Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To se tu opravdu bude o*anovat nad ARMOU jen proto, ze tu hru delali Cesi? Operation Flashpoint byl mozna fajn, ARMA uz je fail. Cely ten fenomen kolem Vavry mi taky prijde jen jako samohana nad tim, ze nejaky Cech neco dela a rika - ovsem bez objektivniho posouzeni, zda to, co rika, dava smysl (kritizovat kazdou druhou hru dokaze kazdy, absurdni argumenty typu chybejici kadiboudy jsou ve vysledku spise k pousmani a nikomu nic neprinaseji). No, nechme se prekvapit, co Vavra vytvori, ale ten kult kolem nej je fakt udivujici.
    P. S.: Vskutku uzasne diskutovani - nepovolena slova jako "o*anie" nebo "pru*er" (chybejici pismenka si doplnte) - asi aby se mistni 12leti diskuteri moc nezkazili. :/
  • Treba? Sam priznava, ze neumi vubec programovat, coz mi u designera prijde dost zvlastni (nejake zaklady programovani by znat mel).
  • Prvni co jsem s PC verzi udelal, kdyz sem ji koupil v akci na steamu bylo nahozeni asi 4GB HD textur, lepsich efektu, lepsiho editor postav (DA:O delalo proti Skyrimu krasny postavy) a dalsich drobnosti.

    Kdyz si vezmu jak jsme svoji dobou padali na hubu z grafiky Oblivionu a jak decimoval slabsi sestavy tim strane prepalenym bloomem *1* *1* *13*
  • dela tam i spoustu jinejch veci nez jen desing questu, mimochodem
  • Co? Za to je jako Vávra placenej? *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* Hry by mohly být ve finále levnější, kdyby se nemusely dotovat takové zbytečné profese.

    Takže kdyby Vávra nebyl ve Warehorse, tak se vůbec nic nestane....Nakonec by hra mohla být ještě za polovinu, protože by se ušetřilo ohromě peněz za jeho plat.
  • http://diablo.incgamers.com/gallery/data/500/cannot-be-unseen.jpg
  • Zvláštní, že napíšeš takovej agresivní názor a na rekaci napíšeš, že nemá cenu se o tom bavit.
    Nechápu, co tě vede k tomu, že přeceňuje svoje schopnosti. hra ani nevyšla a to, že bys ji nehrál je dost irelevantní (já bych takhle nerál her, co jsou úspěšný...).
    Nevšiml jsem si, že by se nějak povyšoval. Naopak odst často dodává, že je to jen jeho názor... očividně i to je pro někoho drzost :-)
  • No... on to ale nedělá sám. *3* Jen tak mimochodem...
  • Nema cenu se s tebou bavit byla by to diskuse o vzajemnych urazkach ktera by kvalitu Vavrova slova nijak nevylepsila. Uvidis sam az to pan Vavra vyda. Teda pokud to vubec vyda.
  • a k psaní takového komentáře tě někdo nutil nebo jsi prostě jen blbec?
  • "..takže při tom vymejšlení questu je potřeba vycházet z vlastních zkušeností a přidat nějakou invenci.." chvíli pauza.. "opilý měšťan zabil svoji služebnou" :DD.. ale jako měl to dobře promáklý, prej jenom taková rozcvička, rok jsem nic nedesignoval :DD vávra je týpek
  • Pan Vavra je jasnym prikladem Dunning-Krugerova efektu. To co tady ukazal bych nehral ani z donuceni. Je zarnym prikladem cloveka co ma spoustu radoby chytrych kecu ale to co predvede v celku je ubohost.
  • ty jsi mi to ted nandal co pyčo žadny argumenty smrade
  • calwin
    velmi sa mi páčia názory dana vávru... držím palce dúfam že warhorse vydá pecku
  • Strasne mi Dan pripomina trpaslika Zoltana z Witchera :D *8*
  • Daniel Vavra
    13 prosinec v okolí místa Prague
    Tak jsem si po ...ani nevím jak dlouhé době... zahrál zase Skyrim. Stačilo půl hoďky a mám chuť zase napsat ten slavný článek... Brrr... nejenže je to pořád stejně blbý, ale ta Enya hudba mi začala lízt na nervy po minutě a grafika vypadá po dvou letech naprosto obludně (Xbox). Jak se tohle proboha mohlo někomu někdy líbít? Vypadá to jako nějaký čínský MMO na ipadu.
  • Dobře, dobře.... ale na těch kostkách trvám :-)
  • sám jsi sračk4
  • nekromant33
    http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0
  • http://tinyurl.com/om49eet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit