Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No pokud se podívám na tvůj první příspěvek, byl bych tebou tak se moc neozývám. *3*
  • on ale mluvil o grafice pane študovanej, ne o herních principech
  • Gran turismo 5 a i Forza 4 jsou kvalitní zavodní hry. Ale ty to nemůžeš vědět, protože jsi je nehrál.
  • Co má Gran Turismo společného s Forza horizon? Forza Horizon je arkada naopak Gran turismo je Simulátor. Gran turismo se může srovnávat s Forza 4 ale horizon pouze s NFS, které si myslím že překonal.
  • me zas prijde mimo clovek co zacina argumentaci slovem roflmao a diky tomu ma pak jeho prispevek hodnotu obalu od zvejkacky ..
  • až výjde project C.A.R.S, nikdo si na Forzu ani Gran Turismo už nevzpomene
  • DangerousDave
    skutočne premnožená je akurát Afrika ktorá zažíva populačnú explóziu, Európa naopak vymiera a bez pristahovalectva by obyvatelov ubúdalo. Do podobného stavu smerujú aj USA ...
  • Tak ono to v realu vypada trochu jinak, nez na zde vystavenych screenech. Je to sice trochu lepsi nez Flatout, ale zadne graficke orgie to opravdu nejsou. Rekl bych velmi srovnatelne s konkurencnim Gran Turismem, tedy nic moc.
  • walltar
    Ano přesně tak to myslím ... jinak na podobném principu fungují půjčky pro zaměstnance v bytovém družstvu ve terém pracoval můj otec ... je to pozůstatek komunizmu. Mají nějaký obnos a pokud někdo potřebuje pujčit tak de do pokladny a tam pokud t peníze nemá nikdo pujčené mu je pujčí ... potom jak to vráti tak se to pujčí dalšímu člověku. Měly to pod správou odbory ... firma tam odvádí nějakou malou částku, co vím pomohlo to celkem dost lidem když se dostali do problémů a potřebovali je rychle vyešit. Není to nijak velká částka, myslím že to bylo kolem 50tis. ale i tak to mohlo člověku pomoct.
  • Tedy, to zní jako půjčka, tedy bezůročná a bez smlouvy o podílu na zisku z prodeje/distribuce produktu. Velice dobrý nápad, vývojářské studio by se aspoň naučilo lépe vycházet s finančními prostředky a nebylo by zatíženo úrokem. Akorát chybí splatnost, třeba deset let a máme daleko svobodnější pseudosystém subvencování nezávislých projektů, než je ten stávající, něco takového by se komerčním finančním institucím moc nelíbilo, tomu říkám krásná kudla do zad současnému modelu západního finančního bloku. Sem s ní. Mimochodem, Islámská ekonomika je právě na tomto bezúročném prvku založená, taky jeden z mnoha důvodů, proč do ní ta západní tak ryje.

    Pokud to tedy chápu správně, pod takový systém bych se rád podepsal a určitě jej i začal používat.
  • Jen podotykam, k tem vasnivym diskuzim ohledne grafiky, ze hra bezi pouze 30fps (a bohuzel je to znat, at si rika kdo chce co chce) Na nejake seriozni zavodeni online to moc neni :( Sami autori to vedi, grafika je moc moc pekna a taky je hned jasne proc FORZA 4 musi bezet 60fps.

    Pro singl je to ale dostatecne...
  • walltar
    To není naopak ... já si taky myslím, že by to Pc jenom prospělo, ale asi by trvalo než by se z toho vzpamatovalo a mohlo by nastst další zlaté období.

    Jinak co mě trochu chybí pro PC je služba jako kickstarter, ale peníze by se tam nedávali formou darů. Co by člověk vložil tam by vývojář zase dal zpátky ... pokud by člověk chtěl hru musel by si ji zaplatit. Je v tom celkem hodně problémů a šlo by o jiné částky, než 20$ ale pokud by se to podařilo rozjet tak by se tak dali financovat hry. Ale je to jenom takový nápad, který mě vnuknul kickstarter ... protože tam sou lidi co té hře dají 10tis. USD což je celkem velká částka na to ji jenom tak vyhodit.
  • FORZA jediný důvod, proč jsem kupoval XBOX a nelituji toho:-)
  • Roflmao. Na PC je takových sérií, které byly těžce dumbed down ať už kvůli konzolím nebo prodeji a ty si vybereš zrovna hru, která má primitivnost v konceptu už od začátku. Ty si dobře mimo.
  • Ačkoliv jsem člověk mírumilovný, musím přiznat, že máš pravdu, je nás prostě moc, Evropa je přelidněná a zdrojů je nedostatek, být nás pár stovek milionů, to by byla pohoda. S hustotou zalidnění klesá i občanská svoboda, průměrná inteligene, roste kriminalita a potírají se individuální práva na úkor menšin pod zášťitou liberálního humanismu a podobných ptákovin.
  • Koukám, že je tu odborník na grafiku :D Ukaž mi jinoou automobilovou hru na takový úrovni jako je forza, lol :D
    Hádám NFS co :D :D :D
  • Takové statistiky je velice obtížné získat, lze vycházet jen z počtu prodaných konzolí a her. Přesná evidence typu: nová základní deska = nové PC, žádná konzole, PC + konzole, jen konzole, a kdo z uvedených zástupců skupin koupil hru na kterou platformu, není v odpovídající výpovědní hodnotě proveditelná.

    Já si naopak myslím, že velmi rázné rozdělení herních platforem na PC a konzole by desktopu jen prospělo, každý, kdo se cítí býti "nepohodlností, složitostí, či možnostmi" PC uražen, ať dá přednost konzolím. Na desktop by vycházelo menší množství her zaměřených na užší publikum. Na konzole balast pro mainstream, tedy krev, sex, rozemleté maso, rychlé auta, rozmazané blurové záběry atmosféry a další podobné chuťovky.
  • N7N7
    Naopak, složil jsem své babičce kompliment. I ve svém pokročilém věku je na tom s uvažováním lépe než kdejaký mladý boreček.
  • walltar
    U mě u takových her dojde většinou k tomu, že mě hra nebaví a já hraju prakticky vždy kvůli tomu abych aspoň dohrál příběh ... Takový ten styl COD kdy člověk ráno sedne večer má dohráno a už si na hru víckrát v životě nevzpomene.
  • Já jsem si všiml jedná věci. U typických konzolových her (tím myslím jednoduchost, stupiditu, nebo moderně řečeno "nenáročnost") dochází k nečekanému obratu. Hráč už dále tyto hry nehraje, on sám je těmito hrami hrán.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit