Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Osobne nerozumiem tej glorifikácií seriálu a hier tohto typu. U oboch mi akosi uniká v čom tkvie podstata a zábavnosť týchto titulov a seriálu.
    • To by ma teda zaujimalo aky je ten 'takyto typ'. Potom by som mozno vedel vysvetlit. Ak mas na mysli ze je to fantasy, tak kopa ludi ma rado fantasy. Len neviem ako ti moze niekto vysvetlit, ze ho nieco bavi (co teba nebavi), imho je to proste chut daneho cloveka a ziadna podstata za tym nie je :)
      • Jack1947
        To je mát˘a, prosím neřešit ten dost věcí nepovažuje za pochopitelné. *3*
        • Mato1987
          Ďžakuj, ty si taký milý neškodný prosťáček, ktorý mi vždy vyčarí úsmev na tvári keď ťa zbadám, že reaguješ na môj komentár tradične nejakou nezmyselnou spleťou slov, ktorým ani sám nerozumieš.
      • Mato1987
        mal si na mysli "tohto typu" nie? No jedná sa o príbehové point a click adventúry ako napr. všetky posledné od telltale.
        • Tohle nejsou žádné point and click adventury, spíš kreslené filmy, kde se dají volit odpovědi v rozhovorech. S adventurami to nemá nic společného, žádné adventurní prvky tam nejsou. I když možná v dnešní zdegenerované době se za adventuření asi považuje i mačkání šipek a tahání myší.
          • Mato1987
            Tak interaktívne filmy, máš pravdu možno som to zle označil, ale na oficiálnej stránke telltale píšu, že sa jedná o epizodickú, interaktívnu a dramatickú adventúru a ešte k tomu je to v takej nevábnej nemastnej neslanej grafike.
        • Malleth
          Jsou to hry čistě založený na těžkých volbách a následcích. Díky tomu jak dobře mají napsaný a dabovaný postavy jsou ty rozhodnutí zdrojem velkýho napětí a emocí
          • Mato1987
            Hral som prvý diel, či epizódu walking dead a dodnes som nepochopil o čo v hre v podstate ide a v čom spočíva resp. v čom tkvie ten pôžitok z hry.
        • Tak v tom pripade je to rovnake, ako keby si tvrdil, ze ti unika podstata a zabavnost citania knihy, alebo pozerania filmu/serialu (a tym myslim vseobecne, nielen GoT)... Ved Telltale hry su v podstate len do pocitacovej podoby prevedene knizky s vyberom deja, co boli kedysi velmi oblubene.
          • Mato1987
            To je absolútna blbosť, ja knižky čítam rád, len absolútne nechápem, v čom tkvie pôžitok z hrania takých nudných hier ako walking dead, game of thrones alebo wolf among us.
            • Ale sak to je uplne to iste. Citat knizku a hrat hru od Telltale. Jediny rozdiel je miera interaktivity, ktora je samozrejme v hre vacsia. Ale ten dovod preco sa cita knizka a preco sa hra hra od Telltale je absolutne rovnaky (a k tomu pridam aj pozeranie filmov). Proste ten dovod znie 'bavi ma to' a pripadne este teda rozmenene na mensie elementy 'pacia sa mi charactery', 'paci sa mi svet', 'paci sa mi pribeh', pripadne akakolvek kombinacia hore uvedenych.
  • misho8723
    Niekto v čase internetu sa pozerá na GoT kvôli erotike?.. aj 12-roční vedia, že majú lepšie možnosti na výber čo sa tohto týka.. inak ku hre :
    Vcelku dobrá.. páčia sa mi všetky postavy, aj keď áno, vidno, že predstavujú v podstate Starkovcov 2.0, ale sú dobre napísaní, dialógy mi tiež prišli dobré, pomalé tempo po väčšinu času mi prišlo ok, presne v tempe seriálu.. výtvarný štýl fajný, ale celkovo kvality grafiky a animácií dosť slabá, hlavne v porovnaní napríklad teraz vydanou prvou častou Tales from the Borderlands.. hlasy podľa mňa vysoká kvalita, hlavne herec Iwan Rheon hrajúci v seriáli a aj v tejto hre Ramsayho Snowa.. koniec šokujúci aj pre mňa, nečakaný, presne v štýle seriálu (kníh).. najväčší problém, ale nielen s touto epizódou, ale celkovo s hrami od Telltale mám ten, že v podstate moje rozhodnutia majú len malý význam.. tu ešte uvidíme ako to dopadne v ďalších častiach ale po skúsenostiach s predchádzajúcimi hrami nevkladám veľkú nádej do toho, že sa to radikálne zmení.. takže celkovo za mňa za prvú časť OK hodnotenie :)
    • Pilgrim66
      Pod to se podepíšu. Příběh není špatnej, ale je otravný zjistit, že ať člověk udělá cokoliv tak výsledek je stejnej. A ty animace jsou v některých momentech fakt hrozný.
  • applepie_svk
    podla mna ta epizoda mohla byt lepsia, ale na druhu stranu 6/10 si to rozhodne nezasluzi, bola o dost lepsia, ovela viac sa mi pacila nez ktorakolvek epizoda z TWD 2 sezony, no a taktiez som tam videl davku oblubenych charakterov ako aj jedneho kvalitneho psychopata u ktoreho sa ten koniec dal ocakavat.
  • Pane recenzente, když napíšete hodnocení, tak si jej po sobě aspoň dvakrát přečtěte. V češtině taky nevynikám, ale aspoň nevynechávám písmenka. A teď do mě *16* Jinak recenze pěkná *1*
  • Przniči z Telltale opět v akci - komiksy jsme pomalu vyčerpali, tak jdeme vycucnout seriály, ty mají fanoušků (zákazníků) ještě víc. A už to bude jen horší, z Telltale se stává solidní fabrika na boty. Jen doufám že Breaking Bad nechají na pokoji...
    • No asi by fakt bolo lepšie ak by licenciu na komixový TWD alebo GoT dostal taký activision, ten by ti priniesol hry snov :)
    • nekromant33
      Breaking Bad už nemůžou těžit, protože seriál skončil. Zato Better Call Saul...

      Jo a nesouhlasím, že to, co zatím udělali z tý nový vlny (TWD, Fables, Borderlands), by bylo prznění.
    • Pěkný. Počkej, neudělali napřed hry podle filmů ( Jurský park, Zpátky do budoucnosti ) ? Udělali, že?
      • filmy, komiksy, teď seriály... no prostě parta kreativních a originálních týpků!
        • Pozri sa ako dopadli rôzne herné adaptácie od komiksov po seriály a potom hovor dačo o kreatívnych týpkoch. Je pravda že by mohli prestať variť jednu ponožku a trochu aktualizovať herné mechanizmy, napriek tomu ma v rýchlosti okrem CD Projektu nenapadá nikto, kto vie vytvoriť schopnú adaptáciu.
  • Kvoli sexu GoT? To skor Spartakus. GoT ma sexu pomenej zato viac brutality a sokantnych umrti
    • Ty seš ale ubohej *15* Jdi si radši honit nad konzolovým CODem *15* *15* *15*
  • ted sem to dohral. akorat me to nasralo :D ale melo to tenzi.
  • Dívat se na GoT kvůli bradavkám? To možná tak autor téhle recenze nebo nějaká jiná troska...
    • kubi-wan
      Neschopnost některých čtenářů pochopit nadsázku je mi stále záhadou...
      • Promiň, ale já nadsázku poznám a první odstavec této "recenze" rozhodně žádná nadsázka není.
        • kubi-wan
          No jak myslíš... dobře pro tebe.
          • Tak mi to teda vysvětli inteligente - v čem je tam nadsázka?
            • já z toho tu nadsázku taky cítím, kdo by se koukal na GoT kvůli kozám, když má k dispozci internet s prakticky nekonečnou zásobou p0rna všeho druhu zdarma, ale je to určitě příjemné oživení, ten seriál je tak 80% politika a intriky, 10% akce a 10% kozy

              překvapila mě tvá reakce normální chlap vidí kozy, řekně si dobrý případně moc velký/malý/povislý a to bych si šáhnul nebo taky ne, ale ne "ježišmarja, fůůůj, kozy"
            • pepa: Stále nechápu. Co s tím mají společného teplouši? V které větě, v kterém slově je ta nadsázka? Žádná tam není, možná proto se na můj dotaz těžko odpovídá.
            • autor patrně předpokládal, že kozy má rád každý chlap a podcenil zastoupení homosexuální menšiny zde v diskusi
  • Marku na češtině jse děla ;) http://gameofthronescz.blogspot.cz
  • Dobrý den, chci se zeptat, jestli někdo dělá na češtině k této hře. Děkuji za odpověď. :)
    • Opět Tomáš a Datastor. Ale je zde problém kvůli novému Enginu.
      Odkaz na stránku: http://gameofthronescz.blogspot.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit