Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naopak musím říct, že já si hru užil, především teda ten vynikající příběh - až tak, že pro mě zastínil i všechny ty ostatní nedostatky, co hra měla. Takže lze doporučit jen pro opravdu příběhové/GoT maniaky jako já *3*
  • Inquisitor
    Ještě by to chtělo češtinu. Do téhle hry by se celkem hodila, že jo Bobe ;)
    • Comgad většinou překládá kde co. Přesto se rozhodli raději tuto hru nepřeložit. Pravděpodobně se časem někdo najde, kdo překlad začne. Ale až dotyčný zjistí, jaká je to práce, tak s tím přestane.

      Osobně mám s tím hodně zkušeností. A dělat fanpřeklad není nic snadného. Je to velice nevděčná práce. Děláte to zadarmo (málokdy seženete sponzora a pokud ano, je to dost symbolické) a ještě vás za to každý zkritizuje. Letos proto budu už pouze ladit své staré projekty a nebudu začínat překlad žádné nové hry.
      • Marku (nebo klidne i nekdo jinej, kdo vi), prosim te, jde vase cestina pro ME3 nejak odinstalovat?
        Ja jsem ji skusil, vyborna prace, diky za ni, ale dneska vychazi Extended cut, takze bych chtel celou hru zmenit zpatky na anglickou verzi, aby se mi nemichala anglictina s cestinou. Do kompletniho reinstallu se mi moc nechce...
      • a ne? vase cestiny jsou velmi nanic same chyby
        • presne jak to pan trvdy řekl cituji L): Děláte to zadarmo (málokdy seženete sponzora a pokud ano, je to dost symbolické) a ještě vás za to každý zkritizuje. tohle je přesně ten připad
          • Kronoss1
            Ne všechny češtiny jsou špatné, je to dobrý odrazový můstek pro zlepšení angličtiny (já na hráčských češtinách začínal), ale většina češtin je bohužel špatná. Já jsem hrál jen 1 Mass Effect 2 DLC s češtinou od M. Tvrdého a byla dobře udělaná, ale já se ani neobtěžuji češtinu stahovat. Mě to spíše otravuje, protože když člověk čte něco a slyší něco jiného, tak je to špatné.
    • BoB.2
      Škoda nikdo nedělá češtiny na průměrný hry.
      • Inquisitor
        Já si myslim že by se do toho mohl někdo pustit. Uvidíme.
        • Mohli by jste se pustit do učení Ang... Fakt. Naučit se pár slovíček a frází není podle mne problém... Ang ve hrách je většinou dost jednoduchá. A prospěje vám to možná i v reálném životě.
          • Inquisitor
            Ale jo většinu věcí si bez problémů přeložim, ale já jsem pohodlný člověk a mám všechno radši v češtině. Obzvlášť u her kladoucí důraz na příběh a s kvantem textů na každym rohu.
  • prudislav
    z recenze mi vchází jasná 6ka:
    Přestože jde stále o titul, který dokáže pobavit, nelze u něj přehlédnout větší množství nedostatků, často i poměrně zásadních. Vhodná pouze pro fanoušky daného žánru, ale i těm doporučujeme ke hře v této kategorii přistupovat opatrně.
    _____________________________________________________________________________
    jinak pro mě za 7
  • No už jenom tím že shitózní GoT Genesis dostala 4 tak GoT RPG mohlo dostat aspoň 6 - rozdíl v kvalitě je velkej
  • King of the north! *2*
  • no teda hra má své chyby ale 5/10 je hodně kruté ... já se u této hry bavil mnohem víc než u dragon age 2 a mass effect 3 dohromady
    jen třeba systém rozhovorů, který se sice inspiruje dialogovým kolečkem od bioware, ale finállní provedení mě uspokojilo mnohem více než andílek/vtipálek/drsňák system
  • Technicke chyby sa casom odpatchuju, dabing mi nikdy vyraznejsie neovplyvnil zazitok z hry a predrazene veci len uvitam, aspon dovod na grind... aku to ma hraciu dobu?
    Pockam na priaznivejsiu cenu, kriticky patch a kupujem:P
    • ja u toho stravil neco pres 20 hodin, coz mi prijde vcelku slusne... navic mi jako u jedne zmala prijde rozumna znovuhratelnost, protoze (alespon na prvni pohled) mi rozhodnuti prisly docela zasadni a ovlivnujici dalsi postup... pockat na lepsi cenu se ale urcite vyplati ;-) treba v te dobe bude i patch, ktery zrychli nacitani...
  • Tak master & commander Smutný dává 5/10, takže další hra co musim vyzkoušet... Čím nižší hodnocení tohoto borce, tím kvalitnější hra...
    • smejki
      to už je normální stalking *15*
      • ales.smutny
        Proč, zjevně hledá správné tituly, takže dle zadaných kritérií svého hodnocení (5 a méně) mohu doporučit trháky jako Dynasty Warriors 6, Resident Evil: Operation Raccoon City, Everlight: Power to the Elves, A Game of Thrones: Genesis, White Knight Chronicles či Army of Two: The 40th Day.

        Jistě to bude skvělá zábava :)
        • Nesnášim asijský hry, takže DW6 (nenalezena zde recenze) a RE odpadá, adventurám neholduju - tedy Everlight padá (opět bez recenze). Na nějaký pochybný létání s drakama v Genesis taky nejsem zvědavej, krom toho RTS zrovna moc nemusim. White Knight opět dle obrázků typický asijský nesmysl - tedy opět nic pro mě. No a Army of Two (překvapivě bez recenze) sem hrál na PSP a to je solidní hra, tak na 7/10.

          PS: Takže očividně na DW6, Everlight, White Knight a AoT si recenze nepsal. Tedy nechápu proč si ty hry uvedl. A ony dva zbylé kousky jdou mimo mě. Ale snaha byla...
          • ales.smutny
            Psal, jen jinam, vime? :)
            Ale snaha nebyla, jen spatne maskovany vysmech :)
            • Nevíme... a ani nás to nezajímá. :(
              A já myslel jak ses snažil a on mezitim výsměch a dokonce špatně maskovaný...
          • Zdar rmt, jak pochračuje záchrana evropské kultury?

            Jinak Dynasty Warriors 6 je skvělej kousek pro fandy série. Sedmička taky... škoda, že PC verze je JP only. White Knight Chronicles je trošku těžkopádnější JRPG, ale své fandy si taky najde.

            No nic, žij blaze a udržuj nenávist ke všemu asijskému. *3*
            • Nijak, o to sem se nikdy nesnažil.

              Mě nevadí asijská kultura (šikmooček) jako celek, jen nesnášim jejich hry - jejich grafický styl a potažmo ujeté příběhy, manga, hentai a podobné podivnosti. Takže nějaké tlachy o nenávisti jsou naprosto mimo mísu.

              Taky žij blaze, ty pikachu...
        • Army of Two: The 40th Day není tak špatný pokud se hraje ve dvou
      • to už je nenormální trolling *12*
  • Seriál je naprosto vynikající, bohužel teď máme čekání na 3tí řadu až do jara 2013 :(

    Chci se zeptat k té hře, je to na Xbox v češtině? respektive s titulkama?
    • sleepless
      Vsechny verze hry jsou u nas prodavany v ENG, bez CZ titulku.
    • Jen škoda, že to je spíše víc historické drama než fantasy.
      • KIMCID
        to je moc dobře právě
    • Seriál je docela slušná adaptace knížky, která je mnohem lepší. Pokud tě nebaví čekání, doporuručuju sáhnout po knize, obzvláště anglický originál je zvláště vypečený :-)
  • Grrr tohle není normální... Ještě že Frantíky zachraňuje Ubisoft jinak bych nadával na jejich neschopnost okolo pc her... Rozhodně jsem dost naštvanej už jenom z té recenze. Vypadá to že si ten příběh pak někde nastuduji na wikia... Škoda že to třeba nedostal Obsidian *9*

    Aleši, doplňuje příběh hry nějak příběh knih? Třeba i povídek jakými jsou Hedge knight? (který se teprve hodlám přečíst). Děkuji.
    • ales.smutny
      Já bohužel Hedge Knighta ještě nečetl, i když je v pořadníku asi dva roky. Nicméně díky tomu, že hra má celkem široký záběr v čase, tak sem tam se hrdinové setkají s událostmi první knížky a částečně událostí před ní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit