Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The_Nameless_One
    Servery jsou přetížené kvůli všem těm masivním ding-dongům co se každému houpají pomalu u kolen... *1*
    • proto hraju s nejmenším možným ding-dongem. ze solidárnosti k zatížení serveru. a taky..co má člověk ve skutečnosti, nemusí si tahat ve hře *15*
    • bukrr
      Snad to tak není. Mohli by je zrušit a já bych neměl důvod si to koupit.
  • Když už jsme u Conana, může mi někdo nějak logicky vysvětlit proč má Early Accessová hra Denuvo? Všichni moc dobře víme, že EA je v podstatě takový betatest, za který firmě ještě platíme a hra se prodává průběžně nikoliv jen první měsíc (+-) jak je toho u normálních AAAček. Implementace této drahé ochrany v této fázi vývoje mi příjde naprosto nesmyslná.
    • Ghost47
      Možná kvůli cheatování. Denuvo brání změnám v kódu, nemusí jít nutně o vykuchání ochrany, ale třeba o úpravu klienta, aby ignoroval zásahy... A něco takového na oficiálních serverech nikdo nechce, jinak půjde hráčská základna do kytek.
      • Nepříjde mi, že by třeba ARK měl s tímhle problémy. Nakonec je to primárně multiplayerová hra a online multiplayer je nejlepší "ochrana" ...
        • ARK má úplně jiné likvidační problémy než ochranu...
    • Hnisavec
      pretože PCčkári najviac kradnú zo všetkých hráčov...
      • Už jsi byl zkontrolovat ovce a barany?
      • mnozí z nás si jistě pamatují na zlatou éru očipovaných Playstation 2, kdy se pirátilo všechno jako o život, jediný důvod, proč v tom konzolisti nepokračují, je že to už nejde *1*
        • Hnisavec
          to je pravda...tá generácia SR a ČR hráčov potom hromadne prešla na PC a na PS3 ostali len praví konzolisti.
          • len praví hnisavci...
        • Jack1947
          Všechno se dá prolomit to že ted to nejde neznamená že tio tak zůstane *3*
      • A to, že kradeš rohlíky v samošce. To ti nevadí.... *1*
        • Hnisavec
          nie rožky kúpim a tresku ukradnem....tá je drahšia
    • Noo, ani to Denuvo už nie je to co bývalo. Conan sa da odskúšať a po novom už aj Battlefield 1
  • Při poslední větě se mi vybavil Princ a Pruďas, jak tam chodil princ s minotauřím penisem na krku :D
    Vypadá to, že v té hře to ještě bude pořádný mazec.
  • Zajímalo by mě jestli mohu přežít tu kastraci? A hrát dál, třeba jako otrok pána co mi ho uřízl.. *2*
  • Multiplayer mě vůbec nezajímá. Dá se to reálně hrát offline? Postavit si svou vesničku, sám objevovat svět a najmout si NPC atd.?

    Jak velký je herní svět? Ví někdo?
    • V solo režimu máš přístup k různým cheatům a nastavením, můžeš si nakliknout hned 50 level nebo zrychlit progress a nebo resetovat atributy a dovednosti a to je dobré pro vyzkoušení různých buildů a výrobních procesů..
    • Zatím tam NPC a podobně moc nefunguje , některé budovy fungují jinak než mají v popisu a jiné po odlogování mizí :-D . Mapa mi příjde velká, je dobře škálovaná s ohledem na potvory.Člověk se nemůže dostat všude kvůli postihům a agrasivním potvorám, takže je potřeba vývoje postavy.
      Kámoš to hraje s bandou a zatím jen kutá a kutá a staví ... a kutá. Proběhli mapu sejmuli pár bossů včetně velkého hada, aligátora a dráčka. Žádný zajimavý loot ani nic podobného zatím nenašli. Taky záleží na serveru na kterém člověk je. Někde nemají NPC vůbec, jinde mají i NPC, které dávají základní úkoly.Zdá se mi to dost rozpracované, prostě ALFA verze.Na stavění a výrobu předmětů je to už použitelné.
    • Hnisavec
      písat k MMOčku či sa dá hrat offline je ako sa na farmárskom trhu pýtať, či sa dá na Sahare pestovať pšenica....
      • Veskoslav
        Ironií je, že se na Sahaře normálně pěstovalo. Nějak pár tisíc let zpátky.
        • leda kaktusy tomášku
          • Kompost
            no v skutocnosti 8.000 - 2.000 pred nasim letopoctom bola oblast sahary celkom zelena
    • Můžeš hrát i solo/co-op. Je tu zatím jen jedna mapa a to je ´taková polopoušť
  • flash789
    Funcom ma vzdycky problemy se serverama, nevim cemu se divite:)
  • Nehleda nekdo nekoho posilu do klanu nebo partaka? Na nejaky low rate, klidne zahranicni. stream nick: Gordias
  • pls info kdyz mam vytvorenou postavu na serveru a chci si vytvorit 2. postavu na jinem serveru tak se mi nevymaze postavicka na 1.serveru????
  • Ehm lol ... za totok chce nekdo penize? To jako vazne? Dyk je to v horsim stavu nez ten Vavruv vytvor v dobe, kdy pustil ven to tzv "technologicky demo". Tvle nacteni seznamu receptu po kliknuti na ikonu ... = 30s chrochtani disku. Bez ohledu na nastaveni laguje jak svin i v singlu. Misto vyhledu do krajiny mazanice uz od 2m vzdalenosti ... za tohle muze zaplatit vazne leda Chocholouskuv chovanec.

    Pricemz je videt, ze totalni trotl navrhoval i cely UI, jako vazne mam sacovat 150 recepisu bez ladu a skladu abych zjistil z ceho ze tak asi pude postavit zacatecnicka chyse? No hlavne ze si muzu nastavit jak dlouhyho ho ma mit. Zato krumpac nebo sekeru nejspis vykadi.
    • Diky bohu ze to je alpha a pri koupi jsi byl upozorněn ze hra je ve stavu v jakem je.
      Ale jinek jsi úplně v pohodě ze jo.
    • že by to byla alfa?počkej na final, pak kydej špínu, ty nedočkavče jeden *16*
  • No v součastnosti lze udělat brnění z lidské kůže (klidně i ze své vlastní, když umřu, proč se sekyrou nevytěžit) ale je to furt to samé brnění z kůže.
    • uvítal bych možnost vykraftovat náhrdelník s penisů oponentů, tím by Fulcon všem ostatním hrám nandal vysokou laťku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit