Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PravyMonty
    Ty nové hry(Heroes of storm, Hearthstone) vypadají tak dobře, až jsem dostal chuť na ostatní hry od Blizzardu.
  • PravyMonty
    Hry jsou kratší než u konkurence(pravděpodobně díky/kvůli té soše draka), ale tempo hraní je svižnější, takže se to pocitově vyrovná konkurenci(V lolku nebo dotě zabijete hodně času tím, že prostě jdete na linku tady ne).Do hry je o hodně lehčí se dostat, na rozdíl od konkurence, takže si nemusíte přečíst deset návodů než začnete hru pořádně hrát.Komunita zatím není tak strašná jako u konkurence(což se může změnit po vydání), takže se některé hry tak nepotáhnou.
  • Tak Blizzard právě odhalil pátý battleground: heroesfan.cz/novinky/novy-battleground-garden-of-terror/1/
  • hehe a hral si LOLko vubec jajen ze to hraju 2 mesice nevrazil sem dotoho ani korunu a uz mam Brauma a yosua kterej stoji 6000 a ktomu dalsi asi 4 postavy takze prosimte nelzi jo dik
  • v tom případě to jsou, ale špatně hrající spoluhráči... není to (ne)výhoda hry, naopak je to už i z tohoto důvodu vysoce strategický prvek. Nejen umět dobře lasthitovat, ale také nechat ho nechat umět přenechat spoluhráči.
  • petr88
    @itharael: Ten web není můj a co se tam streamuje je na lidech, kteří to streamují, když to někoho baví, tak proč nestreamovat i jiný hry. Nechápu moc ten rage. Jako kdyby za to někdo z nás měl prachy :D Navíc tu napíšu svůj názor a hned je oheň na střeše...
  • petr88: To víš, pro samou alfu a streamování není čas opravovat talenty, které se stejně pomalu co týden mění. Ale hrdiny máme všechny, abych opravil to, co jsi napsal nahoře. Jinak jestli si tu chceš poměřovat penisy, tak jsi na špatné adrese, tady to nikoho nezajímá. Ty máš svůj web, my svůj. Jo a na telefonu i tabletu mi to záhadným způsobem běhá krásně, takže nevím, v čem je u tebe problém. Vy přinášíte rádobyvtipné obrázky, stream Diabla a cosplay Malthaela, my informace o Heroes of the Storm. Každý má něco, nazdar.
  • Jack1947
    Ve SMITE jsem měl jeden zápas většinou CONQUEST i přes 50minut s tím že jsem prohrál pořádně, ovšem komické bylo skoro 50minut Assault kde ač se prohrávalo tak se nakonec vyhrálo ( ztráty byly obrovské). *2*

    Pokud je tady 15-30minut cca tak je to dobré.
  • petr88
    hrdiny nemáte aktuální, skilly ani talenty taky ne. Kompatibilní s telefonem nebo tabletem taky nejste, tak v čem jsem pomlouval? Jestli bereš teda že máte hotový lore, tak to mají heroeszone taky
  • Overwatch
    Fakt je to v pohodě. Za to pohodové víkendové hraní jsem si vydělal na čtyři hrdiny. Takže netřeba se bát že by byly ceny v goldech nějak přestřelené a nedostupné.
  • Overwatch
    Zmatené ani ne, ale je pravda že to je výrazně rychlejší a intenzivnější, než Dota 2. Což je fajn - komu vyhovuje rychlost, může hrát Heroes, komu spíš pomalejší rozjezd a má na to čas, může hrát Dotu. Slovy Kevina Butlera: "You know who wins? Everyone!" :)
  • Ou shit, přesně tohle jsem potřeboval, díkes.
  • Pilgrim66
    Tyjo bezostysne zavidim alpha pristup *1*
  • Prijde me to takovy zmateny, moc hrrr. Me prave vyhovuje ze je Dota je takova pomalejsi, tohle na me bude mit asi moc velky tempo, ale napady sou tam zajimavy to jako jo.
  • to tyrkysove nevyžehlené pyžamo bylo opravdu nutný?
  • Super, tak to jsi jejich cilovka *1*
  • petr88
    Základní informace o hře a jejích mechanizmech, v čem je Heroes jiná než ostatní MOBA hry http://heroeszone.cz/heroes-of-the-storm/
  • Overwatch
    Je to fakt jen dojem po jednom víkendu, ještě uvidíme. Ale fakt je ten, že v Dotě se prostě o ty last hity se spoluhráči občas přetahuješ...
  • Overwatch
    Hw nároky zatím nejsou, viz https://us.battle.net/support/en/article/heroes-of-the-storm-system-requirements

    Ale náročné to fakt není, vychází to z SC2, takže obecně řečeno pokud rozjedeš SC2, tak s Heroes of the Storm asi nebudeš mít problémy.
  • Overwatch
    Objektivně je pro mě momentálně nejlepší Dota 2, ale subjektivně mi spíš vyhovují změny a úpravy, které jsou v Heroes of the Storm.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit