Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Roztouzenahnida
    Vydat jí museli, páč to slíbili. A já jsem rád, že si tu úžasnou grafiku mohu vychutnávat. A to že se tam občas proletí kuchařka mi zážitek nezkazí :)
  • Roztouzenahnida
    Tohle je technologická alfa, takže argumentovat stejným typem baráku je docela ubohé. Srovnávat můžeme grafiku a ta je bezkonkurenčně nejlepší ze všech her co jsem kdy hrál...
  • však v KC mají taky tři čtyři typy baráků a jsou rozkopírovaný po celý mapě, sundej si ty růžový brejle..
  • Hrejáci ta videa umí líp. To ostatně přiznali i gamesáci. Já sleduju obojí a každý mi dá trochu něco jinýho a obojí mě baví.
  • Když jim ty questy napíšeš a naprogramuješ, možná se na to i podívaj. Napsat quest někam do wordu umí kdekdo. *1*
  • Dej si dovču, to hatování ti už moc nejde. Ve Skyrimu je řada baráků čistá kopírka. Tady co jsem viděl ani náhodou. Možná by sis to měl stáhnout a ty baráky si obejít. No ale je mi jasný, že nejsi backer, takže si to neobejdeš a nezhodnotíš. *3*
  • jasně s touto logikou mohli vydat alphu kde je jenom herní menu... zase na tom nepracujou tejden a vykreslování geometrie a textur je celkem klíčová věc
  • necekane,kdyz je to alfa,to by jednoho fakt nenapadlo, ze budou objekty doskakovat a obcas nekde neco chybet,nebo treba blikat,fuck logic
  • no ten život je echt, hlavně ty postižený lidi, řiká se teda že na každý vesnici je nějakej vesnickej blázen, ale dělat retardovaný všechny včetně slepic nevim jestli je dobrý...
  • Apropos, nepindal taky neco o tom, ze ve skyrimu je jeden barak jako druhej, protoze sou vsechny pres kopirak? Tohle je nemlich to samy ...
  • Na to jak brzká je to alpha to vypadá nádherně. to prostředí má život a dejchá, KRÁSNÝ stromy, to sem ještě neviděl. a pavle, ten plnovous je hustej *1*
  • Opravte syntax v titulku :D
  • Sak se to da stahnout vsude kolem prece ... tvle to je jak kdybych se ptal, kde si mam dojit pro rohlik.
  • Ten LOD moc suprove nevypada, je to stejnej trapas jako dycky, kdyz ti v zornym poli zacnou doskakovat detaily ... a je to mimochodem jedna z veci, ktery mr tvurce rad kritizuje ...
  • Asi bych tak ranou verzi hry ani nevydával, vypadá to děsivě.
  • frantisek_nejezchleba
    tak si kup konzoli v bundlu s KC a dilema řešit nemusíš.
  • Magister_Peditum
    Jo, možnost si virtuálně projít nějakou his. památkou v její původní podobě bude super.
  • KaloSaper
    BTW. Máte tam "hrajeme technologickou českého alfu".
  • KaloSaper
    WOW. To s těma skanzema zní skvěle. Už si to umím představit. A v kombinaci s Oculusem to bude bomba.
  • nj chtelo by to neco originalnejšího, treba že se za vesnici spawne 20 zombie a zautoči na vesnici a když to hráč neubraní tak pobijou všechny npc (nasledky jsem ješte nepromyslel)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit