Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych dělat ve firme, kde maji 2 měsíce na 20 A4 stránek. *14* Na to my máme 1 den a to se jedná o složitej právnickej text.
  • česká vyjebana pyča, ty jsi stelesneni inteligence ty vole
  • No tak ses tu vyblil a už můžeš zase z naši uzavřené komunity zmizet *1*
  • Nepisi, ze to umim lepe. Jen rikam, ze zkuseny clovek vi, ze se muze stale ucit a nesnazi se odsuzovat veci, ktere nechape.
    O jeho prednaskach nejen na gds... ty maji byt o predani zkusenosti budoucim/zacinajicim developerum, ne selfpublishing.
    Stejne tak si razim nazor, ze osoba/firma, ktera s sebou tahne hejno fanatiku, jak predvadi on, nebo BIS, nemaji co nabidnout nove prichozim, proto vznika tak uzavrena komunita.
    Tak se tu mejte.
  • Ty jsi fakt dobře mimo, nejsi joe? 1. Vávra nebyl u vývoje Mafie2 až do konce a říkal a hra ve výsledku nebyla úplně dle jeho představ. 2. to, že ti Arma3 nejede ani na low je tvůj problém. 3. Vietcong ani náhodou nebyla první hra z vietnamské války. Pak se člověk nemůže divit, že jsou tu Slováci tak neoblíbení - ještě jsem od nich neviděl jediný příspěvek, který by nebyl úplně dementní


  • Hotovo a nashledanou, chteš-li búcsú.
  • michaliuz18
    arma neni totalny bulšit , je to len slaba hra
    z mafie 2 je zas citit trosku moc ameriky, hru vydalo aj 2K games, mozno sa na tom trochu podielali neviem ale ma to nadych ako keby to robil niekto iny a ne cesi
    mozem mu len odporucit nech sa nestara v hre len o grafiku , lebo arma sa neda hrat ani na low , ale nech sa viac stara o hratelnost tak ako to bolo kedysi
    kde sme MY boli IN v tom ze sme mali vietcong ,kopa amerikancov si zobrala od nas priklad, vietnamska vojna v hrach bola prva vo vietcongu
  • Příjde mi, že někteří jedinci nedokážou překousnout to, když někdo nejde s davem, proto tolik nevraživosti k Vávrovi a jeho názorům.
  • A nechceš nám sdělit své jméno a firmu ve které děláš, anonyme? Nebo jen hniješ v nějakém neplaceném indie studiu, kde děláš na něčem, co nikdy nevýjde a myslíš si, že jsi sežral všechnu moudrost světa?
  • http://fuuka.warosu.org/data/tg/img/0257/43/1372661388341.jpg
  • Jenže to on neřve a řekl bych, že oproti zahraničním firmám se vyjadřuje dost skromě.
    V branži nedělám, takže nemůžu soudit profesionalitu. Tohle mi, ale trochu připomnělo takovou tu nevraživost k lidem, co moc vyčnívají.
    Ze si razi to sve? To je snad jen dobře, ne? Jak jinak by vznikala různorodost? Mimochodem, sám právě vykřikuješ, že to umíš lépe...
    Jestli je solidně mimo, jak píšeš, uvidíme po vydání (ale doufám, že ne).
  • A kde že to teda děláš ty velký anonymní gurue? A co o Vávrovi v 2K víš?
  • A jeje další intergalaktickej herní designer s jeho 100% pravdou a opovaž se tvrdit opak! Arma je totální bulšit a Mafii 2 celou dělal Vávra sám až do úplného konce včetně vlastoručního vypalování na DVDčka! K dokonalosti chyběla narážka na Vávrův vzhled.
  • "To, jestli to už někdo předním vymyslel nebo ne, nehraje roli."
    - praveze hraje. Kdyz deset projektu neuspeje, nebudu rvat do sveta, ze to umim lepe nez ostatni a uspeji. Jeho clanky v levelu popravde o nicem jinem nejsou a to co psal nedavno o free2play... ten clovek je solidne mimo a razi si jen to sve. Aspon podle toho, co jsem pochytil ja ze sveho okoli z herni branze. ;) Kdyz se podivam na fungovani cizi firmy, ve ktere delam a na par ceskych firem... O jeho pusobeni v 2k nemluve. To co pise na blogu, to jsou popravde clanky dost nezkuseneho, ktery si jen hraje na velkeho.
  • michaliuz18
    vavru nemam rad ,sice dokazal v hernom priemysle dost, ale len v minulom desatroci ked tie hry este mali nejaky uspech , teraz co bohemia a ine cesko slovenske studia vyvyjaju je na smiech jak cela arma a carier comand po tie zastarale simulatory jak technicky tak celkovo, jasne niesu peniaze na kvalitny vyvoj ,to berem
    taktiez ma nahneval ked robil rozhovor o mafii 2 predtym nez hra vysla, jak o nej basnil ako hra vyzerala vtedy, a ako nakoniec dopadlo finalne dielo ... hra ako tak sa dá hrat no je hodne nevyuzita a dalo sa z nej omnoho viac vytazit, uz vtedy bolo vidno ako ta herna kvalita upadá a furt sa vsetko len preraba a na zaver to dopadne o poznanie horsie
    (duke nukem forever je tiez toho dokazom , ze 10 rocny vyvoj ma svoje muchy)
    - my cecho slovaci a teda aj ja sa spolieham na stare klasicke hry , ktore si vzdy radsej zahram nez tieto nove slabe odvary ... alebo sa aj spoliehat na adventury, tie nam isli vzdy lepsie uz od cias poldy po machinarium
    samozrejme mi dajte sto minusov ako keby to nebola pravda co som napisal
  • Po tvém příspěvku "vyjebana česka pyča" nás ty budeš označovat za primitivy? *7*
  • L je velká velikost? prestal jsem ted na chvili cvicit a sel jsem z velkosti XL na L a pripadam si jako maly nedochudce..
  • celoush
    Sráží tak maximálně lidem, kterým jde o souboje. Jsou lidé, kteří RPG chtějí hrát a nemusí u toho furt dokola sekat mečem.
  • celoush
    Jak to tak poslouchám, tak ideální pro herní game designery je si projít nějakou tvorbou a řízením dobrodružství pro DrD a podobné tabletop-RPG systémy. Hodně dostupných dobrodružství, které člověk může najít, mají podobně řešené záplatky, různá řešení, osoby.... jen si člověk musí vyjasnit jistá omezení či požadavky, která přináší tvorba PC/konzolových her.
  • Nikde o sobě neříkal, že je průkopník, jen prezentoval to, jak by quest udělal on. To, jestli to už někdo předním vymyslel nebo ne, nehraje roli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit