Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark
    Nehrál jsem, ale pochopil jsem to tak, že budeš procházet nějakou část mapy, kde budeš plnit úkol, přičemž po tobě půjde Vetřelec. Předpokládám, že v tomhle módu není příběhová linka, a půjde tedy v zásadě o režim pro "strachomilce" :)
  • Byl jsem posranej a to jsem se na to jen díval hrát to by byla asi moje smrt ale i tak jsem v pokušení si to koupit :D
  • Jack1947
    Chtěl jsem napsat jak trapnej si...ale zdá se že to dopsali jiní jo trapák. Navíc kdyby to ta byla pravda vid. *7*
  • DeDy
    Nedávno jsem se zapřisáhl, že už žádnou AAA hru nechci ani vidět. A ejhle tohle na moji makovičku.
    Nepochopil jsem, jak funguje ten druhý herní režim SURVIVE. Je to tak, že v něm odpadá kritizovaný začátek a konec hry?
  • Ale hard je doporucena obtiznost! *3*
  • Nebo si to stáhne.
  • Hlavně, že to tady stále je a vyjebaný cenzor to nesmaže. Raději maže normální příspěvky.
  • Někdo chodí pro jídlo do lednice a někdo do ventilace. To je život *2*.
  • Luke
    Za mnou teda nikdy nevlezl. Nehrál jsi to na hard?
  • septicflesh
    jsi hňup
  • ano, s tym som aj pisal ten povodny text.
    ale potom ma napadlo, ze nie kazdy pozna Alien lore, tak pre niekoho moze byt aj spoiler toto a aspon si hru tak "uzije" viac
  • tazko to moze byt spoiler u filmu z 86. roku
  • jak vymazem svoju spravu? -.-
  • pokial viem, tak neumrela.
    na zaciatku filmu aliens, kde sa ellen dozveda, ze jej dcera umrela na starobu.
    cize, nie je mozne co tvrdis ty.
    "Amanda died at the age of sixty-six, two years before her mother's return fifty-seven years after her initial disappearance. Sometime before her death she married, taking the name 'McClaren', but had no children.."
    presne, je to tak i vo filme Alien.
    ked uz chces spoilovat, know the facts b1ch!
  • Mart9
    Jen na konci? To seš dobrej, Pavlovi v gamesplayi zemřela hned několikrát.
  • Teba si najdem a budes utekat k matke pod suknu.
  • Ale vlastní old-gen konzoli.
  • Kristova noho. Blbost. Tedy pokud tvůrci neobešli druhý film a skutečnost která byla Ellen Ripleyové sdělena ve speciální edici Vetřelců (Což se mi zdá jako úplná blbost). Každopádně seš obyčejný hňup už z to důvodu že když už chceš spoilerovat tak to máš dát na začátek textu ty HOo-VAa-DOo.
  • Si ty kar
  • Jack1947
    Ok, takto zkusím... ( ještě že se dá změnit obtížnost během hry) néé jako BO2 kde jsem to kvůli chybě musel dopařit v easy obtížnosti což byla potupa už u tak krátké hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit