Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Dík

    Bude přednáška i od Viktora Bocana?
    • blixa
      Ano.
  • VaZqeZ_EU
    Dan jako vždy nezklamal a bylo to poutavé! *4* ..za mně: +1
    PS: Pokud to někoho zajímá: "Nekonečný Labůžo #08 - Baty a Bety"
    https://www.youtube.com/watch?v=HgYXAsboxsk
    • Baty a Bety = noční můra.
      • VaZqeZ_EU
        ..hmm *9* ..tak aspoň Kiki a Maki http://img.blesk.cz/img/2/full/1779528_.jpg *3*
      • C-BEAM
        tento diel bol možno trochu bolestivý ale život bez bolesti nemá smysl.
  • Corvus
    Díky, díky moc!
  • 1:08:00 Celkem se hodí co se tam děje k tomu co on zrovna říká :D
  • Hnisavec
    Vávra píše super do Levelu, ale tie jeho názory sú podivné...označiť D:A Inkvizíciu bežiacu na jednom z najlepších a najkrajších enginov dnešna za škaredú hru mi príde už cez čiaru a veľmi. Sám pritom robí hru na engine, kde každá hra vyzerá ako klon Crysisu.

    ale prednáška fajn, RPGčko to bude asi príbehovo určite excelentné ako Mafia, len či sa hrateľnostne nestratia v prílišnom úsilí o dačo revolučné..
    • DA:I rozhodne neni hezka hra - v tom nejlepsim a nejkrasnejsim enginu dneska je vsechno jako z nalesteneho plastu. A animace postav nebudu vubec komentovat, magovo tancovani s tyci vykradene z DA2, zenske postavy stojici jako by mely v zadni casti pravitko a chuze Cassandry mi v jednom momente pripomela Osli ostrov ;-) Par let stary Zaklinac 2 mu dava na frak ve vsech smerech.
    • kde každá hra vyzerá ako klon Crysisu. *1* *1* *1*
      Bavis
    • Kozy
      najkrajších enginov dnešna *1* *1*
      • Hnisavec
        sa nepototo z preklepu na nete...ok dneška., nech nežerem *5* *6*
        • on myslel to "najkrajsich"
  • "mýchání"

    uhhh :))
  • Paul_cz
    Parádní přednáška, baví mě že Dan řekně bez obalu jak se věci maj, žádný PR řečičky. Dal jsem Warhorsákům sto babek, což je nejvíc co jsem kdy na kickstarteru dal, ale ikdyby hra vyšla a byl to zabugovanej nehratelnej fail, tak to nebudu považovat za vyhozený prachy. Navíc pochybuju že by se něco takovýho stalo. Ale s vydáním 2015 teda nepočítám :)
    Ten problém simulace v open world je fakt pekelnej, upřímně jsem rád že hry nevyvíjím *2*
    • jo, tak se zase odklid zpatky na pctuning
  • Dane Vávro, PROSÍM NIKDY NEČTI KOMENTÁŘE OD ČESKÝCH DĚTÍ !!! banda fanoušků z Chodové Plané fandí a drží palce, zatím vše vypadá parádně, hrad, souboje, grafika (jakjinak, Cryengine dělá své) zasazení do středověku..originální...TĚŠÍME SE..
    PS: raději jsem začal šetřit na nový HW *2*
  • Eeee...Eeee...Eeee...Eeee
  • Jen nějak nechápu tu angličtinu, když už je vpravo napsáno České hry, tak snad česky, to tam měli spíš přidat anglický titulky, nic extra proti tomu nemám rád se na to kouknu, ale i tak nechápu proč mluví anglicky.
    • smejki
      Taky je tam napsáno Game Developers Session. A včil babo raď.<>
    • wenceslaus
      Taky na přednášce byli i cizinci. Byl sice zajištěn překlad do sluchátek, ale možná to tak chtěl Dan zjednodušit .
    • Chim
      Třeba proto. že to video pak může Vávra použít pro prezentací své hry (ve světě), protože spousta backerů (anglicky mluvících) z kickstartru je na to video zvědavá a třeba taky proto, že nemáš být zdechlý a můžeš se i touto formou alespoň trochu naučit světový jazyk.
      • Od nekoho kdo anglicky mluvi jak muj 5tilety synovec? lol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit