Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    tak ja jsem rad ze pan Vavra dal na moji radu a v propagačních videích pouzil svého psa, urcite to pomohlo:)

    Sice pak budu jeden z tech co mu omlati o hlavu jeho clanek o Skyrimu, ale to nic nemeni na faktu ze to je fajn chlap, a nektere jeho názory by se měli tepat do zlata:)
    • super, takový troll tady chybel ;)
    • Tak v každým případě je super, že se najde někdo, kdo v našich podmínkách má energii dělat hry. Na tohle by málokdo měl síly. Navíc je to žánr, který mě oslovuje. Takže si hru určitě koupím až bude, a pokud ji dokončí. Ale vadí mi, jak pan Vávra všechno kritizuje, a některé hry si to určitě nezaslouží
      • no energii.. spíš žaludek vzít peníze od jednoho z největších tunelářů v zemi.. to ho šlechtí :-/
        • mirekdusinojc
          Zajímavé, nicméně mám takový pocit, že každý bohatý člověk v ČR musí být automaticky tunelář a nebo zkorumpovaný politik. Pokud mi paměť dobře slouží tak Bakala sice není žádné neviňátko, ale valná většina jeho podnikání je poctivá. To, že ubohý horníček pláče, že mu zasypají důl je sice smutné a v očích toho horníka dělá z Bakaly hotového lucifera,nicméně Bakala přece jako dobrý podnikatel nebude udržovat v provozu důl, který je prodělečný. Nehledě na to, že jiné Bakalovi podniky dávají práci tisícovkám dalších lidí včetně Warhorse. A nevypadá to, že by je zrovna vykořisťoval. No jo no, někdy se zkuste nad světem zamyslet v odstínech šedi a ne jen v černé a bílé.
        • Tak zrovna tohle bych asi nevytahovala. Ale aspoň jeden dobrý skutek od tuneláře, i když je to smutné. Politice nerozumím a je to mimo můj dosah, tak bych si tím nechtěla kazit den. Ale nepleťme jabka s bramborama, ta hra si to nezaslouží.
          • dobrý skutek od tuneláře nevím, tunelář jen čmuchá peníze, nečekal bych nic jako z pohádky ve stylu ".. a jeho srdce se v tu chvíli dvakrát zvětšilo..", spíše naopak, risk a nedůstojnost ve všech ohledech, ponížit se musel nejvíc ten kdo žádal o peníze a já si nejsem jistý, zda takovému člověku dále věřit.. a ohledně té poslední věty -- dílo nikdy nemůžeš oddělit od jeho tvůrce. Bohužel. Anebo o bohudík, jak pro koho.... kdo si co nadrobil, znáš to ne?
            • Je jasný, že dílo nemůžeš oddělit od jeho tvůrce. tady jde ale o něco jiného. A pokud u nějaké situace nevím, tak já si vždy dávám otázku co je moje a co patří tomu druhému. A tady je právě podobný případ. Pan Vávra potřeboval peníze a sehnal je. To jakým způsobem vydělal peníze Bakala není Vávrův problém, proto ty jabka a brambory, jsou to dvě věci, které k sobě nepatří.
  • porad vtom piska... *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • vyzera to fajn...aj ked este je na tom vela roboty...skoda len ze pouzili akurat cryengine pre tuto hru...otrasny engine,umely,bez atmosfery bleh
  • Hodně zajímavá přednáška. Takové věci normálně člověka nenapadnou, a je fajn se o tom něco dozvědět. Hra by mohla být zajímavá, v každém případě vypadá hezky. Jen mám pocit, že z ní chybí těch 90%. Pokud si na hře dají záležet a nevypustí něco, hlavně aby to nějak bylo, tak by to mohla být dobrá hra. Myslím ale, že pan Vávra si škodí u hráčů tím, jak se někdy prezentuje, totiž že kritizuje všechny a všechno. Proto k jeho hře budou hráči daleko víc kritičtí, než by jinak byli, protože prostě to působí hodně arogantně a sebestředně. A to nikdo nemá rád. Přednáška se mi moc líbila, byla zábavná. Ale když jsem viděla pana Vávru, jak třeba kritizuje Dragon Age Inquizition, což je podlě mě boží hra pro každého milovníka fantasy, tak to na mě působilo špatně. Přijde mi to skoro paranoidní, jakoby měl potřebu za každou cenu kritizovat. Ale možná prostě věří v jiné herní mechanismy, tak si za tím stojí. V každém případě pravda se ukáže v jeho hře. A tomu fandím:)
  • "Mýchání více herních prvků" .......nechť meč či alespoň pero z kláštera Sázavského Vávru proklaje... *1*
  • Cože? Vávra přednáší o tom, jak se vytvářejí hry?Ten samý člověk, co je brutálně v časovém a programovém skluzu i přesto jakou má finanční podporu z Kickstarteru?S jeho praxí? To jako vážně? Není to recese?:) Tak to je fake roku 2015.:D :D Buď ten člověk lže, nebo nemá vývoj hry pod kontrolou, doteď jsem byl fanda, ale jsem taky realista...Med kolem huby, nic víc...
    • Roztouzenahnida
      Přednášku jsi neviděl a komentuješ. Tvrdíš, že jsi fanda a realista. Dle mého jsi především ňouma...
  • Přestaňte mne tu urážet, až dokážete dotáhnout hru (Mafia, Mafia 2) dokonce jako já, tak mne suďte. ;) Vážím si komentářů, které jsou k věci a ktěm co urážejí se nebudu vyjadřovat.
    • seems legit
      • No, pokud si pamatuju, tak vždycky prohlašoval, že na Mafii 2 na konci nepracoval, takže jí nedokončil a nenese zodpovědnost za její konečnou kvalitu, takže úplně nevím, jestli je to on ;)
  • R-BLOG
    Dan vávra je člověk,který své profesi rozumí a svou kreativitou se snaží vtisknout něco osobitého ,něco odlišného jiného.Tak na mě působí.Není v tom žádná zaujatost,jaksi možná někdo myslí.Třeba se v jeho charakteru mýlím.Káždopádně odsuzovat DV jen kvůlo tomu,že má výhrady,jsou zcela zcestné.(Kritika jedním z mnoha základů Evoluce,co poháněla lidi aby dosáhli svého maxima)
    Proč bych měl být kamenován někým,když říkám TENHLE SMRK JE HNUSNEJ.Podíval jsem se na video co linkoval pán z marketingu,a jen mě to utvrdilo v tom kolik křivkdy mnohdy člověk uslyší kvůli pár obyčejným slovům.Bethesda na nás sere říka totiž to video(což je fakt).Vávra je člověk jako mi, žádný uberman.Rozhodl se komentoval herní dění bystrým okem dostatečně moudrým a zkušeným nato aby si to mohl dovolit.V samotném středu Názorů a Připomínek(občas převelice různorodých) Dana Vávry nemají o nic větší hodnotu než ty naše.To jen vy jste nafoukli pomyslnou figurínu.Kingdom come si zalouží naši přízen.Vždyt naše země je velká herní neznámá.Držim palce.


    *5*
    • Lol Dane, jdi bejčit jinam. Ty šašku. :D Myslím, že nejvíce Vaší zoufalost, vyjádřil na počátku prezentace, projektor sám i on nesouhlasil s Vašemi lži. .:D
      • Roztouzenahnida
        Xmane splňuješ všechny parametr trola, doufám, že o tom víš....
    • Lol Dane, jdi bejčit jinam. Ty šašku. :D Myslím, že nejvíce Vaší zoufalost, vyjádřil na počátku prezentace, projektor sám i on nesouhlasil s Vašemi lži. .:D
    • Dane, hezky se pochválil, ale nech to spíš na nás... Většina je jiného názoru... Jediný, co mě zajímá, jestli stihneš vydat tu hru, protože jsme ti zaplatili. A jestli část výdělku bude zaměstnancům OKD, kteří nedostali byty od Bakaly. Tak jak se k tomu postavíš?
  • Maximálně za 11 měsíců uvidíme jak to dopadlo.
    • morokura
      Optimisto. Podle mě je víc než jasný, že to nestihnou a tipuju tak 6 až 9 měsíců delay.
  • Dobra prednaska, zajimava konfrontace programatoru s designery...Takhle jsem o vyvoji hry doposud nepremyslel. Diky za ni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit