Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem rád, že vyšla hra která pořádnym kláďákem zacpává hubu všem kickstarter nevěřivcům.
    • USER47
      Kickstarter pro ně byla spíš platforma pro předobjednávky než systém financování...
    • Keyz
      To bych neřekl.Hudbu zacpe až bude venku nějaká velká hra a nebo ještě lépe nějaký HW projekt.
      Přece u hry kterou dělali dva borci bez složitého plánu tak tam ta šance,že to bude venku byla slušná.
      • ucho
        navíc tu hru měli už prakticky hotovou...
  • nice.. *3*
  • Mno tak jsem si to stahnul na kouknuti a po ctyřech hodinách jsem od toho teprve odpad a to jen z povinnosti;)...takze tohle si i pořídím.dobrej kousek.
  • lol to co je takova grafika omg jak z roku 123 lol to mam hrat na mich trech 2560x1600 monitorech ? lol to je hra tak mozna pro socki co maji pocitac za pět korun s bazaru *6* *6* *11*
    • vlastik.plaminek
      13 znamená věk nebo IQ? Počkat, už to mám. Je to součet obou hodnot.
    • takovýho trolla ani nekrmit.
    • walltar
      Sorry ... PC za 40K a hraju to .... radši dobrou a zajímavou hru, než naleštěné ho*no.
      • v pc za 40k neni nic nez valka :)
    • rozmaznane decko toto nie su hry na quad monitory, nejde tu o grafiku, ide tu o rozmyslanie, ale pri takej hre by si sa asi ani z menu nevymotal
    • :) No tak to já mám opačný problém , na mém 160Hz CRT si tahle hra řekla minimálně o 1280x720 jinak scrolovala . Takže asi tak Trole ...
  • Chcel by som tam pvp multiplayer alebo single co-op.
    • Prý možná v budoucnu podle toho kolik si jí koupí hráčů by snad mohli vydat záplatu s mulťákem . Ale tahle hra si o multi přímo říká ...
  • X3: Albion Prelude-bude na tuhle hru nekdy recenze? Nebo vesmirne simulatory nikdo v redakci nehraje?

    Omlouvam se ze se ptam tady,ale lepsi misto nez u vesmirne strategie me nenapada.
    • sleepless
      Hraje, konkretne ja, a zrovna v Albion Prelude uz nejaka ta desitka hodin nahrana je. Jen se dostat k tomu to napsat...
      • Dik za info. Ja jen ze za chvili ma vyjit pokracovani X3 Rebirth a vysoce hodnoceny(vetsinou) Albion zatim nic:)
        • sleepless
          Na Rebirth cekam a cekam a ono furt nic...zatim to vypada, ze tak brzy to zas nebude. Do ty doby clanek o Albion Prelude stopro stihnu :)
  • Výborná hra, zatím mám za sebou pár her na easy, dojet se mi to zatím nepodařilo, naposled jsem padl u té vlajkové lodi. Má to zajímavé herní mechanismy, každopádně je to docela dost repetitivní (překvapivě) a docela výraznou úlohu hraje náhoda. Každopádně to hodně připomíní deskové hry, kde by to asi i více vyniklo, při hře s kámoši a nějakým soundtrackem ze sci-fi klasik.

    Btw. nevíte, jestli bude nějaký editor? Určitě by bylo ku prospěchu věci tvořit "kampaně" založené na situacích z BSG, SG apod. s editací lodí, zbraní, jednotek, ...
    • Keyz
      Na fóru jsou modifikace a rady jak něco upravit.Editor není.

      Jinak lze sehnat upravené,zbraně, údajně nové lodě a zbraně (nezkoušel jsem) a upravené fungovaní některých aspektů (to jsem zkoušel)

      Na náhodně to záleží ale dá se to dobře ovlivnit.Když máš někde 3 možnosti tak tam máš určitá daná procenta,že to povede anebo ne.Když máš nějaké vybavení,loď,posádku tak máš modrou možnost a ta se snad pokaždé podaří.
      Co je horší,je že záleží jak procházíš sektory a často se netrefíš tam kde je obchod se zbožím které chceš,dá se ale dobře improvizovat.
      • ty shopy sou nejhorsi, kdyz tam sou porad zbrane (nebo drony), tak ses na normal vicemene v ()(), protoze to energii neutahnes, chce to mit vyvazenej equip
        • Keyz
          Já si oblíbil bomby.Nedají se sestřelit a stojí málo energie.Na bosse na konci se hodí.
          • jo, bomby sundaj stity a pak ho rozsrackuju laserem, a do toho jeste utocna drona, ale nema cenu specializovat se, to je cesta do pekel *5*
  • Keyz
    V textu jsem nenašel moc věcí které autorovi vadili.I o frustraci nemluví pouze v negativním smyslu.
    Co mu tedy vadilo?
    • A proč by mu mělo něco vadit?
      • Keyz
        Protože kdyby mu nic nevadilo tak bych očekával dle jiných recenzí více než 8.
        • 13_11
          Doufám, že i my časem zmoudříme jako ti kucí z Rock, Paper, Shotgun. Nepřekládám, předkládám, cituji: „It’s not a competition. There’s a reason we don’t put scores at the end of reviews, and it’s because games shouldn’t be ranked on some giant graph – it’s stupid and arbitrary. We can say which is our most favourite, of course, and we do. But I am not willing to get into a pie-fight between Torchlight 2 and Diablo III. Saying that, Torchlight 2 is WAY better than Diablo III.“ – John Walker, Wot I Think: Torchlight 2
          • Keyz
            To je sice hezké ale pak v tom nejde hledat.Často když neznám všechny hry a hledám nějaké RPG (například) tak si dám řazení dle hodnocení.
        • smejki
          hodnocení se neodečítá od 10, nýbrž přičítá od 0.
        • Lawliet
          Tak ja ti řeknu proč jenom "8" malej obsah.. *1*
          • walltar
            Bohužel dneska se hodnocení tak pokřivilo AAA podplácením, že někdo je schopný říct "jenom 8" ...... ale proč se divím, když prakticky každá AAA která nic nepřinece dostane 9-10 skoro všude, jenom díky tomu, že to je AAA.
            • Keyz
              Tak jsem to myslel.
        • ucho
          8 - Výborná
          Do této kategorie patří po všech směrech kvalitní tituly, které nemají ambice posouvat hranice možného a nepřináší žádná překvapení. Jsou však řemeslně skvěle zpracované, neobsahují žádné zásadní chyby a skvěle pobaví.

          co se ti na tomhle nezdá? prostě ta hra má ještě očividně prostor na zlepšení, to ale neznamená, že je špatná a že dostala špatné hodnocení... ani 7 není žádná ostuda...
        • Řekl bych, že takhle to hodnocení nefunguje, a ani by fungovat nemělo.
  • musím se připojit k nadšeným komentům, je to prostě a jednoduše super a hlavně těžká hra :)
  • K tomu snad jen legendární "Loosing is Fun" nyní ve sci-fi verzi. Zdaleka ne tak propracované jako DF, ale ale velmi zábavné a naštěstí to není jednoduché jako takzvané AAA tituly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit