Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PravyMonty
    Ty nové hry(Heroes of storm, Hearthstone) vypadají tak dobře, až jsem dostal chuť na ostatní hry od Blizzardu.
  • Tak Blizzard právě odhalil pátý battleground: heroesfan.cz/novinky/novy-battleground-garden-of-terror/1/
  • Prijde me to takovy zmateny, moc hrrr. Me prave vyhovuje ze je Dota je takova pomalejsi, tohle na me bude mit asi moc velky tempo, ale napady sou tam zajimavy to jako jo.
    • Overwatch
      Zmatené ani ne, ale je pravda že to je výrazně rychlejší a intenzivnější, než Dota 2. Což je fajn - komu vyhovuje rychlost, může hrát Heroes, komu spíš pomalejší rozjezd a má na to čas, může hrát Dotu. Slovy Kevina Butlera: "You know who wins? Everyone!" :)
  • to tyrkysove nevyžehlené pyžamo bylo opravdu nutný?
  • petr88
    Základní informace o hře a jejích mechanizmech, v čem je Heroes jiná než ostatní MOBA hry http://heroeszone.cz/heroes-of-the-storm/
  • Pro ty, co přemýšlí nad srovnáním s dotou a lolkem, doporučuju tohle: http://heroesfan.cz/clanky/heroes-of-the-storm-preview/1/
  • Jaká je tak průměrná délka jedné hry 5v5? Koukal jsem jen chvíli a hned tam něco šíleně ničili, tak mě to zajímá...a jak je to asi tak oproti DOTě a LoLku?
    • PravyMonty
      Hry jsou kratší než u konkurence(pravděpodobně díky/kvůli té soše draka), ale tempo hraní je svižnější, takže se to pocitově vyrovná konkurenci(V lolku nebo dotě zabijete hodně času tím, že prostě jdete na linku tady ne).Do hry je o hodně lehčí se dostat, na rozdíl od konkurence, takže si nemusíte přečíst deset návodů než začnete hru pořádně hrát.Komunita zatím není tak strašná jako u konkurence(což se může změnit po vydání), takže se některé hry tak nepotáhnou.
    • Jack1947
      Ve SMITE jsem měl jeden zápas většinou CONQUEST i přes 50minut s tím že jsem prohrál pořádně, ovšem komické bylo skoro 50minut Assault kde ač se prohrávalo tak se nakonec vyhrálo ( ztráty byly obrovské). *2*

      Pokud je tady 15-30minut cca tak je to dobré.
    • Overwatch
      Většinou tak 15 - 25 minut. Může to být míň a může se to klidně i protáhnout, ale většinou to je do těch 20 nebo 25 minut.
    • Ronox
      Pokud je jeden dobrý tým a druhej plnej začátečníků, tak cca 15 minut jinak průměrně jsem hrál kolem 20-25. Měl jsem jednu hru i kolem 40ti minut, ale to byl hezky vyrovnanej souboj a taková ta klasická přetahovaná. V Dotě 2 jsem to měl různě, ale většinou minimum bylo kolem 30ti minut.
      • Pilgrim66
        Tyjo bezostysne zavidim alpha pristup *1*
  • Po pár rokoch Doty (mód) som presedlal na LoLko ktoré ma bavilo cca 3 roky ale teraz som si dal asi pol roka pauzu a po návrate som bol zhrozený... úplne to zhovadili a vôbec ma to už nebaví ale ako som pozeral na video tak toto ma bude určite baviť (môže to byť aj tým ,že som hral všetky hry od blizzardu až na starcraft) :) Teším sa , snáď vypustia čoskoro nejakú open betu
    • Veskoslav
      Doporučuji si, pokud nemáš, zatrhnout Betu ve tvém profilu na battlenetu. U Hearstone to fungovalo to, že čím dříve jsi zašrtnul či se aktivně účastnil fór Blizzardu ohledně hry, tak dřív jsi dostal klíč.
      • Blizzard se opakovane vyjadril, ze klice rozdava zcela nahodne a jakakoliv aktivita/hw spec na to nema vliv. Jedini lide, kdo maji prednost, jsou trendsetteri, tedy hlavne popularni streameri.
  • blbost. maximalne zjednodusene pre deti
    • Super, tak to jsi jejich cilovka *1*
  • Jack1947
    Nevím no, MOBA hry asi nebudu moct aspon né v takové podobě co vycházejí. Tohle nebude vyjímkou zůstanu radši u SMITE tam je to všechno narovinu, 3rd person a i přestože se to nedá skoro hrát mne to baví.

    Klikání mne nebaví zkusil jsem Strife a vidím že tohle rozhodně asi nebude to co by me bavilo. (o grafiku nejde ta plní svůj učel).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit