Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jéjé, Smutný se nadchnul...
    • Tak to bude 9/10 cejtim to v kostech *1*
  • Já myslet, že moc brzy, moc foukat, moc silný vítr.....koupím pivo a pošlu domů na udanou adresu prvnímu, kdo mi řekne odkud tahle hláška je :-)
    • Tarzanovy šelmy...
      • Hmmm, tak nečekal jsem že v dnešní době někdo uhodne....ale pivo u mě máš, pokud chceš.
        • Jednou příjde den, a ten den možná ani nepříjde, kdy tě požádám o pivo.
          • Strilim hoooodne od boku, ale neni tohle z kmotra? ;)
  • Vzdycky tu pobavi zaruceni odbornici na boj a vyzbroj. Tak by me zajimalo, kdo tu skutecne cvici. A nevytahujte moc larpy a to "moderni" stredoveky serm...
  • Četl jsem to v angličtině, kterou 2x nevládnu. Season pass ve for honor je jen o dřívějším přístupu k novýmu obsahu (o týden), kterej pak budou mít všichni zdarma? Nic zvláštního oproti obyč edici co za ty peníze stojí? Dík za upřesnění
  • Hra ma jeden z nejlepsich soubojovych systemu jaky jsem kdy zkousel. Zaroven se jedna i o jednu z nejvic nas*racich her jakou jsem kdy hral. V bete byl nedostatek map a modu, uvidime co prinese dalsi beta tesne pred spustenim. Ubisoft nemusim, ale hru koupim uz jen kvuli tem uzasnym soubojum, ktere jsem v zadne jine hre nezazil.

    TIP pro zacatecniky: Hrejte samuraje a mate velkou sanci vyhrat i s nahodnym mackanim tlacitek.
    • si zahraj radši Chivalry, to je jiný kafčo.
      • Chivalry, M&B, War of the Roses. Vsechny tyto hry maji combat hodne zjednoduseny. Proto zacnou dosti brzo nudit.
        • njn zato For Hodor je víceméně klon Dynasty Warriors s bojovkovym soubojem typu Dead or Alive
  • teším se velice
    • P.S.
      rešíte katany ale nevadí vám že vetšina tech zasazených ran z videa by skončila zlomeninou nebo smrtelnou ránou, proste to není 100% simulace ale hra. a tech nepresností je tam více. Tak treba podle vedeckeho vyskumu clovek bez užívaní steroidu (ktere v stredoveku ješte neexistovali) nemuže mít tak nabušenou postavu jako ti týpci ve videu? taky vám to vadí? mne ne, protože je to jen hra
      • steroidy ve středověku ještě neexistovali, jo? tak dík za info
      • a ten "vyskum" delali britsti, nebo americti vedci?
    • na pochod Praha - Prčice
  • Je tam třída která využívá rapier ? To by se mi docela líbilo :)
    • bukrr
      To by bylo boží! Viking s dvou metrovou sekerou versus rytíř s rapierem, to by teprve byl ten Dark Soulsový pocit.
  • Ten pan z obrazku co seka japonskym mecem, ktery je defacto obrovska britva a pouziva se na rezaci styl utoku, by po snaze rozkrojit evropsky mec velice zaplakal nad ztupenou cepeli. Ono vlastne by mel i potiz rozriznout evropske kovove brneni.
    • Ty toho o katanach moc nevis ze
    • seka uplne klasicky jak je zvykly a nauceny, holt tam druhy typek stacil vlozit obourucak...btw. ony obourucaky taky nevypadaji jak prekovana kolejnice a nejspis by nikdo timto zpusobem ani uder neblokoval...proste je to fantasy
      • tak samozřejmě, tohle realitu nevidělo ani na obrázku. To je snad zřejmé.
  • Tak dófam, že si pan Petr. P. vzpomene, jak při oznámení týhle hry "prorokoval", že nikdy nevznikne *2*
  • Wasted my time there. Total overhyped crap. Not recommended at all.
    • Tak sme si ped spanim pohonili ego a ted sup do postele

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit