Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radek si vážně musel sundat triko Overwatch, nebo to byl trolling stejně jako to, že vám asistentka opraví zvuk?
  • Pribeh je opravdu mišmaš ve smyslu že znovu zachranujete svet a je to strašne "epický". tady servírují porad neco epického až je vysledek pravy opak a pripada vam to spíš trapné. Dokonce nejen hlavní pribehova linie je o zachrane sveta ale i pribehove linie v jednotlivých lokacích kde bojujete zas proti lokálnímu strašlivemu zlu ktere ohrozuje existenci celé té lokace.
    Bral bych neco víc pri zemi.
    • Je mi líto Bobe, ale pokud by si lore warcraftu sledoval dopodrobna, tak by si neřekl takovou kravinu...to co tam je má základy někde úplně jinde a jsou to hrozby, na které se čeká a ví se o nich už asi dvacet let :) ( samozřejmě ne úplně o všech ) a upřímně...je to epické mmorpg a ty si stěžuješ, že je to epické? :D jsi zdravý? :D a to, že to tobě připadá trapné podle mě znamená, že to vážně připadá trapné jen tobě xD nebaví tě příběh? příjde ti trapný? nehraj, nezajímej se o to - jednoduché ;) sám jsem po pandách tvrdil, že wow umřelo...přestal jsem ho hrát, ale pořád jsem se zajímal o příběh...nyní jsem se ke hře zase vrátil a tvrdím, že se wow zase vrátilo a je na tom lépe než dřív :) toť můj osobní názor.
      • važne treba v highmountains ten poš.k co ukradl to kladivo nebo co, na to se čekalo dvacet let? nebo teplí vikingove v te dalsí lokaci?
        • A jak jsem očekával ... ,, ten poš.k co ukradl to kladivo nebo co " absolutně netušíš co se v tom příběhu děje. A ti "teplí vikingové"...ano vrykulové jsou v příběhu wow minimálně od wotlk.
          • ty nadavky nejsou nutné, vrykulové tam byt mužou ale kde maji ženy a zas tam jde o nejakej úžasnej epic artefakt kterej ma nepredstavitelnou moc lol (shield of aegis)
        • Doporučuji si přečíst znovu tuto větu retarde : ,, jsou to hrozby, na které se čeká a ví se o nich už asi dvacet let :) ( samozřejmě ne úplně o všech ) "
      • Tvuj nazor nikoho nezajima ... protoze wowko je dano mrtvy, coz jaksi ukazuje i Blizz, kterej radsi prestal zverejnovat pocet hracu. A ten podle neofiko statistik neustale prudce klesa. Takze trapny to prijde asi tak 30M hracum, ktery tam maj ucty.
        • ChallengerCZ
          Jo jo chudák mrtvý WoW, které je ale stále nejhranější MMO *3* ,že se jim pořád vyplatí dělat další datadisky.... jo vlastně protože to pořád vydělává, lidi to kupují a hrají. Moment ale to by znamenalo, že to není mrtvé......... sakra kde je chyba *1*
          • chyba je ve tvym primaci. mrtve není ale hraje to jen par lidí, zoufale spojují servery a i tak je tam prázdno
            • Hraje to par lidi a pritom tech serveru maji 10x vic, nez druhy nejvic hrany MMO. Wowko je mrtvy, balime to lidi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit