Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pls info kdyz mam vytvorenou postavu na serveru a chci si vytvorit 2. postavu na jinem serveru tak se mi nevymaze postavicka na 1.serveru????
  • uvítal bych možnost vykraftovat náhrdelník s penisů oponentů, tím by Fulcon všem ostatním hrám nandal vysokou laťku.
  • Diky bohu ze to je alpha a pri koupi jsi byl upozorněn ze hra je ve stavu v jakem je.
    Ale jinek jsi úplně v pohodě ze jo.
  • Nehleda nekdo nekoho posilu do klanu nebo partaka? Na nejaky low rate, klidne zahranicni. stream nick: Gordias
  • Co je mi potom ze je to alfa, chtej za to prachy? Chtej.
  • len praví hnisavci...
  • že by to byla alfa?počkej na final, pak kydej špínu, ty nedočkavče jeden *16*
  • Ehm lol ... za totok chce nekdo penize? To jako vazne? Dyk je to v horsim stavu nez ten Vavruv vytvor v dobe, kdy pustil ven to tzv "technologicky demo". Tvle nacteni seznamu receptu po kliknuti na ikonu ... = 30s chrochtani disku. Bez ohledu na nastaveni laguje jak svin i v singlu. Misto vyhledu do krajiny mazanice uz od 2m vzdalenosti ... za tohle muze zaplatit vazne leda Chocholouskuv chovanec.

    Pricemz je videt, ze totalni trotl navrhoval i cely UI, jako vazne mam sacovat 150 recepisu bez ladu a skladu abych zjistil z ceho ze tak asi pude postavit zacatecnicka chyse? No hlavne ze si muzu nastavit jak dlouhyho ho ma mit. Zato krumpac nebo sekeru nejspis vykadi.
  • TheGGG
    donutil jsi mě tou blbou otázkou podívat se na google, ale ne, mám to dobře, je to "c" ne "g"
  • ARK má úplně jiné likvidační problémy než ochranu...
  • Už jsi byl zkontrolovat ovce a barany?
  • není to gordon bleu?
  • Nepříjde mi, že by třeba ARK měl s tímhle problémy. Nakonec je to primárně multiplayerová hra a online multiplayer je nejlepší "ochrana" ...
  • Kompost
    no v skutocnosti 8.000 - 2.000 pred nasim letopoctom bola oblast sahary celkom zelena
  • Ghost47
    Možná kvůli cheatování. Denuvo brání změnám v kódu, nemusí jít nutně o vykuchání ochrany, ale třeba o úpravu klienta, aby ignoroval zásahy... A něco takového na oficiálních serverech nikdo nechce, jinak půjde hráčská základna do kytek.
  • leda kaktusy tomášku
  • Fraizer_cz
    Nemáte někdo info, jak to funguje ohledně připojení se na server přes oblíbené servery, které máte uložené na Steamu? Aktuálně tam mam u všech serverů, že neodpovídají, ale na některé se dá potom napojit ručně přes vyhledavač hry
  • Hnisavec
    to je pravda...tá generácia SR a ČR hráčov potom hromadne prešla na PC a na PS3 ostali len praví konzolisti.
  • Veskoslav
    Ironií je, že se na Sahaře normálně pěstovalo. Nějak pár tisíc let zpátky.
  • TheGGG
    nějaký kuchařský časák? Zkoušeli jste kuřecí cordon bleu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit