Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemuzu se dockat, az poprvy v rpg budu moct udelat kompletni kolečko: hospoda, ožrat, nažrat a pak vrchol všeho nextgenu.... do kadiboudy a pěkně v HD se vys**t!! :) pak možná nějaký questy, záleží jak se mi to povede...
    • Az na to, ze to nebude poprvy, tyhle veci uz tu davno byly, jen to dneska uz neni dost nobl, a deticky by nepochopily, ze jim jejich panaca umrel proste hlady ... to se prece nemuze stat ne? Dyk med dava medved, maslo je z kukurice a parky rostou na poli ...
  • Je v tom vidieť neskutočne veľa úsilia a snahu robiť veci inak a poriadne. Keby som bol Čech bol by som hrdý, aj keby tam nakoniec boli nejaké bugy, trebárs v AI alebo trochu trhané animácie. Inak z Bethesdy si robia srandu aj inde, tak neviem prečo Vávra tu je terčom takého hatu zato že si dovolil kritizovať Bethesdu:
    https://www.youtube.com/watch?v=yvGXCisAaR4

    Jasne ak to bude hw killer nikto z nás nebude nadšený, ale spomeňme si (my starší) ako kedysi vychádzali hry a hralo sa na 20 fps a muselo sa upgradovať... Je ľahké machrovať so 60 fps pri hre ktorá je len port z konzole a nič moc sa tam nevykresľuje ani nepočíta.
    • Slováků pracuje ve WH dost, 2/3 AI tymu jsou slovaci. Takze ti nic nebrani byt hrdy na KCD. Jinak tady v Praze je porad Československo.
    • Ty nevladnes gramotnosti co? Nejde o to, ze kritizuje (zcela opravnene) Skyrim a dalsi, ale o to, ze se vsude prsi, jak on, Buh, udela neco daleko lepsiho. Zatim vse nasvedcuje tomu, ze nedokaze hru dostat ani do stavu, v jakym bezne vychazej hry prave od Bethesdy = zabugovany jak svin. Jestli totiz tohle nekdo vydava za betu, tak ja sem Astar Seran.
    • Nacionalismus - být hrdý na věci, které jsem sám nedokázal a nenávidět lidi, které jsem nikdy neviděl.

      Pokud se ti jejich práce líbí, tak se nestyď být na ně hrdý i přesto, že máš v občance v kolonce místo narození napsáno Slovensko.
      • Kdyby byli všichni jako ty, tak nás orient převálcuje do 20 let.


        Člověk bez národa byl by ničím.
        Tomáš Garrigue Masaryk
      • Nejsi trochu mimo?
        • Ty jsi teda houby filozof.
          Jen bojuji proti zkostnatělé instituci národního státu.
          • Ještě řekni, že slováci mají být hrdí na pražský hrad aby to bylo spravedlivé. Jsi směšný.
            • To byl příklad, stejně bych mohl říct, že jako Čech mám být hrdý na eifelovku. Je to nesmysl, pokud jsem si teda nevysnil utopický svět bez států.
            • A copak máš být hrdý na pražský hrad ty? Kdo je tady potom směšný.
  • Ty souboje jsou komický.
  • No nevím, hrozně bych Vávrovi přál úspech a jakmile hra vyjde, prostě si ji koupím ať bude jakákoli. Ale mám takovej pocit, že většina lidí, kteří měli zájem si ji už koupila a až to vyjde, bude nás kupujících pomálu. Vlastně to celý vyrábějí na dluh a za prachy co dostali dopředu a nevěřím, že to může vydělat ty miliony dolarů, který do toho Bakala nastrkal. Co do toho narvaly ty tisíce lidí, kteří si hru předplatili, to se přece už dávno prošustrovalo a kupovat si hru znovu už nebudou muset. No.. uvidíme, zatím se pořád zmenšuje, škrtá, dělí a slevuje z původních plánů a hlavně slibů, které byly prostě docela sebevědomé a nebojím se napsat i velkohubé.
    • Tak trochu im predsa pomoze to, ze je hra rozdelena na tri casti akoby a vsetci (vratane mna) mame kupenu tu prvu a tie ostatne uz sa budu kupovat znovu s tym, ze uz do nich tolko penazi nemusia vrazit, kedze vacinu pouzitelnych veci budu mat hotovu.
      • Už aby se člověk těšil na další díl .... Engin, mechaniky, nástroje hotovy ...takže se bude prakticky řešit jen havec questů a velikost mapy. Doufám že to dopadne na způsob F1 a F2, kdy dvojka byla několika násobně propracovanější a větší :)
  • Vy jste tady snad vsichni na hlavu.
    Jednomu vadi, ze se tam nemluvi hatmatilkou, starocesky, ktere by nikdo nerozumel.
    Dalsi chce v demu projit celou hru, i kdyz demo slouzi aby si clovek osahal nejakou mechaniku hry jak se to bude hrat. Nevim co by chtel delat az to vyjde, kdyby vsecho prosel uz v demu.
    Dalsimu vadi, ze tam nebudou decka, do kterych by mohl sekat.

    Kdyz jste to vedeli, ze to bude naprd, nemeli jste jim nic posilat.

    Pockejte az to vyjde a pak ho muzete jit dotriskat.
    • Tak je to beta, demo, placené demo, nebo placené beta demo? *1*
    • Ty decka jsou docela problem, vzhledem k tomu ze se tu vavra navazel do skyrimu.(imo nejhorsi tes, takze nic proti, ale nakakal si do bot).

      Imo jestli tam nebudou zachody, tak to nikdo hrat nebude.
      • Hlavně aby tam byly různé druhy stolice! Však je to RPG.
    • Až to vyjde tak všichni budou pařit až do morku kostí *1*
  • Není pravda, že Přibyslavice už neexistují, každej rok tam jezdím na chatu :-D nachází se v okrese Třebíč, kraj Vysočina :-)
  • Vzpomínáte si, co lidem vadilo (mimojiné) na Fallout 4? Ty možnosti v dialozích, kdy není jasné, co postava řekne. Kdo se nepoučí z chyb je odsouzen si je zopakovat... akorát na to spíš doplatíme my, než WarHorse *7*
    • Meow
      S tímhle naprosto souhlasím. Nicméně to tady je mnohem lepší jak ve F4, kde bylo mnohdy ano/ne/sarkasmus a nevím co ještě. Ale doufám, že na to dokáže někdo udělat mod, fakt nechápu, proč to takhle dělají.
    • Jo, to mi vadí taky. Chci přesně vědět, co postava řekne, než zvolím možnost.
    • ravux
      Ja bych to nevidel tak tragicky. Nekde mas na vyber konkretni vety, nekde jen temata. Ve starych adventurach byly jen ikony a nijak to neumensovalo kvality vlastniho scenare, ktery jsi potom otevrel. U zmineneho Falloutu 4 to byla uz jen takova posledni kapka k tomu, ze to a) neni fallout b) je to debilni hra.
  • Jak ta bojovala 2 npc a jeden ho odkopl..
    To bylo supr. Jestli doladi animace, tak to bude bomba.
    K boji. Chce to v klidu a nezmatkovat. Systém je pochopitelný.
  • ChyrenCZ
    Tak já se těším na to, až budu studovat soubojový systém a doufám, že budu za to odměňován. Jinak grafika se mi moc líbí. A jsem velmi zvědavý na rozmanitost prostředí. Taky bych chtěl mít v pokročilé fázi hry kolem sebe nějakou skupinku a přidat se na straně Husitů v bitvě proti Křižákům. Uvidíme, co s příběhem. Dostanu se do hradu? Budu řešit nějaká morální dilemata? Setkám se se zástupci cizích mocností na tomhle území? Naučím se něco zásadního z tehdejších poměrů ve společnosti, uvědomím si, že život v té době závisel velmi úzce na komunitě a její soudržnosti? atd. atd. Těším se. MOC. *5*
    • Budes tak maximalne resit, proc se ti zasek mec o neviditelnou prekazku, jak je mozny, ze tech chlap, co si ho uz 5x zabil zas vstal z mrtvych (podle Vavry to jinak udelat nejde) ... a az dojdes na okraj lesa, zobrazi se ti hlaska, ze pokracovani v dalsi epizode.
    • USER47
      Husiti tam vůbec nebudou, vždyť se to odehrává v roce 1403...
  • Vždy jsem byl zastáncem 3rd person pohledu. Ale po té co jsem viděl tu krajinu v KC, tak jsem rád, že to bude 1st person. I když si to možná někdo neuvědomí, tak ve 3rd person se stále díváte na postavu trochu shora. Tedy stále koukáte do země. Zatímco v 1st person se krásně pohlíží do krajiny, pohled je níž a všechno to krásné je kolem Vás. Vávra měl pravdu, že 1st person lépe vtáhne do hry.
    • to je snad jasne uz nejakych 25 rokov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit