Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím proč mi to hodně připomíná vykradení Burnout.. Jinak musím souhlasit Flatout1 vypadá 100xlépe
  • hruza des
  • ucho
    No trailer je příšerný, ale... Když se nad tím zamyslím, přijde mi nepravděpodobné, že by dělali hru od nuly (to by byl průšvih), tedy bych předpokládal, že upravují existující engine (a tam je základ dobrý). Tedy ano, prohlašovali, že předělávali fyziku (otázka jak přesně) a že to teď zvládne spoustu objektů navíc. každopádně se nechali i slyšet, že při vývoji spolupracují s fanoušky Flatouta, takže předpokládám, že mají feedback. Kdo ví, co z toho ve finále vyleze, já bych to ještě úplně nezatracoval, i když se samozřejmě víc zaměřili na tu destrukci.
  • Tohle fakt ne *7* vždyť oni jezděj po stěnách. A při každym velkym impactu upadnou všechny kola, výfuk a panák se propadne podlahou na zem. Jdu blejt *11*
  • Nejdřív jsem byl na tiscali nehorázně naštvaný, že za pět dní vychází třetí díl mojí nejoblíbenější závodní série a já o tom slyším až teď...
    Teď jsem na tiscali naštvaný za to, že mě raději neudrželi v blahé nevědomosti.
  • Tak toto nemá s Flatoutem nic společného, takže i když Bugbear dělá pro Namco nový Ridge Racer, tak ten má s Flatoutem více společného než tato slátanina.
    Z čehož pro mě plyne Flatout3=Ridge Racer Unbounded :D
    http://www.youtube.com/watch?v=HAmwvBQ_HZw&feature=related
    • A tady je k tomu další - delší video.
      • Co trochu nechapu je,proc musi auta zacit horet i pri "relativne malych" stouchancich.
        • No to nevím, ale přijde mi to dost jako herní Cobra 11.
          • Tak já doufám, že to je pořád jen nešvar té Alfa verze nebo co to bylo co ukazovali a ve finále auta budou trochu odolnější :D
    • Tak si říkám, proč vlastně chlapi z Bugbear nedělají na FlatOutu 3? To přišli o práva používat v názvech "FlatOut" nebo prostě chtěli trošku něco novýho?
      • Empire Interacitve(vydavatel) prodal prava,jestli se nepletu.
        • Ale? Že by další společnost plánující krach?
          • Uz se stalo.2009 tusim.
    • Prace BugBear se nezapre.Novy ridge racer ma opravdu vice spolecneho s flatoutem,nez samotny flatout3.
  • Pan_Klobouk
    Proc o tom vubec pisete? To je jako posmivat se postizenym. ;)

    Kdyz uz podobny clanek, vazne by stalo za to napsat do BugBearu a pozadat o vyjadreni, nebo zjistit jak se to vlastne ma s pravy na znacku Flatout, kdo ji vlastni a jak je mozne, ze ji Finove vubec pustili a kdyz uz, proc to dostali neumetelove jako Team 6.
  • nepropadejme panice! to je zrejme jen chyba v popisku.. nejde o FlatOut ale WipeOut :) jinak si ten fyzikalni model nedovedu vysvetlit :/
    • Wipeout XL má lepší fyziku než tohle.
      • vsechny WipeOuty maj lepsi fyziku nez tohle :)) ..ale zda se, ze fyzikalni zakony maj stejne :)
        • No spíš mi to přípomíná Rollcage.
  • osobně nechápu, proč se tady všichni čertíte, Flatout je snad o tvrdé hudbě a drsnýma impactama ne? já se nehorázně těším
  • takhle to dopada kdyz to nedela ta sama firma jako jednicku a dvojku dopada to vetsinou naprosto mizerne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit