Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ničeho se nebojte! :D
    Flatout sice končí ale bugbear ne! Už se těšim na jejich nový "flatout", jmenuje se wreckfest.
  • Flatout 1,2 a i ultimate carnage - moje nejoblíbenější PC hry, všechny je mám (originální CD). Ale dílem "flatout3" to všechno s prominutím pojebali. Až je to smutné. A to sem flatout miloval.
    Stačilo mi kouknout už jen na trailer a hnusí se mi to. *11* Je to něco jako kdyby napřiklad výrobce praček začal vyrábět závodní auta. Takhle nějak dopadla ta hra.
  • Souhlasím s ostatními. Ale já hry jen tak nevyhazuju - chci je dohrát za každou cenu. Jsem závodní hráč, takže i přes mizernou grafiku doufám, že Flatout 3 dokončím. Možná zkuste dýl závodit a pak uvidíte hru z jiného "úhlu". *3* Samozřejmě hru si kupovat nebudu (stačí co je na internetu)!
  • odpad jak prase vubec nebrat zlatej flatout 1.2 todle je totální odpad
  • LOL co to jako je to ma do flata hodne daleko :D a nejlepsi je model poskozeni ani ty plechy se nekrci a nejlepsi je ze staci tuknout do nejake blbosti a to auto vybuchne :D uz to nikdy nezapnu mega prujem a zvratky
  • Bože zrovna sem to dneska hral asi 10 minut a pryč s tím. Lidi to je fakt děs !! Jednička i dvojka sou super ale tenhle pasvil nazvaný FlatOut 3 to je taková ubohost - prostě ne a ne ne ne už nikdy
  • Ty voe, co to je?! Děs, hrůza, nevím jestli bdím nebo spím. Svatý UC, který snad nikdy nezklame. Doufám, že BugBear se jim vysměje a vydá svůj FlatOut 3 až dodělá RR! *3*
  • Hudba strašná, střih a scény traileru strašné, vzhled hry strašný... co to sakra je? Díky Steamu vím sotva pár dní, že bude Flatout 3 a byl jsem nadšen... doteď.. *9*
  • Drak_1
    Tak to bude asi na Android na Symbiane mi to asi nepojde *13*
  • Jako nějaký ujetý MOD od fanoušku do FlatOut1 možná, ale jako pokračování NE! V Bugbear asi litují že si nezaregistrovaly značku FlatOut, takhle jim udělají jen ostudu. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit