Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta hra je v bete celá? protože beta znamená celou hru.
    jinak ja bych byl proto aby hlavní postavu v prípade čskeho dabingu daboval dobrovsky. jsou si stejne relativne podobní
    • USER47
      Ne, beta neznamená celou hru. Beta (obvykle) znamená feature complete, což je v případě her oproti normálnímu softwaru trochu otevřený intepretaci, ale pokud za features považujem systémy, na kterejch hra funguje, tak tohle už feature complete je.

      Obsah samotnej pak můžou přidávat do aleluja, aniž by to funkčnost samotnejch systémů nějak ovlivňovalo.
      • Jasne, treba ta fungujici AI ... lol. Beta znamena a vzdy znamenalo 100% dokonceny SW, a je jedno jestli je to hra. Pochopitelne pri schematu jaky vavra pouziva asi nejde ocekavat, ze by pustili ven kompletni hru, ale melo by vni byt vse co byt ma (zadny placeholdery).

        Beta se (treba) slozi pri instalaci na tom, ze v systemu neni nejaka knihovna - proto je to beta, aby se to otestovalo, prislo se na to a ta knihovna se ke kre pribalila. Beta ma treba problemy s FPS, proto se to testuje na ruznym HW, aby se to odladilo. Beta muze pochopitelne obsahovat spoustu ingame bugu, qsty nemusi fungovat spravne ... ale musi byt hotove a ve hre.

        Jinak je to totiz zcela knicemu, protoze pokud budes na tomhle resit, ze to ma spatny FPS, a nejak to vyresis, a pak do hry prasknes uplne jiny animace, pridas AI ... tak ti FPS padnou znova nahubu, takze si nevyresil vubec nic a muzes zacit znova. Proto se do bety !!NIKDY NIC NEPRIDAVA!!!
        • blablabla zase tuna kydů o ničem. Za0nanoval sis nad sebou dostatečně? ....
  • Já nevím co si všichni stěžují. Sám sem byl v bete asi jen 5 minut ale z toho co sem videl to vypadá nádherně. Ano postavy a jejich obličeje zatim nevypadají kdovi jak, ale to se může nebo nemusí změnit. Doufam v první možnost.
    Lidé si pravděpodobně za poslední dobu zvykli na to že beta je jen vlastně takové demo hotové hry. Pak někdo vydá betu která se za betu jen nevydává, ale skutečně betou je a najednou to působí obrovský rozruch.
    Ja osobně více z této bety než oněch 5minut,kdy sem 3min jezdil na koni 2 min mlatil 2 vojaky hrát nehodlám.Beta je ve stadiu ne úplně hotovém a ja si nehodlam kazit zážitek.
  • vypadá to zatim strašně :D ale tak času mají dost. Nejvíc mě zarazili obličeje a mimika. Je to fakt divný, ale chápu je to beta.
    • Já nechci stříka* předčasně ale začínám mít z toho čím dál větší obavu čím dříve se blíží datum vydání... Vypadá to pekelně sterilně..beta nebeta... Hra už by měla vypadat blíže k finální hře toto spíš je pořád ALFA...
      • nevim jestli jsem koukal na stejný video, ale třeba ten průjezd kolem říčky s Maďarem...jsem chvilku znejistěl, jestli to neni natočené real kamerou. Až mě zamrazilo. To jsem zatím u žádných omalovánek nezažil.
      • tvl. borci, jste na to koukali ve 360p, nebo co? *7* Nasvícení, detailní textury, nádherná krajina, která nemá srovnání, nádherné vesnice ...momentálně to nejhezčí, co kdo vytvořil v cryenginu.

        Si to kupte a zahrajte betu na vysoké detaily ...i stream na youtube má nějakou kompresi a nevypadá to tak pěkně jak když to hrajete. Podvečerní procházka v dešti v lese nemá obdoby ... veškeré stromy, listí, zem, kmeny mají efekt stékající vody a je to prostě krása.

        Nechápu ty kecy kolem, že to není pěkný.... Ano není to pěkný, je to nádherný. Vávra zase dokáže že nejen češi umí :)
        *5* *5* *5*
        • V Bohnicich maj vychazky a poustej chovance na net? Co nechapes na tom, ze pekny obrazecky nikoho nezajimaj? Kde je ta HRA!?
          • buzn0
        • Upřímě já na to v 360p koukal, protože to ze záhadného důvodu nešlo na nic jiného přepnout.
    • Vždy, když vidím nějakou prezentaci hry, ať už se jedná o trailer, gameplay atd..., pořád mi tam chybí ta propracovaná hra do detailů s komplexními questy a inteligentními NPCčky, jak o ní všude Vávra mluví. Mám skoro pocit, že má nějakou vizi (podle mého dobrou), ale výsledek tomu opravdu neodpovídá. Je jako muzikant, který neumí poslouchat sám sebe. Chápu, že se jedná o "betu", ale zatím tam není ani náznak čehokoliv, co by ve mě vyvolalo pocit, že vidím/hraju něco speciálního a výjimečného. Grafika je sice pěkná, ale všechno ostatní je strašné.
    • Nekolikrat tam zminili ze obliceje a mimika zatim zdalerka nejsou finalni. Dokocnce tu byl nekde i nejakej clanek nebo novinka o tom ze se prave ve WH pracuje na skenovani obliceju a ze jim muzes poslat fotky sveho obliceje a budes mit sanci ze si te vyberou a nakonec se objevis ve hre.
  • Jaký smysl má hrát betu ve 20 fps a navíc zabugovanou....
    • Hráči si osahají svojí oblíbenou hru půl roku před vydáním a tvůrci od nich dostanou feedback a bugreport *3* win-win
      • Jako sorry, ale beta se vydava ve stadiu, kdy jsou vsechny zjevne bugy vyreseny, vydava se proto, aby se nasly bugy, na ktere interne neprijdes. Takze nejakej bugreport toho, ze hra zbuchne, je naprosto knicemu, i kdyz ho dostanes 1000x, kdyz tam hra na stejnym miste zbuchne vzdycky.
        • Prosim te, kolik ty jsi vydal her?
      • No já bych se třeba styděl vyjít s tímto buildem na světlo, ještě k tomu, když si Vávra hraje na takového vizionáře v oblasti RPG.
        • Ty se styď za sebe. Ta hra je skvělá a některé questy opravdu sranda ..... Opravdu si nevzpomínám že bych v nějaké hře řešil qest typu: Vydíš borca, kterého seřve manželka, že je úplný ubožák. Borec ti řekne že se včera strašně ožrali s kolegou obchodníkem v hospodě ...že si prakticky nic nepamatuje a že ztratil klíče od baráku(možná mu je ten obchodník, nebo někdo ukrad). Dveře nemůže vymlátit z důvodu, že by pak všichni ve vesnici věděli, že se ožral jak ho..vadoo a manželka by ho za to zabila :D :D :D .... Fakt se na hru těším :D
          • tam je fakt takovej quest? to zní trochu jako parodie na velká rpg
            • Dolero
              Heh, to je třeba moje nejoblíbenější RPG Gothic 1/2A vlastně taky parodie na "velká RPG" (Skyrim, Dragon Age atd.?), protože na quest s podvodníkem v soutěži v chlastání se jen tak nezapomene a ten pocit, když ho člověk nakonec setře a on se bude válet na podlaze, je naprosto skvělý... :D
            • Njn. též mi chybí questy velkých rpg typu: Zabij 10 draků, 10x zlikviduj bandu supermutantů na různých místech ...originalita sama :) *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit