Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-*
  • Vidlevkrku
    Presne tak, by me zajimalo co tady vubec podobni homousi delaji. Podle me je to typicky BUZ Guys, ktery mezi normalnima lidma nema co delat. Prihlas se na Facebook treba poradu TOP Star magazinu a tam si kafrej o debilech a nekydej tady spinu na normalni lidi!!!!!!! *16*
  • Vidlevkrku
    A navic stokrat radsi se podivam na necenzurovane zabery, uvolnenou atmosferu a proste normalni fanousky, kteri to delaji pro fanousky. Neni to byznys a nikde v televizi se to nevysila, je to jen tady pro nas zasvecene :-) Takze komu se to nelibi polibte si ..... To me fakt dokaze vytocit taci magori. Jinak chlapi davejte sem vse co se tady vleze ;-) Uz se tesim na dalsi spontanni zabery !!! *5*
  • Vidlevkrku
    Paneboze z nazoru nekterych buz.... tady je mi na bliti. Misto aby jste byli radi ze vam sprostredkuji vse zajimave co na GComu bylo tak tady kydate jake maji vlasy a podobne. Vsichni si rovnou smazte registrace na Games.cz a bezte do salonu krasy vy nahrati metrousi !!!! *15*
  • Ja to beru, jen za den by klidne slo delat takovych chvilkovych videii 4-5, nebo ne?
  • To bylo tak skandální odhalení, že jsem to ani nedokoukal a šel radši lemtat Staropramen Lemon.
  • Podle flasky to bude nejaky mexicky pivo (prito nasim celkem hnus uprimne receno :) )
  • kostejnesmrtelny
    Já tam teda žádnou angličtinu nevidim.
  • Si kup časopis metrohomo a neopruzuj normální lidi ještě se ti oloupe lak.
  • Naprosto skvělé, konečně nějaký videoblog, který jsem nepřeskakoval :-D, pohled na neviditelné hodinky taky skvělý. Nic si nedělejte z toho, že vás kritizují metrosexuálové tohoto webu, kteří jsou jistě naprosto šik :-).
  • přesně tak... Nic strojeného, ale uvolněně a v pohodě a tak to má byt. Zajímalo by mě, jestli to mají nějaké pívo. Jestli jo, tak klobůk důle za takový super přístup. Jen tak dál (:
  • :*
  • brain damage
  • dobra anglictina, kde si sa ju naucil?
  • tieto video prenosy su genialne, games.cz ide velmi dobrou cestou, len tak dalej! prejav je uplne v pohode, uvolneny a priatelsky, chcel by som vidiet tych mudrlantov co tu vypisuju jak by to oni predniesli.
  • corona ze je hnusne pivo ? si zabil. plznicka je plznicka ale corona nie je hnusna lol.
  • Přeloženo skrze google -

    Nech si to svěží a chytrá, já po vás trought serverů, jste pracoval na .... A to něco znamenat

    Popravdě ani já nevím co jste tím tak úplně myslel:D
  • JohnyTheZik
    a kde vidis tu anglictinu? :D schovanou za tema silenejma hrubkama a nesmyslnejma vetama? :D
  • "Keep it fresh and clever, i following you trought servers, you worked at.... And that mean something!"

    PS: Zdálo se mi, že tu není moc chvály, a angličtina by mohla eliminovat reakce dětí.
  • Je zajimavy jak vzdycky vsichni vedi jak maji ti druzi vypadat, jak maji mluvit a co maji delat. Fakt neskutecny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit