Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chce se mi z toho brečet ....... a tak dobrá hra to byla
  • Mna osobne oslovila iba jednotka. Skoda.
    • Ja ji mel taky nejradsi.
  • Tak to bylo opravdu směšný. Ani parodie na Flatout to není, protože to s Flatout nemá vůbec nic společnýho. Trochu mi to připomnělo Carmageddon na PS 1, ikdyž i tam byl model poškození propracovanější..
  • Ať se Strategic frist vyserou na nějakej demetní FlatOut, a radší udělají Space Empires 6 *7*
  • to je naky fake ne? neverim, ze by to tak zku*vili...prvni flatouti byli jednou z nejlepsich zavodnich her
  • všimli jste si na konci ridiicka? (na konci klipu, jak bourá auto do stromu)
  • No, tak Pcčkáři to snad nekoupí..tak ted už jen aby to nekupovali ani konzolisti a snad přestanou takhle MRVIT kvalitní značky.....
  • Co to kruci je??
  • Starý dobrý Flatouty 2!!! na lankách sme jiný auta než tyhle nehrály
  • DeathOnVacation
    Ooo, takový skvostný model poškození. Tají se mi dech při scéně, kdy vozidlo v plné rychlosti narazí do kamene, načež v efektním a dosud nevídaném záběru z onoho vehiklu upadne kapota s koly, zatímco torzo se s bezkonkurenční realističností Flatout sérii vlastní za rachotění plechů zdeformuje do takové podoby, že vypadá, a teď pozor, naprosto stejně! Pokud budou také vylepšení všech ostatních, již v předchozích dílech vychvalovaných prvků stejně působivá a bariéry možností herního média bořící, tak doufám, že bude hra v dostání pro hardcore fanoušky série v bundle společně s kusem ostrého plechu pro radostí naplněný útěk do vysvobozující náruče smrti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit