Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shania
    Tahle hra je naprosto boží:) Ale stale je tu prostor pro zlepšování a moc rád bych viděl něco podobného, ale rozsáhlejšího a s kampani.
  • kvuli tehle gamesce jsem sel vcera spat az o pul druhe!!! V praci tedy peklo, ale jak pise recenzent - je to narez. Dneska asi bude repete *1*
    • Jason_dinAlt
      Ano udělal jsem stejnou chybu a přečetl si recenzi. Spát jsem šel až ve dvě včera a dneska u toho sedim asi 6 hodin ;o)
      Tohle se fakt povedlo.

      Všichni, kdo máte rádi strategie, zbystřete!
  • Keyz
    Zde mně opravdu baví jak vše může nějak nečekaně posrat!
    Jeden z nejlepších momentů byl když jsem se u první lodi díval co je potřeba abych si odemkl loď typu B.A bylo tam abych se z 1HP opravil na plno.Zasmál co to je za hovadinu a šel hrál.A zrovna v té hovadské mlhovině kde to ruší energii se stalo,že jsem měl najednou 1HP
    To byl boj!Protivník mě hodně poničil systémy i posádku a jedním laserem jsem se mu pokaždé na moment vyřadil zbraně.Mezitím jsem se léčil opravoval a modlil se bych se pokaždé trefil a znova mu zbraně vyřadil.Povedlo se a já tam teleportoval dva borce společně s jejich bojem a mojí střelbou jsem vyhrál.
    -Kam se hrabu na borce který napsal,že mu raketa zničila ovládání dveří a rozpoutala požár.Protože nemohl ovládat dveře tak nešlo požár oddělit a v místnosti odsát vzduch.Tedy požár se šířil on to nestíhal hasit a loď mu shořela získal ocenění,že celej vyhořel ( tak nějak ) *1*
    -Zde je vidět jak to někteří dost prožívají ztrátu posádky *5*
    http://www.youtube.com/watch?v=70RecORHrVA
    -Jinak na fóru je přehled lodí a různé rady kdy si fakt někdo nevěděl rady.Sranda je číst deníky lidí.Například na http://www.rockpapershotgun.com/2012/09/19/ftl-diary/ ale i na fóru jsou opravdu vtipné
    • get a life! *6*
      • Death is nothing to us, since when we are, death has not come, and when death has come,

        We are not.
    • To video mě dostalo jak tam zpívá *1* *1*
      • Keyz
        Ten text je dokonalej !
  • Je to pecka, jen tak vas to od monitoru nepusti *2*
  • Výborná hra, zatím mám za sebou pár her na easy, dojet se mi to zatím nepodařilo, naposled jsem padl u té vlajkové lodi. Má to zajímavé herní mechanismy, každopádně je to docela dost repetitivní (překvapivě) a docela výraznou úlohu hraje náhoda. Každopádně to hodně připomíní deskové hry, kde by to asi i více vyniklo, při hře s kámoši a nějakým soundtrackem ze sci-fi klasik.

    Btw. nevíte, jestli bude nějaký editor? Určitě by bylo ku prospěchu věci tvořit "kampaně" založené na situacích z BSG, SG apod. s editací lodí, zbraní, jednotek, ...
    • Keyz
      Na fóru jsou modifikace a rady jak něco upravit.Editor není.

      Jinak lze sehnat upravené,zbraně, údajně nové lodě a zbraně (nezkoušel jsem) a upravené fungovaní některých aspektů (to jsem zkoušel)

      Na náhodně to záleží ale dá se to dobře ovlivnit.Když máš někde 3 možnosti tak tam máš určitá daná procenta,že to povede anebo ne.Když máš nějaké vybavení,loď,posádku tak máš modrou možnost a ta se snad pokaždé podaří.
      Co je horší,je že záleží jak procházíš sektory a často se netrefíš tam kde je obchod se zbožím které chceš,dá se ale dobře improvizovat.
      • ty shopy sou nejhorsi, kdyz tam sou porad zbrane (nebo drony), tak ses na normal vicemene v ()(), protoze to energii neutahnes, chce to mit vyvazenej equip
        • Keyz
          Já si oblíbil bomby.Nedají se sestřelit a stojí málo energie.Na bosse na konci se hodí.
          • jo, bomby sundaj stity a pak ho rozsrackuju laserem, a do toho jeste utocna drona, ale nema cenu specializovat se, to je cesta do pekel *5*
  • Hodně dobrý a dobře provedený nápad. Jenom mě mrzí, že je ve hře tak příšerně málo obsahu. Lodí je jenom pár, náhodných setání je tak možná 30 a hlavní boss je poměrně nevyvážen. Na to, že na kickstarteru autoři vybrali přes 200 tisíc dolarů je ta hra sakra slabá.

    Ale kdo ví. Třeba se v budoucnu dočkáme nějakého datadisku, protože taková hra si nezaslouží "umřít" hned po vydání.
    • GlaDOS
      Ber to taky tak, že ti lidé si na Kickstarteru tu hru taky koupili. FTL už bylo skoro dokončeno, takže si autoři zajistili hlavně předprodej a teď po vydání můžou ještě nějakou dobu dodávat do hry další obsah, aniž by museli myslet nad prachama. To, že vyberou pěkné prachy navíc neznamená, že je všechny musí narvat do hry. Navíc se platí nějaké to procento Amazonu, pak ještě různá trička a takové hovadinky...
      • ucho
        "lidé si na Kickstarteru tu hru taky koupili"
        - ne, kickstarter není prodej nehotových věcí, jde o výběr peněz na realizaci, jako bonus dostávají produkt, protože je to první logická věc, ale rozhodně to není koupě toho produktu
        "takže si autoři zajistili hlavně předprodej"
        - ne, kickstarter v tomto není předprodej, i když to tak na někoho působí a bohužel to tak i někdo chápe
        "To, že vyberou pěkné prachy navíc neznamená, že je všechny musí narvat do hry"
        - znamená, jinak je to zneužití kickstarteru. viz první bod podstata kickstarteru. měli by mít tedy plán na to, jak efektivně využít peníze, když jich vyberou víc.
        • 100k usd plat game designer #1
          100k usd plat game designer #2
          Problém vyriešený. *15*
    • Kozy
      Pár? Přijde mi že 18 hratelných lodí je docela dobrý číslo.
      • Kozy
        ne?
    • Zayl
      Tu hru dělali 2 lidi.
      • a kam slo tech 200 000 ?
        • 2x Porsche 911 Carrera S Cabriolet
    • V kolika lidech a za jak dlouho bys tuhle hru udelal?
    • Keyz
      Dle fóra to tam budou přidávat obsah.Pak z dobré hry hra skvělá.
  • Podobne hry
    http://www.starshipcorporation.com/
    http://www.starcommandgame.com/
    • Na Star Command čekám taky. :)
    • Pro Star Command jsem si skoro udělal místo v peněžence , ovšem platit za premiovou zrůdu ... no , to se mi tedy fakt nechce .
    • Čakal som, ze Star Command vydajú skôr.
  • X3: Albion Prelude-bude na tuhle hru nekdy recenze? Nebo vesmirne simulatory nikdo v redakci nehraje?

    Omlouvam se ze se ptam tady,ale lepsi misto nez u vesmirne strategie me nenapada.
    • sleepless
      Hraje, konkretne ja, a zrovna v Albion Prelude uz nejaka ta desitka hodin nahrana je. Jen se dostat k tomu to napsat...
      • Dik za info. Ja jen ze za chvili ma vyjit pokracovani X3 Rebirth a vysoce hodnoceny(vetsinou) Albion zatim nic:)
        • sleepless
          Na Rebirth cekam a cekam a ono furt nic...zatim to vypada, ze tak brzy to zas nebude. Do ty doby clanek o Albion Prelude stopro stihnu :)
  • Lawliet
    Mám! Mužu jenom doporučit! Ale varování je to dost těžké. *1*
  • Tak jsem si zase nechal po dlouhe dobe poradit hru a zabil u toho nedeli prestoze jsem mel povinnosti, od toho se neda odejit ani na zachod!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit