Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc se mi to líbilo. GP jsem měl rád, ale tohle se mi líbilo o dost více. Super.
  • Kein
    Vcelku koukatelné a recenze na Far Cry, řekla snad vše důležité, jak začátek si myslím dobrý.
  • Nemám moc rád pořady o hrách jako takové, ale musím říct, že tahle podoba GP je vážně super. Jak už psal Jindra, narozdíl od Re-Play a starého GP bych se tohle nebál pustit i někomu, kdo se o hry nezajímá a nic o nich neví. Neni to tak křečovitě rádobycool, ale pořád to má celkem spád. Moderátora bych si tam uměl představit možná tak v jednom vstupu na začátku (přivítání diváků, shrnutí co nás čeká) a v jednom na konci (rozloučení, zadání soutěže), mezi jednotlivé recenze bych ho určitě nedával.
  • Vypadá to sice dobře, ale maximálně na netu.V takové podobě to jít do TV nemůže, protože by na to dívali nakonec jen ti skalní příznivci.
    V TV jsou moderátoři potřeba na nalákání širšího publika.
  • zdeeneek
    Pokud budou GP delat i dal v tomhle stylu, tak si me muzou pripsat jako divaka. Dobre namluveny, bez scenek - za sebe davam palec nahoru.
  • Obávám se, že jsem spíš minulá herní generace a ne, není pro mě grafika důležitější než obsah.
    Ale ano, pro pořad jsou podle mě důležití lidé, minimálně jako prvek, který dává dohromady jednotlivé bloky pořadu. Což je tradiční "uspořádání" a dává smysl. Protože pokud tam ten člověk jako pojítko mezi jedním a druhým blokem není, tak je z toho neuspořádanej mišmaš a špatně se na to kouká.
  • h0p3
    Mně je třeba Máša dost nesympaticka, takovej Jirka Štalmach mi sedí o dost víc. *7*
  • Spiker01
    tady ne
  • Nehledě na to že by bylo potřeba upozornit že Game Page vlastně v republice rozjelo větší diskuzi o hrách....GP nekopíruje Re-Play ale je to přesně naopak oni kopíruji GP jen k tomu měli větší možnost než dala GP ČT

    PS: to je ale v jednom odstavci zkratek :D

    WTF?:D
  • Takže recept na uspěšný pořad podle tebe je hlavně symatickou osobu at ma velká prsa a je co rešit v diskuzi :)

    Tohle mi pomaha chapat to proč je pro dnešní generaci grafika duležitější než obsah :) Jen aby se z vas nestali zachvilku jen omalovanky a barbie a ken :)
  • jindra.veliky
    kdybych to mel srovnat s poslednim dilem Re-play (shedl jsem ho asi po pul roce v TV). tak je to o moc lepsi. Hlavne bez krutoprisnejch vyrazu jako "parmeni" atd. To se pak musi cejtit clovek trapne jestli je v mistnosti i nekdo kdo hry moc nehraje...

    *5*
  • V čem je rozdíl?:) Tedy kromě toho že pří pisemné používaš hlavně zrak a pří video hlavně sluch??

    A jo chapu ty při obou hlavně zrak?:) To pak divné tedy je :)
  • Mě teda Game Page nikdy nechyběl - ten pořad stál za vyližprdel...
  • já mam napětí také v uvozovkách:) Myšlenku jsem pochopil....

    Ale verdikt je jen takové populistické sousloví které snad nikoho pokud se nejedná o vyloženy odpad nepohorší :)

    Je to asi tak jako přečíst si obsah u knihy a pak ji doporučovat někomu jinému.

    Jen tak BTW jaky ty by jsi napsala verdikt a dala hodnocení AC III ?:)
  • Jinak přeju hodně štěstí. Určitě to dalo zatraceně moc času a nervů. Tak snad to vyjde a nějaká televize vám s tím pomůže (zaplatit moderátory, dostat mezi diváky).
  • Mahcake
    Tak tak.
  • Bez vstupů moderátora je to takový moc naplácaný dohromady, to tomu podle mě chybí nejvíc. Takže přibrat nějakou sympatickou osobu alá Máša a bude to fajn.
  • Amylee.Anderson
    To napětí je v uvozovkách, protože to vlatně žádné napětí neni... spíš zvědavost. Odůvodnění je také srhnuto ve verdiktu. V psané recenzi je to pro ty, co nechtějí číst celou recenzi. Ale shrnout to, co co teprve budete říkat ve viderecenzi...no...
  • Takže vlastně tímto říkate že vás nezajíma oduvodnění hodnocení ale jen to hodnocení samotné :)

    Mě daleko více zaujalo to střízlivé hodnocení a to že tomu nedali 10 a ukazali to co se ve hře dá dělat....žádny spoiler tam tedy nebyl!!!!

    A jaky rozdil je u video recenze?? :D Přímo tady na games totiž vím kolik videorecenze dostane ještě dříve než si ji pustím :D


    Ale joo ja vás chapu že potřebujete to "napětí" jestli vaše oblibená hra dostane 8 nebo 9 ale myslím že přesně pro takové lidi je pravě Re-Play :)
  • Proč tolik mínusek? Konstruktivní kritika se už nenosí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit