Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě v povedená přednáška, ale spoustu věci bylo řečeno na přednášce Vávry. Hlavně ty zajímavosti z vývoje (politika Sony na schvalování, Activision). Ani jsem třeba nevěděl, že dělali na SoF: Payback.

    Taky jsem vlastně ani nevěděl, že pro Activision dělají. Taky mě zaujalo, že je považují za 1 z pěti nejvýdělečnějších týmů (motivace?) a celkově to vyznělo, že si na Activision nestěžují (ale kdo by nadával na svého chlebodárce *1* ).
    J
    inak musím poděkovat všem, co se na tomhle podílí a umožnili sem ty záznamy dát. Celkem by mě zajímala přednáška od CD Projektu o konverzi Zaklínače 2 na Xbox 360, takže doufám, že ji sem taky dáte.

    A abych rozvířil diskuzi, gameplay je rodu mužského nebo ženského? Já vždycky říkám ten gameplay (asi už řeším blbosti).
    • Jsem rád, že se přednáška líbila!

      Abych upřesnil - Activision považuje značku Dangerous Hunts (jejíž poslední dva díly jsme dělali my) za jednu z pěti nejcennějších značek celého Activisionu (což je dáno především výdělečností jednotlivých sérií).
      • Vďaka za skvelé hry i prednášku. Hral som všetky hry od Cauldronu. Zaujímalo by ma, čím to, že Cabela DH 2010 vznikala iba 6 mesiacov a podľa mna ide o najlepší a v tej dobe i najkrajší titul...páčilo sa mi tam úplne všetko, stopovanie a bolo to i celkom ťažké splatinovať :-)).

        Trošku som bol potom sklamaný z CDH 2011, ktoré mi prišlo oproti 2010 ako budget a príšerne sa ovládal story mód.....Nedávno som rozohral CDH 2012 a zase výborný počin, graficky super i ovládanie sa zlepšilo, komplexnosť. Shadows of Katmai bol tiež výborný a ten Camp na Moveko s minihrami bola dobrá párty zábava.

        Chcel by som sa iba spýtať, že či sa ovláda hra lepšie s Movekom alebo s tou vašou pištoľou a ako tam je vyriešené chodenie? Lebo rozmýšľam, že 2013 by som rovno vzal i s tou vymakanou pištoľou.

        Inak tiež nepochopím, že ľudia radšej vraždia ľudí a zvieratá im vadia....inak mne sa trebárs veľmi páčilo na 2010, že to nebolo až také akčné, že som si išiel savanou. načúval prírode, striehol na srnky a bolo to také relaxačné. Nech sa naďalej darí, som na Vás hrdý *3*
        • Abych to trošku objasnil - pro Activision jsme dělali 4 lovecký hry:
          Cabela's Big Game Hunter 2010
          Cabela's Dangerous Hunts 2011
          Cabela's Big Game Hunter 2012
          Cabela's Dangerous Hunts 2013
          ...Jak je vidět alternujou se tady 2 různé značky: Big Game Hunter, kterej je víc zaměřenej na lov (ikdyž arkádový - rozhodně to není simulátor), je méně o akci a více o preciznosti a Dangerous Hunts, což je akční hra s predátory.

          Co se týká posledního DH 2013, je opravdu designovaný s ohledem na novou zbraň Top Shot Fearmaster, která se s ním i prodává a některé momenty si užiješ rozhodně víc s tou zbraní. Na druhou stranu ale poměrně dlouho trvá, než si klasickej hráč zvyklej na gamepad (popř. myš a klávesnici) zvykne na pointing control ovládání. Někomu to sedne a hru si užívá, někdo se nepřizpůsobí a šáhne zpět po gamepadu (jiná situace jsou shooting gallerie, které se bez kompromisů hrají nejlépe na zbrani a na party jsou ideální zábavou). Moje doporučení tedy zní - pokud máš tolik peněz, že ti nevadí "vyzkoušet" zbraň za 55€ (např. v Alze..), rozhodně do toho jdi. Pokud to pro tebe není zanedbatelná částka, klidně si hru stáhni na Steamu...(popř. si nejdřív vyzkoušej třeba demo na XBla).

          Jinak díky za přízeň! Doufám, že tě budou i do budoucna naše hry bavit (stejně tak jako i další, kteří si k nim teprve možná hledají cestu).
    • mirekdusinojc
      Myslim, že se dá použít obojí. Jak ta gameplay, tak ten gameplay, vzhledem k tomu, že je to naprosto přejaté slovo bez jakéhokoli základu v našem jazyce. A v angličtině se rody neurčují.
  • Keyz
    Možná by pro příště bylo dobře dát v hlasovaní v rámci donations které přednášky se budou nahrávat.
    Některé nejsou zas tak zajímavé.
    • sleepless
      Cenu natáčení a zpracovávání by to neovlivnilo (technika by stejně musela být na místě), takže zbytečné. Nehledě na to, že jak píše Janchor, nedává to smysl, když dopředu nelze odhadnout zajímavost přednášky a navíc má každý jiné preference.
    • janchor
      Hlasovat o "zajímavosti" přednášek, které hlasující neviděl? Nehledě na to, že co není zajímavé pro jednoho, může být zajímavé pro jiného..
      • Keyz
        Nemusí vidět,stačí když vím o čem to bude.
        Takto se přece rozhoduje o mnoha věcech.

        - Jestli máte na to aby všechny přednášky z akcí budou tak OK.Jestli je to problém pak se to hodí a ten koho to nezajímá se na to koukat nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit