takhle, tak třeba i nightshift mod není zas tolik špatnej. Ale jen na poměry té hry.
              Nebo stuntman se dá taky užít, ne že né. :) Pořád to ale nevyváží to, že se to jmenuje FlatOut a odflákli to jak krá*a. Vždyť..tohle je maximální úroveň toho, jak okrást lidi *9*
      • ucho
        je rozdíl mezi "nedá se hrát" a "nedá se hrát", někdo by mohl říct, že CoD se nedá hrát a jedničku si ta hra taky nezaslouží... přijde mi, že se chce recenzent pouze zviditelnit. jeho věc.
        • Je pěkný, že ti příjde, že se cod nedá hrát, ale tam když ti do zadku ťukne voják, tak neobletíš dvakrát mapu. *4*
          • ucho
            svůj názor na cod jsem nikde nepsal, tedy naprosto nechápu, proč píšeš, co píšeš...
            • Jasně, promiň, ale pořád platí co jsem napsal, jen teda ne přímo pro tebe. :)
    • 1 je spíše kvuli prznění jména které si udělali 1čka a 2ka
      • Mechwarrior_bw
        tak nejak,

        treba si uvedomiť, že F3 nebol zverený menej skúsenému tímu ľudí, v dobrej viere, že sa predsalen podarí dobré pokračovanie... ale céčkovému štúdiu ktoré podobné shity produkuje 3x do roka. Išlo o to, za čo najmenšie náklady vytrieskať čo najviac zo zavedenej značky ... takže 1z10 je naozaj adekvátne hodnotenie.


        ucho: súhlas, že objektívne by si tie 2-3 zaslúžilo (tie 3 s dvoma privretými očami a zapchatými ušami)... na druhej strane je dobré dať signál vývojárom ktorý sa rozhodnú pod známov značkou vydávať odpad, že to nebudú mať také ľahké ako si predstavujú.

        A takisto je dobré dať signál tým ktorý sa rozhodnú svojú úspešnú značku predať za pár grošov - ak niekdo potopil túto sériu nebol to Team 6 ale vlastníci série : Bugbear + Empire int.
  • A další dobrá hra je v prdeli jen díky retardum který to neuměli.
  • Chapu ze to je sra*ka, ale autor decentne prestrei, opet... *1*
    • *prestrelil
      • a jeste neco:
        http://www.mafia.wz.cz/galerie/tajnaauta/04-02.jpg
        http://old.games.tiscali.cz/images/mafia-2/ahg1.jpg
        http://img219.imageshack.us/img219/538/mafia1fu4.jpg

        doporucuji vystrizlivet a nemluvit pic*viny. *2*
        • Mám takový blbý pocit že tam bylo napsáno: v AMATÉRSKÝCH MODECH pro v první Mafii.

          http://mafia.scorpions.cz/download/image.php?soubor=lamborghinigallardopolicie-zip&language=cz
          http://mafia.scorpions.cz/download/image.php?soubor=landroverpolicie-zip&language=cz
          http://mafia.scorpions.cz/download/image.php?soubor=ferrari360spider-rar&language=cz

          Takže doporučuji vystřízlivět a nemluvit píč*viny. *4*
          • To jsem prehlid. Ale v tom pripade by si mel dat ty facky dve *1* Pac amaterske modarske auta maji klidne 40 tis. polygonu a fakt to s tim srovnavat muze jen ichtyl *1*
            • Cahir
              Vypadni a už se nevracej. Děkujeme.
            • mimochodem byl v MAfii 1 destruction model pro auta? :P

              Nicmene tohle nema s blb*ckama proc probirat. Kvalita clanku se rovna zdejsim komentum, tak je asi vsechno fajne *1* *2*
          • Mechwarrior_bw
            Jméno: "Takže doporučuji vystřízlivět a nemluvit píč*viny."

            http://nd01.jxs.cz/215/786/cd0c290500_13183615_o2.jpg
            • Mechwarrior_bw
              Jméno: to, že nechápeš, ma nijak neprekvapuje...
            • Nejak nechapu proc mi tu argumentujes modarskym autem? *1* Stejne tak sem mohu dat obrazky aut z flatoutu 2 prevedene do mafie. *1* *1*

              Holt. Idio*i se nezaprou *2*
  • Zabili FlatOut, parchanti! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit