Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuším, že po vydání vydají editor misí. Počítám, že deset let po vydání budou pořád vycházet nový a nový mise z různých koutů Evropy. Hrady, zámky, procházky po okolí. Prý to využíjí i skanzeny. To bude konečně renesance virtuální historie.
  • no jestli tam mají questy typu "přines farmáři flétnu", tak by se jim asi nějaká pomoc hodila..
  • Keyz
    To asi bude záležet jak kdo bude umět s CryEnginem. Nebude to tak lehké jako to má TES, kde i Já jsem si postavil barák a nastavil mu teleporty atd. a fungovalo to.

    Takto na to tuším někdo odpovídal, že engine podporuje modifikace nebo tak něco.
  • KaloSaper
    Jenom se bojím toho, že jestli tam půjdou nějak lehce dělat mody, tak první jsou na řadě draci a nějaká magie. Jasně, nikdo mě nenutí to stahovat, ale bude mě to strašně nutit to vyzkoušet.
  • jasný, já bych nechtel psát hlavní príbehove questy jen takové vedlejšáky. a myslím že trochu odlehčení a nadsázky by te hre taky neuškodilo
  • KaloSaper
    Já se na Gamesplay vůbec nedívám a uvažuji i o tom, že se přestanu dívat i na FF. Protože už je toho na ně asi moc a tak po 45 min. pokaždý usínají a jenom se s nima třepu, aby to už zkončilo.

    EDIT: 1)To u konkurence zvládají dvouhodinové podcasty mnohem lěpe a i třeba po hodině a půl je Jarda schopný hodit do placu nějaký vtip a tím všechny povzdit.
    2) Kdyby si něco o tom předem něco přečet, jak to udělali na Hrej, tak ví, že na max. detaily to padá a nejde to potom třeba ani spustit bez editace konfiguračních souborů. A stejně to není na YT oc moznat, zvláště, když to vysílají v 720p.

    EDIT2 (snad už poslední): A hlavně: JE TO ALPHA! To znamená tísíc + 1 bug. To snad chápe každý.
  • cryengine zase ukazuje svou silu,co se tyka prirody a krajiny,cryengine proste nema konkurenci,hra vypada suprove,alfa nealfa,az to dotahnou,bude to takovej ceskej star citizen ve stredoveku nebo kdy ze se to ma odehravat *14*
  • KaloSaper
    To bohužel myslím, že není možný. Protože určitě mají daný příběh a questy, co se s tím pojí. A s vedlejšíma úkolama to bude podobný, protože musíš brát v potaz, že se to odehrává ve středověku, takže to všechno musí dávat smysl.
  • ten smysl pro detail a dizajn je neuveritelnej, je to sice trochu overkill, ale když to vyjde tak ostatni rpg-čka zalezou do kouta a budou se stydet

    nevíte jestli mužou fanoušci psát svoje questy a posílat jim to jako návrh? mne by to bavilo a delal bych to i zadarmo
  • Sr_Lobo
    Ty vole Lubooooš byla fakt nekompromisne suprova zalezitost, celou dobu sem chcal smichy krev
  • Zdar, nechapu ze tenhle vocas ma na starost gameplay KC. Evidentne nepochopil, co je alfa a poslouchat 35min ty jeho strasne vtipny narazky je fakt pecka. Dobra z.rdovina. Co treba zminit neco o enginu, o sestave na jaky si to hral, rict v souhrnu o hre jako takovy a celkove tu hru prezentovat a ne mit k tomu radobyvtipnej komentar jak 10ti letej smrad kterej se smeje chybam v alfe? Jinak co se tyce samotny hry, tak se mi fakt zamlouva, neni to dalsi stejna p.covina kterych je fakt uz dost a po dlouhy dobe se tesim na hru. A i kdyz herni prumysl celkem sleduju,tak zadnej velkej gamer nejsem. Uz me to prestalo bavit par let zpatky. No, ale kazdopadne tvurci si hodne davaj zalezet na detailech, k tomu bude super pribeh, novej druh combat systemu,skvela a stylova stredoveka music (a to posloucham housik, dnb, flojdy,doors atd ) a hlavne opravdu stredoveka atmosfera tak jak to bylo (domy, hadry, zvyky atd) a ne s infantilnima drackama. Hre fandim a podotykam, ze nemam nic spolecnyho s nikym - nejsem zadna reklama (starej dobrej net kde se mohlo na foru psat uplne vsechno a kazdymu to bylo u prdele, dnes aby clovek jeste ujistoval ostatni ze neni reklama ).
  • pavel byl nejakej podrazdenej, jak tam porad mlatil do klavesnice a mel ustipacne poznamky
  • co to ku..va meles? *1*
  • wenceslaus
    Luboooooš!
  • Hra sa javí v skutku peknou grafikou, ale to je zatiaľ všetko. Fyzika a herne mechanizmy sú kdesi u ľadovca. Chápem, že je to alfa verzia, tak prečo to ukazovať verejnosti. Nech si to pekne dopečú a dovaria vo svojej kuchynke, pretože to kazí celkoví dojem z hry.
    Odkaz pre vývojárov : https://www.youtube.com/watch?v=vVMJTVjFy4g *4* pozor na ne...(bugy)
  • Je to krásné, zvlášť ten les vypadá jak u nás na KOkořínsku. V podstatě z mého pohledu je to lépe a akurátněji zpracované než třeba The Vanishing of Ethan Carter. Těším se na tu vychytanou AI, protože zrovna tohle je v budoucnu věc na zlepšení. :) Já si však počkám do příštího roku na plnou verzi. Teď už to jen naplnit obsahem. :)
  • Morraw
    Live Stream s Danem

    https://www.youtube.com/watch?v=AZGlHc8JIhU
  • up_er
    lol :D
  • Keyz
    Hru schválil i samotný velikán Karel Drda: http://imgur.com/OPPxt59 *15*
  • davidBray
    na steamu přece

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit