Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda na grafice si uplne nepotrpim, sem tam si zahraji stare pecky jako UW2, Gothic. Ale bud je to kvalitou videa, nebo tahle hra na rok sveho vzniku vypada dost otresne. Podstatne hure nez DS1. Skoda, ze neudela nekdo rozumnou recenzi PC verze, kde by se snazil pokud mozno objektivne zhodnotit tuto hru.
  • Ja sem zkoušel Dark Souls prvni dil na PC a to se nedalo hrat to mi sekalo trhalo a to mam gtx 680, nedalo se to ovladat :( to ja tak odmitam hrat, musi clovek znat jednicku aby pochopil dvojku nebo je kazde o jinem?
    • Jedničku jsem zkoušel na asi šest let starém stroji s Intel Core 2 duo 3.00 GHz, 2GB RAM a s GTX260 a až na pár lokalit naprosto v pohodě. Třeba lokace s tim obrovskym drakem skoro na začátku občas cukala, když chrlil oheň a pak jsem měl problém s cukáním dole v Blightownu, bo jak se to jmenovalo. ALe jinak se to dalo v pohodě hrát i s velkejma bosákama, vč. DSfixu pro lepší rozlišení. Mouse fix jsem nepoužil, bavilo mě hrát to na ovladači, konkrétně Logitech Dual shock.
    • To je dost podivne, protoze ja to hral na GF9600GT a jelo to ve FullHD na nizke detaily celkem v pohode.
    • vetšina hraču tvrdi že jednička je lepší jen si tam doinstaluj DsFix + MouseFix
  • michelangelocz
    V souvislosti s Dark Souls jsem premejslel, ktery hre neuskodily pokracovani a vetsi popularnost a zustal mi jen Zaklinac a Deus Ex. Kdyz teda beru v potaz hry, ktery vznikaji uz v dobe, kdy je vubec realny mit nejakej vetsi uspech definovatelnej penezi a vazanej na stale se zvetsujici hracskou obec.

    PS – At to neni uplne OT, tak letsplaye fakticky nedovedu sledovat, kor kdyz jde o hru, kterou navic sam hraju :)
    • michelangelocz
      Uplne jsem zapomnel na Bioshock – ten s dalsimi dily taky do kytek nesel.
      • Kozy
        Ne?
    • ja teda vubec nesleduju letsplaye nechapu proč bych mel sledovat jak nekdo druhej hraje hru si ji prece radši zahraju sam ne? fakt nechapu tenhle fenomen letsplayeru
      • up_er
        co na tom nechapes? je proste zabavny sledovat lidi jak reagujou kdyz hrajou hry:)
        zeptej se na youtube pewdiepie a jeho 23 milionu odberatelu co je na tom tak bavi...
        • no to by me taky zajimalo...
      • C-BEAM
        ja zase nechápem ako môže mať niekto tak obmedzený pohľad na svet ako máš ty.
      • Treba nekdo nechce hrat, ale rad se podiva, jak ta hra vypada ! ;)
        Ja taky hraji jen malo her. ale klidne pred spanim si pustim na tabletu nejaky lets play, z hry, ktera me mi treba libi, ale nemam tolik casu, abych ji hral. ;)
        • WhySoSad
          Využiju téhle možnosti a sprostě sem lupnu svůj LP, podívej se na něj a třeba se ti to začne líbit ;)

          http://youtu.be/NDbuEauJbYs
          • ja na Tebe koukam. At uz je tu PC verze. :ú ..jen skoda te grafiky. *9*
            • WhySoSad
              Díky za reakci, jsem rád že se líbí, snažím se to dělat pro dospělejší publikum :) Je to asi tím, že to slýchám všude kolem sebe, tak to člověk nějak vezme za svý a ani to nevnímá... Když si to teď říkám pro sebe, tak to opravdu zní blbě, ale to si prostě v tom zápalu boje člověk ani neuvědomí ;)
            • Nazdar, tak jsem kouknul na nějaký tvoje videa a musím říct, že se to poslouchá fakt dobře, takže tě asi budu do budoucna sledovat.

              Jen jestli můžu poprosit např. věta: "zkusím na něj jumpnout" - fakt je to nutný takhle mrvit tu češtinu? Nešlo by to bez těch retardovaných slov? Fakt mi to moc vadí jak takhle pořád každý musí za každou cenu mluvit i když si neuvědomuje jak hloupě to zní.

              I tak ti přeji mnoho štěstí a pevné nervy :)
            • WhySoSad
              To rád slyším :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit