Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžu se zeptat, proč diskriminuješ svoji babičku?
  • Kdyz jsem zrusil O2 tak se mi hned dovolal Vodafone aniz bych s nim mel cokoliv predtim spolecnyho. Doufam ze chapes co jsem tim chtel naznacit
  • N7N7
    Takhle z cesty nemluví ani moje 95-letá babička. *4*
  • Mýlíš se. Žádné východisko neexistuje. Svobodná kritika nevede ke změně, může dokonce vést k dalšímu zvýšení prodejů na základě vyvolané kontroverze. Potenciální řešení by bylo například vyvraždit polovinu populace na základě podprůměrného IQ. Ovšem pro mě jsou všechna řešení zahrnující zabíjení nebo totalitarizaci nepřípustná.
  • Mas zajimave a pravdive postrehy...ale uz staci nebo me to cely zkazis! :D Mit Xbox tak to hned menim za Forzu... Ale co me prijde opravdu velmi povedeny je ten multiplayer (ano, vicemene jako v Burnout Paradise)... Jako poprve kdyz jsem v free roamu dojel na misto kde zacinal zavod tak jsem jaksi pocital s tim ze nas to nahaze na startovni lajnu a najednou GO a ja byl zaparkovanej opacnou stranou a kazdej uz ujidel *8*
  • walltar
    Já se přiznám, že statistiky prodejů HW moc nesleduju a proto mluvím ze své zkušenosti. Mě by zajímala statistika kolik lidí hraje a kupuje na PC a na konzolích (přesně kolik lidí přešlo z PC na konzole a kolik jich přibylo) Já sem nikdy konzoli nevlastnil a pochybuju, že ji nekdy vlastnit budu. Takže ani nechápu co na nich lidi vidí.

    Já si osobně myslím, že by se konzole a PC mělo oddělit Pc porty by se měli přestat vyrábět a hra by měla být buď na PC nebo na konzole ... problém je, že by to byl pro PC obrovský šok ... ještě víc lidí by přešlo na konzole a hodně dlouho by trvalo, než by se nezávislé firmy postavili na vlastní nohy a začali dělat hry na úrovni AAA produkce (pokud vůbec někdy) jiné východisko moc nevydím, protože pokud budou herní průmysl řídit molochy jako je EA a podobně tak to prostě lepší nebude ... těm je totiž totálné ukradené co si myslí část PC hráčů a kozoloví hráči sou asi spokojení s tím co mají.

    Edit: taky by mě zajímalo jaký je skutečně dopad pirátství ... já sem co se pirátství prošel několika stádii ... když sem chodil na základní školu tak sem prakticky všechny peníze šetřil celý rok abych si za to mohl koupit Pc na kterém by šli hrát nové hry a tak mě nezbývalo na ty hry ( kdybych nekoupil Pc měl bych sice hry ale neměl bych je na čm hrát) Potom sem chodil na sřední a chvíli na vysokou ... peněz bylo víc a PC sem kupoval míň a tak sem kupoval i víc her ... v té době se mě dost stávalo to, že sem koupil hru podle recenze a zjistil, že mě nebaví a tak sem začal stahovat hry a podle toho kupovat ty nejlepší. potom sem začal pracovat ... v tomhle období sem kupoval prakticky všechny hry co stály za to hrát + sem na začátku roku koupil svoje poslední PC ... no a v červnu měla firma problémy a tak musela začít propouštět a já sem teď zase u stahování všeho protože na hry nemám ani korunu.
  • admin má banování neviiných lidí jako koníček, tím se nemusíš zabývat
  • Graficky sice na úrovni prvního flatoutu, ale jinak zajímavý simulátor vaření.
  • *3* myslíš? *3*
  • Kein
    Já tu hru hrál, zrovna včera. :-) Jediná pozitivní věc je to, že Criterioni, ač to tak na videích nevypadalo, dali autům něco, co mamlasové z EA dlouho ignorovali - tlumiče. Ale pro mně osobně, tedy nechci to nikomu nutit, ta hra má kompletně špatný herní systém. Auta tam jsou spotřebák, upravovat se prakticky nedají, až na těch pár "burnout things". Ve hře mi chybí garáž, není žádná motivace do závodů, jelikož auta hráč hledá po městě, nikoli kupuje, takže ve hře není ani žádný rozpočet, krom "bodů", takže ani nejde cítit nějaký herní postup. K autu si nejde udělat nějaký vztah, jelikož si hráč nemůže vybrat ani vlastní barvu, ty jsou náhodné. Ovládání aut, hlavně ve vyšších rychlostech je strašně těžkopádné a některé věci jsem ani neočekával - pohled zevnitř, inteligentní AI apod. A je toho hromada, ale asi to nemá smysl psát do diskuse o Forze. Osobně jsem zvědav jak NFS MW ohodnotí games.cz v recenzi, ale neočekávám, že se bude shodovat s mým názorem.
  • Vobec nato nieje tazke reagovat, len tym,ze to nedokazes si mu vlastne odpovedal na jeho poslednu vetu :)
  • něco takového by se desktopu nikdy nestalo

    Diablo 3... ďalej nemám čo dotať
  • je mi 27, myslim, ze jsem "paran", zacinal jsem na Amize a 486... Cele mladi jsem hral hry na PC, konzole jsem nechapal. Za poslednich pet let jsem hral na PC jenom Diablo III a par pokusu mmorpg (naposledy GW2 obcas dam, hraji to mesic a jsem lvl 15:), jinak vyhradne xbox, predevsim kvuli sportovnim hram (NHL, PGA Tour, Tenis, Forza...), ten pocit z hrani se neda srovnat. Je ale take pravda, ze uz nehraji nekolik hodin denne ale nekolik hodin tydne :) to jen k tomu tvemu vekovemu skatulkovani :)
  • @ walltar:
    Veškerý technologický vývoj sebou nese i jednorázové náklady na pořízení dané technologie, ale její efektivita (ať už se bavíme o aplikaci, nebo HW) je pro koncového uživatele v konečném důsledku vyšší. Nemá smysl bavit se o tom, co kdo z nás pamatuje ze svého okruhu přátel, statistiky hovoří jasně, pokles prodejů HW součástí a zpomalení vývoje HW odstartoval až nástup konzolí. To, že to sebou nese i ekonomické důvody je nevyhnutelné, bohužel trochu nešťastné, ať už z důvodu počtu obyvatel planety, či současné ekonomické situace evropských a amerických zákazníků, ale to přece není důvodem, abys zahazoval možnost zlepšit danou technologii. Když chce producent vydělávat a při tom všem chce země do níž svůj produkt posílá, uplatňovat kvantitativní uvolňování a snažit se stabilizovat hospodářství nestabilní měnou, nic jiného mu ani nezbývá. Pro mě to ale není důvod, proč bych měl takový produkt koupit, já taky neschvaluji politiku ECB, či FEDu, ale přesto jsem nucen být její součástí, co udělá blbec? Nic, bude pokračovat dál. Co udělá rozumný člověk? Svá aktiva bude soustředit jinde.

    Mimochodem, dostal jsem BAN, nejsem si vědom jakéhokoliv porušení pravidel. Prosím admina, ať napíše důvod, proč mi byl BAN udělen, jsme přece lidi, na obou stranách. Děkuji za jeho odpověď.
  • DangerousDave
    v učitej zlatej fáze, predovšetkým celé 90te roky bolo dostatok majetnejších hráčov schopných a hlavne ochotných upgradovať praktický každý jeden-dva roky, technologie napredovali mimoriadne rýchlim tempom a kupodivu hry to neovplyvnilo negatívne ale naopak vznikali podľa mňa najlepšie hry histórie videohier ... žial náklady na ich produkciu po prelome milénia presiahly možnosti tejto skupiny hráčov, resp. skupiny majetnejších a zároveň platiacich a trh sa začal definitívne orientovať na konzole.

    Cesta je iba jedna, KUPOVAŤ hry ktoré stoja za to, príkladom budiž Dishonored. Ak PC hráči nebudú schopní developerom ukázať svoju moc ani u hier tejto kategórie potom je zrejme tento stav nezvratný. Som zvedavý na čísla...
  • Ja se uz moc tesim na Project Cars pro Wii U.
  • na toto je tažké reagovať, upravil si si to tak ako ti vyhovuje:) každopádne je to tvoj názor neberiem ti ho.
  • Ale prosim Vas! tvrdit,ze PC hranie je mrtve je ako tvrdit,ze Bicykel ako dopravny prostriedok, skoncil s nastupom motoriek.
  • walltar
    Já nevím, ale já si myslím, že AAA Pc hraní je už dneska mrtvé her bude míň a vývoj HW se tomu přizpůsobí ... Teď jenom co to udělá s indie scénou, přejdou na konzole, které je budou omezovat svou uzavřeností a nebo zůstanou na PC?
  • walltar
    Mě je 25. Začal sem hrát na PC když mě bylo 10let .... A než sem si začal PC kupovat sám tak sem nikdy na obměnu HW neměl peníze. Dobře si pamatuju dobu, kdy se mě půlka her sekala a drůhá půlka nejela vůbec. V dnešní době stojí high end PC kolem 30-40tis. Pokud bys rozjel opravdový rychlý vývoj tak by se možná zvýšila cena komponent díky vyšším nákladům na RaD a já fakt nevidím ty lidi co dneska hraou na konzolích za 5K jak by dali každý rok kolem 30K do PC. Jedině, že bys odstranil všechny lidi co hrajou na konzolích a všechny lidi co nemají na každoroční upgrade ... potom je šance, že zbude tak málo hráčů, že ty hry založené na těch super technologiích se nikdy nezaplatí. A i kdyby všichni lidi z konzolí přešli na PC tak zase budou tlačit na vývojáře a budou žádat lehčí hry ... ty nechápeš že dost lidí chce lehké hry u kterých nemusí myslet a i když je to smutné je to pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit