Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ver tomu ze na hard obtiznost je to asi nejtezsi protivnik co sem ve hrach videl ted jsem opakoval jednu lokaci vickrat za sebou a pokazdy se zachoval trochu jinak a vzdycky me vycmuchal :-D konecne jsem to dal .ale nervy z toho v prde.. :-D
  • a hlavní hrdinka na konci zemre (pro ty co to ješte nehráli - pozor spoiler)
  • ono by to šlo udelat jenže to by tam muselo byt vetrelcu víc, čili hra na motivy druheho dilu (vetrelci). to by mne taky bavilo víc, survival se zbranemi
  • Jack1947
    Ještěže jsem se nedozvěděl že nakonec AI vetřelce je jen slepě naprogramovaná tak aby jen následovala hráče, i když ono to tak jaksi je ne? hmm radši se nechám překvapit.
  • pockej, pockej, jestli jsi pravej jack, tak ten tu rikal, ze nema dx 11 kartu, ten si to zahrat nemuze *5*
  • Ghost47
    Jen se neboj a schovávej se v šachtě, nepos**ný mu chutnaj víc *1*
  • Jack1947
    Jsem rád že jsem si Gamesplay nechal ujít, věřím že to byla podívaná ale kazit si hru? spoily to fakt ne... stačil ten nehezký spoileer s tou ventilačkou tady v diskuzi (!!) díky , možná jedna z nejpodstatnějších částí a ted už se bát nemusím. *7*
  • Ghost47
    Právě jsem byl ve ventilaci sežrán (a ne, nevytáhnul mě a ani neviděl, že tam lezu). Prostě se občas zajde podívat i tam, jestli náhodou nenajde mozeček k svačině *4*
  • Magister_Peditum
    Vetřelec se za tebou teleportuje, aby byl stále ve stejném levelu, jako ty. Vzhledem k tomu, že je hra postavena na tom, že mu musíš zdrhnout, tak by bylo dost trapné, kdyby se zasekl někde na druhém konci stanice a ty si po zbytek hraní ani jednou nepotkala...smiř se s tím.
  • Mimochodom Alien Islation ma neoficialnu podporu Oculus Riftu. Je v hre ale standardne nieje aktivovana. Uz sa podarilo zistit ako to zapnut a v zasade to funguje. Tesim sa na vyskusanie :-)
  • Já bych třeba uvital nějaký prvek náhodnosti a překvapeni né vědomi že hluk se automaticky rovná naběhnuti vetřelce. Ale jak už řekl recenzent tvůrci nastavili nějaká pravidla a buď je hráč přijme a koupí nebo né. *6*
  • Už se někomu podařilo ochočit si vetřelce? Mně jo, aportuju mu židle a on mi je nosí!!
  • Jinak hraju na HARD. Hraju to asi 5 hodin a stále nejsem ani v 7 misi kterou Pavel hrál. S mym připosranym stylem se to délkou natáhne možná až na Skyrim *1*
  • Tak tohle určitě grát nebudu *1*
  • Jasny, pujdou kazde z jedne strany stanice, v pulce se potkaji, a hra skonci krasnym filmeckem *1*
    Nevim jak jinak docilit toho aby byla hra napinava, nez kdyz na tebe bude utocit vetrelec!
    Ty to snad vis?
  • Podle mě se Vetřelec posouvá s tebou po levelu a to z toho důvodu aby ti prostě neustále šlapal na paty. Vážně bych nechtěl aby Vetřelec utek na druhou stranu stanice a já si v klídku dohrál zbytek hry.
  • Pusobí to na mě jako by koncept hry stavěl na tom že postava je z vetřelcem svázaná tak 30 m dlouhým neviditelným lanem. Když si hrdinka prdne (vystřelí) tak vetřelec je tam v mžiku, vypadá to jako by se děj odehrával v 4+kk a né na obrovské vesmírné stanici.
    Připouští vůbec tvůrci variantu že Ripley by se mohla pohybovat na jednon konci stanice a vetřelec na druhém?
  • Byl jsem v půlce ventilace. Z vlastní zkušenosti vím že pokud vás Alien vidí do ventilace vlézt, vleze tam za vámi.
  • No tak si ten kámen zase pěkně vrať zpět ... není to časté, ale ...
  • Koukám už po konci gamesplaye. Nevím jak se to probíralo v chatu. Pavel říkal že za vámi Alien nevleze do ventilace. Toto tvrzení z vlastní zkušenosti vyvracím *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit